איפה משתלם להצטרף לחבילת סלולר 100 ג'יגה בכ-30 שקל בחודש?

100 גיגה ב29

תוכן עניינים

מהפכת הוזלת מחירי חבילות הסלולר

מדי כמה חודשים יכולים הצרכנים ליהנות ממבצע כאסח על חבילות סלולר עם נפח גלישה גדול. הפעם מי שמציעה מבצע שווה היא גולן טלקום – חברת הסלולר שעם כניסתה לשוק הייתה מלכת מבצעי הכאסח. המבצע של גולן טלקום אטרקטיבי משלוש סיבות: הסיבה הראשונה היא נפח הגלישה הגדול – 100 ג'יגה. הסיבה השנייה היא המחיר – 29 שקל בחודש. הסיבה השלישית היא שמדובר בחבילה ללא הגבלת זמן.

מי התחילה את המהפכה?

את התודה על חבילה ללא הגבלת זמן חייבים הצרכנים לחברת We4G מבית אקספון, אשר הציעה עם השקתה לראשונה חבילה בקונספט הזה. מדובר היה בחבילת 40 ג'יגה ב-29 שקל. We4G ממשיכה עם ההצעה של חבילה לכל החיים ומציעה כבר כמה חודשים חבילה הרבה יותר רחבה מהחבילה הקודמת, במחיר קצת יותר גבוה: 80 ג'יגה ללא הגבלה תמורת כ-33 שקל בחודש.

מדובר בחבילה שווה מאוד, ואת זה מבינים גם הצרכנים. תמונת גיוסי המנויים מגלה שהצרכנים מרוצים מהחבילות של We4G, ולכן נתוני המעבר אליה גבוהים – בעוד ששיעור הנוטשים את חברות הסלולר היקרות יותר גדל. תחרות כה עזה היא כמובן טובה לצרכנים, והיא למעשה הסיבה למבצע הנוכחי של גולן טלקום, שבו החבילה כרגע יותר גדולה ויותר זולה מזו של We4G.

מי עוד מצטרפת למהפכה?

בתחרות על חבילות ה-100 ג'יגה ב-29 שקל משתתפת גם חברת 019 – אך בניגוד להצעה של גולן טלקום, כאן ההצעה אינה לכל החיים אלא לשלוש שנים. אמנם, שלוש שנים הן הרבה זמן ביחס לחבילות של שנה שמוצעות בחברות אחרות, אבל עדיין, תמיד עדיפה חבילה קבועה שבה לצרכן יש שקט נפשי.

באופן לא מפתיע, מי שלא משאיר את הזירה נטושה הוא רמי לוי – אשר שיפר את החבילה שהציע עד לא מזמן, ועכשיו מציע 100 ג'יגה ב-32.90 שקל בחודש – כאשר החודש הראשון חינם. חיסרון בחבילה הזו היא שמדובר בחבילה לשנה בלבד, ואחר כך המחיר מתייקר בעשרה שקלים, ל-42.90 שקל בחודש. עם זאת, גם המחיר החדש הוא מחיר נמוך ביחס לחבילות שמציעות חברות כמו פלאפון, סלקום או פרטנר לחבילת סלולר של 100 ג'יגה.

החבילה של גולן טלקום משתלמת גם יותר מזו שמציע מותג הלואו קוסט של פרטנר, 012 מובייל. ההצעה של 012 מובייל היא לחבילת 100 ג'יגה ב-39 שקל לחודש – כלומר, 10 שקלים יותר. עם זאת, יש לציין כי החבילה הזו של 012 מובייל מגיעה עם הטבה מעניינת – 500 דקות שיחה לחו"ל- לארהב" ולקנדה לנייחים ולניידים. ב-012 מובייל מציעים גם חבילת 100 ג'יגה ב-29 שקל – עם 50 דקות שיחה לחו"ל.

השורה התחתונה היא שחברות הסלולר הצעירות ממשיכות להילחם על הצרכנים עם חבילות אטרקטיביות בעוד שהחברות הוותיקות (פלאפון, סלקום ופרטנר) מציעות חבילות הרבה פחות משתלמות. לכן, כדאי לצרכנים לבצע השוואת מחירים מקיפה שלוקחת בחשבון לא רק את המחיר החודשי, אלא גם את משך החבילה ואת ההטבות הנלוות והעלויות הנלוות (בגולן טלקום, למשל, יש תשלום של 1.90 ₪ בחודש על תא קולי – שמומלץ לבטל. בנוסף, יש עלויות נלוות חד-פעמיות של סים במחיר של 19 שקל, דמי מעבר בגובה 20 שקל ודמי חיבור בגובה 30 שקל).

רוצה להוזיל את חבילת הסלולר שלך בקלות?

השלם פרטיך וסמן לפחות 3 חברות לקבלת הצעות משתלמות

ככל שתשמע יותר הצעות ככה יגדלו סיכוייך לחסוך!

מה תרצו להשוות?
חבילות סלולר

סלולר

חבילות אינטרנט

אינטרנט

חבילות טלוויזיה

טלוויזיה

חבילות טלפון קווי

טלפון קווי

אייקון תשתית

תשתית

אייקון טיפת מים

ברי מים

כתבות נוספות שיעניינו אותך:
רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!

סמארטקאט השוואת מחירי תקשורת אינה משויכת לסימני המסחר המוצגים באתר. כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.​
ט.ל.ח. מצאתם טעות באתר, שמעתם על מבצע חדש? מוזמנים לדווח לנו בכתובת: [email protected] | כל הכתבות

לוגו סמארט קאט

רוצה להוזיל את חבילת הסלולר?