תפריט

אחרי שנה, הטבת הדגל של פרטנר TV מתחלפת. מי שתכנן לעבור לפרטנר TV כדי לקבל מנוי לנטפליקס חינם למשך חצי שנה, כבר לא יוכל לעשות זאת. איזו הטבה הוא כן יקבל? פרטים בהמשך.  

כזכור, חבילת פרטנר TV עולה 69 שקל בחודש, והשלט הרחוק שלה מגיע אפילו עם כפתור ייעודי לנטפליקס. מאז ההשקה לפני שנה ועד עתה, כל מי שהתחבר לפרטנר TV זכה לחצי שנה חינם בנטפליקס – כאשר התחברות עצמאית לנטפליקס עולה החל מ-30 שקל בחודש, בהתאם לאיכות הצפייה ולתכולת החבילה.

כעת, לאחר שפרטנר TV גייסה 100,000 מנויים, מי שייהנה מהטבה אטרקטיבית הם אוהדי הספורט. חבילת ערוצי הספורט בפרטנר TV אמורים היו להינתן חינם עד סוף 2018. כעת, עם ביטול הטבת נטפליקס חינם לחצי שנה עבור מצטרפים חדשים, בפרטנר TV מציעים את חבילת הספורט חינם לשנה. חבילת ספורט פרימיום של פרטנר TV כוללת את ערוצי ספורט 5 גולד, 5 לייב, 5 HD ו-ONE. 

פרטנר הקפידה לא לייקר את חבילת הבסיס, והיא עדיין עולה 69 שקל בחודש – מה שממקם אותה עדיין בקצה הזול של הסקאלה כאשר משווים בין הוט, יס, סטינג TV וסלקום TV. כזכור, החבילה של סלקום TV – המתחרה העיקרית של פרטנר TV – עולה 99 שקל בחודש. 

גם כאשר משלמים על שירות נטפליקס בנוסף לפרטנר TV, עדיין מדובר בהוצאה יחסית נמוכה על שירות טלוויזיה.

מה שכן התייקר מעט הוא הטריפל של פרטנר – מ-129 שקל בחודש ל-139 בחודש. כזכור, לאחרונה החלה פרטנר לאפשר טריפל לא רק על תשתית בזק, אלא גם על תשתית הוט.

פרטנר כן מציעה טריפל ב-129 שקל – אך רק זה שמבוסס על רשת הסיבים האופטיים שלה, שעדיין לא פרוסה בכל הארץ. לקוחות המעוניינים בחיבור לפרטנר על רשת הסיבים האופטיים שלה, צריכים לבדוק באמצעות האתר אם יש כבר תשתית מתאימה באזור מגוריהם.

גם אחרי ההתייקרות, הטריפל של פרטנר עדיין מוצע במחיר משתלם, משום שהטריפל של סלקום עולה 149 שקל לחודש (בשנה הראשונה). 

הטריפל של פרטנר כולל את חבילת הטלוויזיה של פרטנר TV, קו טלפון ביתי עם 300 דקות שיחה וחיבור לאינטרנט (תשתית + ספק) במהירות עד 40 מגה. בנוסף, הוא כולל ממיר (וכל ממיר נוסף כרוך בתשלום בעלות של 29 שקל). בטריפל שמבוסס על תשתית הוט, אפשר לשדרג את המהירות ל-200 מגה בתוספת של 30 שקל לחודש. בטריפל המבוסס על בזק אפשר לשדרג את המהירות ל-100 מגה בתוספת של 10 שקל לחודש.

אגב, בפרטנר TV השיקו לאחרונה שיתוף פעולה תקדימי עם דומינוס פיצה, כך שאפשר להזמין פיצה דרך השלט. פשוט לוחצים על "VOD", אחר כך לוחצים על "דומינוס פיצה" ומזמינים. כדי לקדם את השירות, הפיצה מוצעת כעת ב-40% הנחה. 

הרעיון של שימוש בממיר ובשלט כדי להזמין מוצרים צפוי להתרחב, ומנויי פרטנר TV ייחשפו כנראה לעוד שיתופי פעולה מסחריים דומים בעתיד.

השלימו פרטים להצטרפות לפרטנר TV

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

המומלצות של השבוע:

המומלצות
בזק בינלאומי 189
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 139
לחודש לחודש
109
+מע"מ +מע"מ
נגישות