מה הקשר בין מחירי החשמל לחבילות התקשורת?

שנה חדשה הגיעה ואיתה באות גם העליות במחירים. מחירי החשמל עלו וכך גם מחירי המים והארנונה עקב עליית מחירי הדלק והגז הטבעי. אומנם נעשים מאמצים מצד גורמים ממשלתיים כדי לבלום את ההתייקרות במשק, אך עד שזה יקרה העלייה הזו הולכת לפגוע בכיס של כל אחד מאיתנו.

השימוש בחשמל הוא חלק קיומי בחיינו. החשמל משמש אותנו ברוב הפעילויות שלנו כיום ואנו זקוקים לו יותר ככל שהטכנולוגיה משתפרת. אם פעם יכולנו להגיע מתל אביב לירושלים בעזרת השלטים בכביש, היום אנחנו חייבים את הוויז אחרת נרגיש שנלך לאיבוד באמצע הדרך. ומה יקרה אם תיגמר הסוללה בטלפון? נהיה חייבים למצוא שקע חשמלי ולחבר אותו מיד. ככל שהתלות שלנו בחשמל גדלה, וכיום לאחר ההתייקרות, ההוצאות שלנו גדלות. אז איך נוכל בכל זאת לחסוך?

קצת טיפים על הדרך לחיסכון בחשמל 🙂

ישנם דרכים חסכוניות כדי להקטין את הוצאות החשמל, כמו החלפת נורות עם צריכת חשמל נמוכה יותר, שימוש במיקרו במקום תנור, ייבוש בגדים במרפסת במקום המייבש ועוד. כל אלה יקטינו את חשבון החשמל, אבל לא באופן משמעותי. כדי לחסוך בצורה משמעותית יותר לא חייבים רק לחסוך בהוצאות הגדולות, אלא בהוצאות הקבועות המינימליות אותן אנו משלמים כל חודש.

רובנו מוציאים המון כסף מההכנסות שלנו על חבילות תקשורת, אינטרנט וטלוויזיה מבלי שנבדוק את המחירים הכי אטרקטיביים עבורנו. המון פעמים אנחנו נשווה בין חבילת תקשורת אחת לאחרת, אך נשכח גם לבדוק האם החבילה אכן רלוונטית עבורנו.

הדבר הראשון שכדאי לנו לעשות כדי להתחיל לחסוך בהוצאות תקשורת הוא לבדוק האם באמת יש לנו צורך בממיר בחדר שינה או הילדים והאם אנחנו באמת זקוקים לכל כך הרבה ערוצים אצלנו בטלוויזיה בעבורם אנו מעבר לחבילה הבסיסית הממוצעת.

החבילות האטרקטיביות שיעזרו לכם לחסוך

חבילות הטריפל של סלקום טיוי – חברת סלקום הייתה הראשונה להציע חבילות טריפל. המהלך החל בשנת 2014 שהביא לחברה כ-200 אלף מנויים חדשים. משמעות המונח טריפל הוא שלושה מוצרים במקום אחד: חבילת טלוויזיה, קו טלפון ביתי וחיבור לאינטרנט (ספק + תשתית).
משתמשים רבים מפרידים את שירותי התקשורת שלהם ופעמים רבות משלמים יותר על חבילות בנפרד במקום להשתמש בחבילות מחוברות המציעות יותר מוצרים במחיר יותר משתלם. מחיר חבילת הבסיס של סלקום עומדת כיום על 159 שקל לחודש לשנה הראשונה, ולאחר מכן המחיר עולה ל-179 שקל לשנה. ממיר ראשון ללא עלות וכל ממיר נוסף בתוספת. על מנת להתחבר לשירות של סלקום tv תצטרכו לוותר על 149 שקלים לטובת טכנאי. חבילה זו מתאימה למי שמשלם בחברות הוט או YES יותר מ-200 שקלים בחודש .

חבילות הטריפל של פרטנר tv – חברת פרטנר נכנסה אחרונה לשוק מבין חברות הסלולר עם חבילת הטריפל בשנה שעברה, והיא מציעה את החבילה הזולה ביותר. המחיר לחבילה בשנה הראשונה הוא 139 שקל לחודש ואחרי שנה המחיר עולה ל-159 שקלים. ממיר ראשון חינם ועל כל ממיר נוסף צריך לשלם. בחבילה של פרטנר אין צורך לשלם על התקנה. החבילה כוללת מגוון ערוצי טלוויזיה וספריית VOD. ישנה אפשרות לתוספת לחבילה הבסיסית שעלולה לייקר טיפה את העלות. התוספת היא מנוי לנטפליקס לחצי שנה חינם (המבצע יורד וחוזר) ולאחר מכן בתשלום בהתאם למחירי נטפליקס. החבילה מתאימה למי שרוצה לרכוש את חבילת התקשורת הזולה ביותר, ולמי שמכור לסדרות או סרטים אמריקאיים שנטפליקס מאפשרת אותם.

קשה לכם להחליט איזו חבילה מתאימה לכם?

עדיין מתלבטים? אל תחששו. השוו באתר בין החברות השונות, בחרו חברה בה אתם מתעניינים והשאירו פרטים. נציג של החברה בה בחרתם יחזור אליכם בהקדם. חשוב לזכור כי השוואה פשוטה בין המחירים השונים בחבילות התקשורת ובחברות השונות תוכל לחסוך לכם מאות שקלים בשנה.

רוצה להוזיל בקלות את חבילת הטלוויזיה שלך?

סמן לפחות 3 חברות ותקבל הטבות מיוחדת לגולשי האתר!