בר מים לשבת – כל מה שצריך לדעת

בר מים כשר לשבת
תוכן עניינים

מים, מקור החיים, הם המצרך הכי חשוב שאתם יכולים ורוצים לדאוג לקיומו בבית שלכם. במיוחד בחיים המודרניים שאנו חיים, אין שום סיבה לסחוב שישיות של מים עד הבית ולנסות לעבור את השבת על בסיס בקבוקים.  אתם צריכים להיות מאוד מחושבים כדי שלא תמצאו את עצמכם תקועים ללא מים ושומרי המסורת במיוחד ללא בר מים לשבת.

בקרב אוכלוסיית שומרי המסורת המשמעות של מים זמינים וטריים היא הקלה רצינית באורח החיים ויצירה של שגרת מים בריאה וטובה לכל המשפחה.

שומרי מסורת זה בשבילכם

מים, מקור החיים, הם המצרך הכי חשוב שאתם יכולים ורוצים לדאוג לקיומו בבית שלכם. במיוחד בחיים המודרניים שאנו חיים, אין שום סיבה לסחוב שישיות של מים עד הבית ולנסות לעבור את השבת על בסיס בקבוקים. לא רק שמדובר על החלטה שמזהמת את הסביבה, אלא גם שאתם צריכים להיות מאוד מחושבים כדי שלא תמצאו את עצמכם תקועים ללא מים. בקרב אוכלוסיית שומרי המסורת המשמעות של מים זמינים וטריים היא הקלה רצינית באורח החיים ויצירה של שגרת מים בריאה וטובה לכל המשפחה.

 

אוכלוסיית שומרי המסורת בישראל

זו היא בדיוק הסיבה שגרמה לחברות רבות בשוק הישראלי להשקיע משאבים ולפתח מערך של ברי מים איכותיים, הפונים במיוחד לאוכלוסיית שומרי המסורת בישראל. אבל, רגע לפני שאתם קופצים על המציאה ורוכשים לבית המשפחה שלכם בר מים לשבת, חשוב שתבינו את כל היתרונות והחסרונות שלו, ותיקחו את ההחלטה הכי נכונה וטובה לבית שלכם.

בר מים מאושר לשבת
איזה בר מים מאושר בשבת?

נותנים מענה למשפחות שומרות שבת – עם כלים וטכנולוגיות חדישות

בשונה מכל מכשיר חשמלי אחר, אותו אתם רוצים להכניס לבית שלכם במהלך השבת, בעבודה עם בר מים לשומרי מסורת, חשוב להיות מאוד ממוקדי מטרה. המענה שנותן בר מים לשבת, הוא קודם כל בפונקציות ההפעלה של הבר עצמו. בברי מים רגילים מדובר על לחיצת כפתור שמניעה מנגנון חשמלי שלם – וזו היא כמובן פעולה שאתם לא יכולים לבצע בשבת. הטכנולוגיות של השנים האחרונות מייצרות מערכות הפעלה שלא גורמות לכם לחלל שבת והן עדיין קלות לתפעול ונגישות.

במקום לעשות שימוש במערכות חשמליות מורכבות, היצרנים של בר מים לשומרי מסורת, משלבים טכניקות של משאבות מיוחדות בתוך הבר, כדי לספק לכם כוסות מים בכל שעה של היום. כך, מיד עם כניסת השבת תוכלו לנטרל על מערכת החשמל של הבר, ולאפשר לעצמכם להיכנס למצב מנוחה, מבלי לפגוע באיכות המים, בטמפרטורה שלהם ולהנות ממים חמים וקרים ללא הגבלה.

בה בעת, חיוני לזכור כי מערכות ברי מים לשומרי המסורת בהחלט מאפשרות גם שימוש במים חמים במהלך השבת. עוד יתרון גדול ומשמעותי, אל מול שימוש במכלי מים או הימנעות לגמרי משימוש במים חמים. כמובן שאתם יכולים להגדיר מה הם השימושים הכי חשובים של הבר בבית שלכם, אבל חשוב שתדעו שתמיד קיימות לכם אפשרות לבחור את המוצר הנכון לכם ביותר.

 

הפתרונות הנכונים למשפחה שלכם – בעלות נוחה לכל כיס

בשל העובדה שחברות הייצור של ברי מים מודעות לקהלי היעד שלהם, ישנו תמחור מתאים לברי מים לאוכלוסייה שומרת המסורת. התמחור הוא כזה אשר מאפשר לכל משפחה להחזיק בבר כזה ולשדרג את איכות החיים שלה בצורה משמעותית, בין רגע. למשל, כיום ניתן למצוא ברי מים לשומרי מסורת, אשר מספקים בממוצע 5 ליטר מים חמים לאורך השבת, כמו גם כמות בלתי מוגבלת של מים קרים או פושרים, בעלויות שמתחילות משמונה מאות שקלים. ככל ואתם רוצים למצוא מוצר חזק יותר, אשר עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות יותר, כך עולה גם מחירו של המוצר ואתם יכולים להגיע לעלות כללית של 3000 ₪. זאת כמובן, כתלות גם בסוג המותג או החברה בה אתם עושים שימוש.

מותגים גדולים וחזקים בשוק, מציעים ללקוחות שלהם שירותים נרחבים יותר ולכן יכולים להציע עלויות גבוהות יותר. למשל, בחברות הגדולות כמו חברת שטראוס מים, לצד המכשיר המתקדם, אשר מאפשר לכם להנות ממים איכותיים ונקיים לאורך כל ימות השנה, יש לכם גם שירות לקוחות זמין, שירותי תמיכה ואפילו שירותי החלפה וביטוח על המוצר שלכם. זו היא רכישה כוללת, שמאפשרת לכם לשמור על תחזוקת המכשיר לאורך פרק זמן לא מבוטל.

בכל מקרה ובו יש תקלה בבר המים אותו רכשתם, ניתן בשיחת טלפון מהירה אל מוקד שירות הלקוחות או התמיכה הטכנית, לשוחח עם נציג ולהבין מה הן הבעיות איתן אתם מתמודדים. במידת הצורך, צוות החברה ישלח לבית שלכם טכנאי מיומן ומנוסה, אשר יוכל לתקן את המכשיר ולמנוע מכם הוצאות מיותרות על רכישת מכשיר חדש. במקביל, חברות אלו גם שולחות לכם אחת לתקופה מסננים חדשים ומנורות UV שתפקידם הוא ליצור מים מסוננים באיכות גבוהה, לטובת בריאות המשפחה שלכם.

בר מים מעוצב נביעות
בר מים מעוצב (אתר נביעות)

 

מי מפקח על הכשרות בתחום המים בישראל?

כאמור, בתור משפחה שומרת מסורת, יש לכם כמה וכמה דרישות ייחודיות לצרכים שלכם, אותן אתם רוצים לוודא אל מול כל ספק איתו אתם מתקשרים. ובתחום המים, על אחת כמה וכמה בעת רכישה של בר מים לשומרי מסורת, אתם רוצים לבדוק שיש לכם כשרות מתאימה שמפקחת על המכשיר והחברה איתה אתם עובדים.

חלק לא מבוטל מהספקים ונותני השירותים בתחום המים, מוכנים להשקיע משאבים עצומים על מנת לאפשר ללקוחות שומרי המסורת לרכוש את הברים בלב שלם ומתוך בחירה אחראית והמתאימה להם. לעיתים רבות תצליחו למצוא חותמות כשרות מוכרות, שעונות על דרישות הקהילה שלכם. בין היתר מדובר על כשרות "בד"ץ העדה החרדית ירושלים", המוכרת והאהודה על חלק לא מבוטל של משפחות שומרות מסורת בישראל כיום. כמובן שאם אתם לא בטוחים האם הכשרות הזו מקובלת בקרב הקהילה שלכם, אל תהססו לשאול את הרב ולוודא אל מול שירות הלקוחות בחברה שאכן קיים פיקוח הלכתי על המוצר אותו אתם רוצים לרכוש.

תעודות הכשרות לדוגמא אשר ניתנו לבר נועם 1 מבית אפיקים פתרונות מים

אישור כשרות "המכון הטכנולוגי"
אישור כשרות "המכון הטכנולוגי"
אישור כשרות "יביע אומר"
אישור כשרות "יביע אומר"
נעם 1 כשרות בד"ץ
אישור כשרות בד"ץ נעם 1

המתחרים הגדולים בשוק – מספקים מענה מקיף ואיכותי, או לא?

במדינת ישראל ישנם מספר הולך וגדל של ספרי מים שפונים אך ורק אל השוק המסורתי והדתי. אלו, עונים על דרישות כשרות ויכולים להסיר כל ספק בנוגע להכשרה ההלכתית המפקחת על מוצרי המים שלכם. אך יחד עם זאת, גם חברות המים הגדולות והחשובות ביותר בשוק, מנסות להיכנס לשוק המסורתי ולענות על הצרכים שלכם בצורה הכי טובה ונכונה. החברות הגדולות מציעות כיום מוצרים רבים ולכל אחת מהן מענה שונה לשוק הדתי. חשוב לציין, חברות המים הגדולות עדיין לא הביאו לעולם שירותי ברי מים שפונים ישירות לציבור שומרי המסורת. זאת, בעיקר מפני שברי המים של חברות אלו הם ברי מים המופעלים על בסיס מערכות חשמליות וכפתורים שיכולים לגרום לכם לחלל שבת.

תמי 4 של חברת שטראוס, מחזיקה באישור כשרות ואטימות ברי המים, כמו גם כשרות של הברים והמסננים לפסח, מטעם לשכת הרבנות. אבל, אין לחברה בר מים שמקבל את אישור הרבנות או חותמת כשרות כבר מים שניתן לעשות בו שימוש בשבתות.

ברי המים של חברת מי עדן מספקת תעודת כשרות למוצריה, אך בדומה למתחרות הגדולות בשוק, עדיין לא יצאה באופן מפורש עם מוצרים המתאימים לקהל הרוכשים המסורתי. כמו כן, גם ברי המים של חברת נביעות, אינם מתאימים לשימוש בקרב משפחות שומרות מסורת, שכן החברה לא מספקת תעודת כשרות הולמת.

לחילופין, האלטרנטיבה הקיימת בשוק לרכישת בר מים לציבור שומרי המסורת היא חברת אפיקים ברי מים. החברה מציעה ללקוחותיה את מותג בר המים נועם 1. הבר, קיבל כשרות בד"ץ מהדרין של הרב רובין וכשרות המכון מדעי טכנולוגי להלכה והוא מאפשר לכם להנות ממים טריים ואיכותיים, בכל ימי השבוע כולל שבת.

נעם 1
בר מים נעם 1 מאושר לשבת

מים בששון – לחיים בריאים יותר למשפחה שלכם

ככל שמדובר על צריכת מים, גם בציבור הדתי ושומר המסורת של ימינו, מתחילה לחלחל ההבנה כי מדובר על דרישה מאוד חשובה. אתם רוצים לאפשר לילדים שלכם, לבני הזוג ואפילו לכם, להנות מאורח החיים הבריא והמאוזן ביותר, וליצור שגרה שמתאימה לגוף שלכם. ולכן, המשימה הכי חשובה שאתם רוצים לקחת על עצמכם היא קודם כל, הרכישה של בר מים לשומרי מסורת.

מרבית המשפחות שבחרו להשקיע משאבים ולרכוש בר מים לבית שלהן, מצליחות לראות שינוי גדול מאוד בצריכת המים, כמו גם במידת הנגישות של מים לילדים הקטנים. לא עוד רדיפה אחרי בקבוקים, מחזור וזיהום, אלא מטבח נקי ומערכת מים שאפילו הילדים הכי קטנים בבית יכולים לנצל, בצורה בטוחה.

כל מה שנותר לכם לעשות כעת הוא למצוא את בר המים המושלם למשפחה שלכם, על בסיס סוג השירותים שמספקות החברות, ולפי הדגם המתאים לכם ביותר. כמובן שחשוב למצוא את הכשרות שאתם יכולים ורוצים ללכת לפיה, שכן בסופו של עניין זה הוא הפרמטר החשוב לכם ביותר. אבל, חיפוש מהיר ברשת האינטרנט יגלה לכם כמות גדולה מאוד של מוצרים שיכולים להתאים לצרכים שלכם ומאפשרים לכם לצרוך מים בצורה שאף פעם לא יצא לכם לחשוב עליה. גם לשומרי המסורת מגיע להנות מהפיתוחים הטכנולוגיים, והבחירה בבר מים לשומרי מוסרת היא ההחלטה שתביא לכם את ההנאה הזו.

רוצים לשמוע עוד על מוצרי נועם 1 לשימוש בשבת? לחצו כאן

מה תרצו להשוות?

סלולר

אינטרנט

טלוויזיה

טלפון קווי

תשתית

ברי מים

רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!