תפריט
מבצעים שווה להשוות

מבצעים שווים!

בזמן שרוב חברות הסלולר כבר נטשו את החבילות הזולות – יש כמה שעדיין מאפשרות לקבל חבילה נדיבה בסכום של פחות מ-30 שקל בחודש. גם בחברות הטלוויזיה התחרות העזה מביאה למבצעים מעניינים, שמאפשרות ליהנות מתוכן עשיר בסכום יחסית נמוך, ואפילו לטריפל במחיר טוב.

סלולר

גולן טלקום ממשיכה במאמציה הבלתי פוסקים לגייס לקוחות, ואת זאת היא עושה כעת באמצעות מבצע די יוצא דופן: 29 שקל לחבילת 100 ג'יגה – ללא הגבלת זמן. נזכיר כי לפני כשנה, אפשר היה למצוא מבצעים כאלה לא מעט, אבל כעת רוב חברות הסלולר העלו מחירים – כך שחבילה כזאת היא חבילה אטרקטיבית גם בגלל המחיר וגם בגלל שהיא ללא הגבלת זמן. המטרה היא לתת פייט לחברת We4G  ולחברת רמי לוי – אשר מציעות שתיהן חבילות 80 ג'יגה בכ-33 שקל.

כזכור, We4G הייתה הראשונה להציע חבילה לכל החיים – וזה גם מה שהיא מציעה בחבילת ה-80 ג'יגה.

עוד נציין כי למעשה, רוב הצרכנים לא ממש זקוקים לנפח גלישה כל כך גדול – ולכן כדאי להם לחפש מבצעים על חבילות קטנות יותר וזולות יותר. חבילה כזאת מציעה למשל 019 – כ-20 שקל על חבילת 12 ג'יגה עם מחיר קבוע לשלוש שנים. גם We4G מציעה חבילה מעניינת: כ-20 ג'יגה ב-24 שקל לחודש – כאשר המחיר קבוע לשנתיים.

ניצול נכון של המבצעים יכול לאפשר למשפחה בת 5 נפשות לסיים את החודש עם הוצאה של 100-150 שקל בלבד על חבילות סלולר לפחות במשך שנתיים.

טלוויזיה

חברת yes מציעה מבצע כמעט חסר תקדים: חודשיים ראשונים ב-49 שקל לחודש עבור חבילת אולטימייט, שהיא החבילה המקיפה והאטרקטיבית של החברה שכוללת גם VOD. לאחר מכן, מהחודש השלישי ועד החודש ה-18, המחיר הוא 199 שקל בחודש, ולאחר מכן 209 שקל בחודש. בחישוב שנתי, בשנה הראשונה המחיר לחבילה משפחתית ב-yes הוא כ-174 שקל בחודש.

סטינג TV, מותג הטלוויזיה האינטרנטי מבית yes, מציע חודש ראשון חינם על חבילה משפחתית, שעלותה לאחר מכן תהיה 99 שקל בחודש. לאחר מכן במשך חודשיים ניתנת הנחה של 50% על חודשיים (לא כולל הנחה על ציוד וערוצי ספורט). החבילה המשפחתית בסטינג TV כוללת את כל ערוצי הסדרות, הסרטים והילדים + ערוצים ישראלים (קשת, רשת, עשר, 20, 24). הסטרימר הראשון ניתן ללא עלות. בחישוב שנתי, בשנה הראשונה המחיר לחבילה משפחתית בסטינג TV הוא כ-91 שקל בחודש.

הוט מציעה מבצע מעניין על טריפל (טלוויזיה +תשתית אינטרנט + טלפון ביתי). מדובר במסלול טריפל פאוור (Triple Power), שבמבצע הזה עולה 198 שקל בלבד בשלושת החודשים הראשונים, ולאחר מכן עולה 248 שקל לחודש במשך 9 חודשים.

במילים אחרות, המחיר הממוצע לחודש בשנה הראשונה עומד על 235 שקל – כאשר הטריפל כולל טלוויזיה עם חבילת הסטנדרט, חבילת ערוצי לייף סטייל, חבילת ערוצי סרטים, 4 ערוצים מובילים: NG WILD, ויוה פלוס, ג'וניור, בייבי + תשתית
אינטרנט 100 מגה + טלפון קווי 300 דקות לנייחים וניידים.

החבילה כוללת VOD חינם ל-3 חודשים. לאחר מכן, עלות ה-VOD היא 34.90 שקל לחודש. ניתן לשדרג למהירות אינטרנט 200 מגה ב-9.90 ש"ח לחודש. עוד כוללת החבילה ממיר MAGIC HD + HD.

NEXT, מותג הטלוויזיה המוזל של הוט – מציע את חבילתNEXT TV   פלוס: חבילה משולבת של טלוויזיה, תשתית אינטרנט וספק אינטרנט במבצע של חודשיים ראשונים ב-99 שקל לחודש. לאחר מכן המחיר עולה ל-169 שקל לחודש. החבילה כוללת תשתית אינטרנט (הוט) + ספק במהירות 100 מגה + כ-40 ערוצים לינאריים לצפייה במגוון תחומים, כולל בידור, פנאי, ילדים וחלק מערוצי הספורט. בראייה שנתית, המחיר הוא 157 שקל לחודש.

מה שחשוב תמיד לבדוק הוא כמה עולה החבילה בראייה שנתית, כלומר, לחשב את המחיר הממוצע החודשי. יש לזכור כעבור שנה לעדכן את החבילה ולהשוות מחירים.

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

נגישות