תפריט
חייג לנציג מכירות
הוט אינטרנט

טלפון קווי הוט

לפניכם מגוון חבילות טלפון קווי מבית הוט – Altice telephone.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1-801-700-700 מכל טלפון או 6900* מהנייד.

מדברים בינוני
הוט טלוויזיה 39
לחודש לחודש
מדברים הרבה
הוט טלוויזיה 49
לחודש לחודש
עסקים
59
לחודש לחודש
149
לחודש לחודש
טופס הצטרפות טלפון קווי הוט

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות טלפון נוספות:

טלפון קווי של הוט

מותג הוט הינו מופעל על ידי חברת "הוט מערכות תקשורת בע"מ" שאוחדה בשנת 2003 מהחברות תבל דיגיטל, ערוצי זהב ומתב. החברה הינה חברת פרטית והיא בבעלות קבוצת אלטיס הבינלאומית. החברה מספקת שירותי טלוויזיה באמצעות כבלים, שירותי טלפוניה ביתיים, שירותי אינטרנט באמצעות חברת הבת  HOTnet"", ושירותי טלפוניה סלולריים דרך "HOT mobile". בעתיד תעבור החברה תהליך התכנסות תחת המותג הבינלאומי אלטיס – Altice telephone

בנוגע לטלפון הקווי, החברה מציעה מספר שירותים בשביל להפוך את הטלפון הקווי ליותר פונקציונאלי בעולם של מכשירים ניידים. בין אלו נכללים התא הקולי המתקדם, (המאפשר קבלת פקסים והודעות קוליות שפספסת בטלפון הקווי ישירות לדואר האלקטרוני), אופציית שיחה מזוהה בחינם, שירותי שיחה ממתינה שמאפשר לך לענות לשיחה נכנסת בזמן שאתה בשיחה אחרת, שירותי "שיחה חונה" (המאפשרים לך לבצע חיוג אוטומטי מידי למספר טלפון שניסיתם להשיג ושהיה תפוס – ברגע שהוא מתפנה), חסימת שיחות לחו"ל כך שלא יתבצע חיוג בטעות, חסימת כניסת שיחות עם מספר חסום או לא מזוהה, שיחות ועידה ואופציית "עקוב אחריי". ניתן גם לבקש שיחת השקמה באמצעות חיוג למוקד ספציפי.

ללקויי שמיעה קיים גם שירות תיווך טלפוני שמאפשר ללקויי שמיעה לבצע שיחות טלפון בעזרת מוקדנים דוברי עברית וערבית 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע. בשביל לקבל את השירות אדם בעל לקות שמיעה צריך להעביר טפסים לחברה שיאשררו את הכרתו ככבד שמיעה. לאחר מכן, יוכל המנוי להעביר בקשות "להעברת מסר" ובכך בעצם תתבצע בשמו שיחת טלפון לנמען אליו הוא מעוניין להעביר את המספר ומוקדן ינהל את השיחה במקומו.

מספר שירות הלקוחות הוא 1-801-700-700 או 6900*, ושעות הפעילות הן בימי א' עד ה' מ-7:00 עד 19:00 וביום ו' מ-7:00 עד 14:00. מוקד התמיכה הטכנית פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ניתן ליצור קשר גם באמצעות צ'אט שמוצע באתר החברה, או דרך פייסבוק או טוויטר.

נגישות