תפריט
בכמה מוזילה חבילת טריפל את הוצאות התקשורת

חבילת טריפל, מהי?

חבילת טריפל היא חבילה שמשלבת בדרך כלל בין טלפון ביתי, טלוויזיה ואינטרנט – ובעבר הייתה רק חברה אחת שהציעה זאת: חברת הוט. בתקופה שבה בזק והוט שלטו ביד רמה בשוק התקשורת, חבילת הטריפל הייתה המנוף שאיפשר להוט לגייס לקוחות בכמויות גדולות, משום שהיה הרבה יותר משתלם לשלם בבת אחת להוט על הכבלים, הטלפון הביתי ותשתית האינטרנט, מאשר לשלם בנפרד לבזק, yes ובזק בינלאומי.

אלא שבשנים האחרונות התחרות על הטריפל הרבה יותר משוכללת – ולא רק הוט בתמונה. בזק בינלאומי מציעה טריפל בשילוב תשתית אינטרנט של בזק וטלוויזיה של סטינג TV (מבית yes), וסלקום לא טומנת ידה בצלחת.

אז בכמה באמת מוזילה חבילת טריפל את ההוצאה?

הוט

אקסטרה טריפל: הוט מציעה כעת במחיר של 265 שקל לחודש את מסלול אקסטרה טריפל, הכולל טלוויזיה עם כל חבילות התוכן + ערוצי פרימיום (ללא ספורט 5 פרמיום) + חבילה 100% RU + תשתית אינטרנט 100 מגה + טלפון קווי ללא הגבלה לנייחים וניידים. שלושת החודשים הראשונים עולים 169 שקל בחודש – כך שבחישוב שנתי העלות היא 241 שקל בחודש. עלות ה-VOD היא 50 שקל בחודש.

מי שירצה לרכוש את השירותים בנפרד, ישלם על מסלול אקסטרה בהוט בממצע 178 שקל בחודש (שלושת החודשים הראשונים ב-148 שקל בחודש, ולאחר מכן 188 שקל בחודש בשנה הראשונה). על אינטרנט 100 מגה (ספק+תשתית) הוא ישלם 89 שקל בחודש, ועל טלפון קווי (1000 דקות שיחה) – עוד 49 שקל בחודש. סה"כ, התשלום על השירותים הללו יהיה 316 שקל בחודש.

המשמעות היא שטריפל אקסטרה חוסך ללקוח 75 שקל בחודש.

להצטרפות להוט לחץ כאן>

בזק

בזק מציעה את חבילת הטריפל שלה באמצעות חברת בזק בינלאומי, בשיתוף עם סטינג TV. סטינג TV הוא שירות הטלוויזיה האינטרנטי המוזל של yes, כך שהוא לא מקביל ב-100% להוט.

הטריפל של בזק בינלאומי עולה בממוצע 183 שקל בחודש (ה-3 חודשים ראשונים עולים 99 שקל לחודש ולאחר מכן העלות היא 199 שקל בחודש עד החודש ה-12).

החבילה כוללת אינטרנט (ספק ותשתית) 40 מגה וטלפון קווי הכולל 300 דקות שיחה.

לקוח שירכוש את השירותים בנפרד, ישלם על חבילה משפחתית של סטינג TV כ-91 שקל בחודש למשך שנה (בהנחה שהוא מקבל את החודש הראשון חינם). על אינטרנט 40 מגה הוא ישלם לבזק בינלאומי כ-90 שקל בחודש, ועל טלפון ביתי 300 דקות בבזק- כ-50 שקל נוספים. סה"כ, הוא ישלם כ-230 שקל בחודש – כך שהטריפל חוסך לו כ-48 שקל בחודש.

להצטרפות לבזק בינלאומי לחץ כאן>

פרטנר

חבילת פרטנר TV טריפל כוללת את חבילת הטלוויזיה של פרטנר + אינטרנט 40 מגה + טלפון ביתי הכולל 300 דקות שיחה – והעלות היא 139 שקל בחודש בשנה בראשונה, ולאחר מכן 159 שקל לחודש.

מי שירכוש בנפרד את השירותים, ישלם על חבילת טלוויזיה 69 שקל בחודש; על אינטרנט 40 מגה – 85 שקל בחודש ועל 250 דקות שיחה בחודש – 20 שקל בחודש. ההוצאה החודשית מגיעה ל-174 שקל בחודש. בחירה במסלול הטריפל חוסכת במקרה הזה 35 שקל בחודש.

להצטרפות לפרטנר לחץ כאן>

סלקום

חבילת טריפל שכוללת אינטרנט (ספק ותשתית) 40 מגה עולה לחודש 149 שקל + כ-20 שקל עבור הנתב בשנה הראשונה. לאחר מכן המחיר עולה ב-20 שקל.

במקרה הזה, הלקוח משים את ההוצאה החודשית על רוב שירותי התקשורת, לא כולל סלולר, בכ-149 שקל בחודש.

להצטרפות לסלקום לחץ כאן>

מי שירצה להרכיב את השירותים הללו לבד, יגלה שזה בלתי אפשרי. אפשר לשלם על חבילת טלוויזיה בלבד 99 שקל, ולהזמין חבילת סלולר+אינטרנט 100 מגה (ספק ותשתית) ב-123 שקל, מה שמייצר הוצאה של 272 שקל בחודש. במידה שהלקוח רוצה גם טלפון ביתי – הוא יצטרך לרכוש את השירות הזה בנפרד חברה אחרת.

בשורה התחתונה, חבילת טריפל מוזילה בעשרות שקלים לחודש את ההוצאה החודשית, כך שלמי שמבקש להזמין את כל השירותים מספק אחד, עדיף בדרך כלל לבחור בחבילת טריפל מאשר לשלם על כל שירות בנפרד.

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

נגישות