חבילות סלולר עם נפח גלישה גדול

לפני כשנה וחצי, סביב כניסתה לענף של חברת הסלולר We4G, הייתה המלחמה בין חברות הסלולר בשיאה, והחבילה הפופולרית ביותר במבצעים השונים הייתה חבילה של 100 ג'יגה, או אפילו חבילה ללא הגבלה, ב-29 שקל לחודש.

מי שהצטרף אז לאחת החבילות האלה, נהנה ממחיר שהיום לא ניתן כבר לקבל כמעט בשום חברה, למעט גולן טלקום שמציעה חבילת הכול כלול עם 100 ג'יגה גלישה ב-29 שקל לחודש למשך שנתיים.

כך למשל, חבילה של 100 ג'יגה תעלה כעת אצל רמי לוי כ-33 שקל לחודש בשנה הראשונה, ולאחר מכן תתייקר לכ-43 שקל בחודש. בימים אלה מציעים ברמי לוי חודש ראשון חינם, כך שבפועל המשמעות היא מחיר של כ-30 שקל בחודש.

בניגוד למחירי החבילות בגולן טלקום וברמי לוי, מחיריהן של חבילות הסלולר בעלות נפחי הגלישה הגדולים עלו – לעתים עלייה קלה ולעתים עלייה חדה.

מה שחשוב לזכור הוא שיש פערים בין חברות הסלולר, ולכן חשוב להשוות מחירים מבלי ללכת שבי אחרי קמפיינים נוצצים. לחץ השוואה בסלולר

כך למשל, המחיר בפרטנר לחבילת 70 ג'יגה, הכוללת גם 5,000 שיחות ו-5,000 הודעות, עומד על כ-70 שקל לחודש למשך שנתיים, ואחר כך מתייקר לכ-85 שקל בחודש. חבילה זו מבטיחה גם גלישה חופשית ללא הגבלה בוואטס-אפ, ווייז, ואינסטגרם, אבל לא בטוח שזו הטבה הכרחית כאשר יש לכם גלישה בנפח 70 ג'יגה. החבילה גם כוללת מנוי לאפל מיוזיק לחצי שנה מתנה.

לעומת זאת, בחברת We4G מציעים חבילה של 80 ג'יגה לכל החיים במחיר של 33 שקל בחודש.

אז מה הן החבילות הזולות עם נפח גלישה גדול?

המותג המוזל של פרטנר- 012 מובייל, מציע חבילת 100 ג'יגה משתלמת יותר מזו של פרטנר, ב-39 שקל לחודש – כאשר מדי חודש מקבלים שובר לרכישה באתר BUYME בשווי זהה של 39 שקל.

מחיר זה אטרקטיבי יותר גם מהמחיר שמציעה הוט מובייל ל-100 ג'יגה: 44 שקל לחודש. כאן יש להזכיר כי הוט מובייל מציעה גם חבילת 100 ג'יגה אחרת – במחיר של 49 שקל, שכוללת גם 2 ג'יגה לגלישה בחו"ל. מי שעומד לטוס, אולי יעדיף חבילה זו. מחיר זה בתוקף לשנתיים ואחר כך עולה ל-59 שקל בחודש.

בסלקום חבילה של 100 ג'יגה מגיעה כבר לכ-60 שקל בחודש – כאשר בסלקום מגדירים את המחיר הזה כ"מחיר ללא פקיעה". סלקום מציעה כאן מתנה שלא בהכרח כדאי לקחת: תוספת של 100 ג'יגה נוספים חינם למשך שלושה חודשים, ואחר כך תמורת כ-15 ₪ בחודש. רוב הצרכנים ממש לא צריכים תוספת של עוד 100 ג'יגה לחבילה שכוללת גם כך 100 ג'יגה, כך שכדאי לשקול היטב אם לנצל את ההטבה הזאת, משום שאחר כך ייתכן שתשכחו לבטל אותה.

בפלאפון מציעים חבילת 100 ג'יגה במחיר דומה, ומתחייבים למחיר קבוע ל-5 שנים. כמו בפרטנר, גם כאן מציעים גלישה ללא הגבלה במספר אפליקציות – כאשר הרשימה כאן ארוכה יותר מזו של פרטנר וכוללת את פייסבוק, סנאפצ'אט, יוטיוב, טוויטר, אינסטגרם, ווייז, וואטס-אפ וטלגרם. שוב, בפועל אין ממש חשיבות להטבה הזאת כשממילא יש לכם גלישה ב-100 ג'יגה. 

השורה התחתונה היא השוואת מחירים כוללת, שמתייחסת לכלל העלויות – החל מעלות הסים, דרך דמי המעבר ועד עלות החבילה עצמה וההטבות שהיא מבטיחה.

רוצה להוזיל את חבילת הסלולר שלך בקלות?

בחר לפחות 3 חברות וקבל הצעות מיוחדת לגולשי האתר!

זכור, יותר הצעות יגדילו את סיכוייך לשמוע הצעה טובה יותר!