יפה שלי: כשאהבה ונקמה מתנגשים באופן חזיתי

יפה שלי

תוכן עניינים

יש דברים שנועד שיקרו, ושום דבר לא יכול למנוע אותם מלהתרחש. ולפעמים דווקא הניסיון למנוע את מימושם, הוא זה שגורם להם לצאת לפועל. 

יפה שלי (Brave and Beautiful בגרסה האמריקאית, או Cesur ve Güzel בגרסת המקור התורכית) היא דרמה תורכית מותחת, שעלתה לראשונה לשידור בשנת 2016.

בסדרה מככבים כמה מהכוכבים הגדולים ביותר של טורקיה – קיבאנץ' טטליטו ("אהבה אסורה", "קוזיי גוניי") וטובה בויוקוסטון.

 

לנקום בחזק בעיר

הסדרה מגוללת את סיפורו של ג'סור, בחור צעיר ששב לעיירה כפרית קטנה ליד איסטנבול בשם קורלודה, על מנת לנקום באיש שהביא למותו של אביו וגזל את מת כל רכושה של משפחתו. האיש, שהוא במקרה גם האיש החזק ביותר בעיירה שנקראת על שמו הוא טאהסין קורלודה.

לטאהסין שני ילדים: בנו הלא יוצלח קורהאן, ובתו היפה והחכמה סוהאן. טאהסין הודיע למשפחתו כי נכדו הבכור יהיה היורש העיקרי של הונו, ובעקבות ההכרזה הזו נוצר מרוץ במשפחה להבאת הנכד הראשון.

קורהאן ואשתו ג'אהידה מנסים כבר זמן ממושך להביא ילד לעולם, אך ללא הצלחה. ובמטרה לנצח בתחרות אחרי הירושה הגדולה, השניים לא בוחלים באמצעים.

למרות שסוהאן עדיין רווקה, השניים רוצים להסיר את האיום שהיא מהווה מדרכם. ג'אהידה מסממת את סוסתה של סוהאן, בתקווה שהדבר יוביל לתאונת רכיבה שתפגע קשות בסוהאן.

אולם המזימה הזו נכשלת: גבר אלמוני מופיע ומצליח להציל את סוהאן מפני סוסה המשתולל. הגבר הזה הוא לא אחר מאשר ג'סור, שמבלי לדעת מציל את בתו של האיש בו הוא חזר כדי לנקום. 

 

דרמה עוצרת נשימה

סוהאן נשבית בקסמו של ג'סור  ומתאהבת בו במהירות מסחררת, בדרמה עוצרת נשימה שסוחפת את הצופים. ככל שג'סור הולך ונעשה בן בית קרוב יותר למשפחת קורלודה, כך הוא גם הולך ונעשה קרוב יותר לפגיעה בה.

ג'סור מהווה עבור טאהסין את כל מה שהוא תמיד חלם עליו: בן מוצלח ויפה. עם זאת, למרות התקופה שג'סור עובר בחיק משפחת קורלודה, איש אינו יודע על מטרתו הסודית לנקום בטהאסין.

אך התוכנית לנקמה הולכת ומשתבשת. ישנו דבר אחד שג'סור לא לקח בחשבון בזמן שתכנן את הנקמה – האפשרות שיתאהב גם הוא בסוהאן.

ניגוד העניינים שבו הוא נמצא מעמיד אותו בדילמה קשה: האם האהבה תצליח למנוע מג'סור לממש את שאיפתו ותשוקתו לנקום באיש שהרס את משפחתו? או שאולי ינצל את מעמדו בכדי לפגוע בטאהסין בבטן הרכה מתוך ביתו?

הדילמה בה ג'סור נמצא מתעתעת, ולעיתים נדמה כי היא חלק מתוכנית אחת גדולה. אולם במשך רוב הזמן, היחסים בין קנאה ואהבה הולכים ונעשים מורכבים כאשר האבחנה ביניהם נעשית קשה יותר ויותר: איזה רגש חזק יותר? והאם קנאה והאהבה הם רגשות הפוכים – או שאולי הם דווקא רגשות משלימים?

 

דירה שכורה בנתיבות

למרות שהעלילה מייצרת תרחיש דרמטי שלא מוכר לצופיים מחיי היום יום שלהם, המורכבות של הדמויות והדילמות בהן הן נמצאות מאפשרות גם לאדם רגיל להתחבר לסדרה ומצוא את המפגש שלה איתו. אחרי הכל, רגשות אנושיים הן דבר אחד, בטירה מפוארת בטורקיה או בדירה שכורה בנתיבות.

הסדרה עתורת הפרסים הייתה מועמדת לזכייה במספר קטגוריות בטורקיה, וזכתה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר בשנת 2017, וכן נמנתה על רשימת הסדרות המועמדות לזכייה בפרס האמי היוקרתי בקטגוריית סדרות הטלוויזיה.

לסדרה בסך הכל כ101 פרקים, ואורכו של כל פרק הינו כ45 דקות.

גם את "יפה שלי", כמו סדרות אהובות רבות נוספות, תוכלו למצוא תחת השירות של פרטנר טיוי.

קרדיט תמונה: Netflix.com

רוצה להוזיל בקלות את חבילת הטלוויזיה שלך?

סמן 3 חברות ויותר

מה תרצו להשוות?
סלולר

סלולר

חבילות אינטרנט

אינטרנט

חבילות טלוויזיה

טלוויזיה

חבילות טלפון קווי

טלפון קווי

אייקון תשתית

תשתית

ברי מים

ברי מים

כתבות נוספות שיעניינו אותך:
רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!

סמארטקאט השוואת מחירי תקשורת אינה משויכת לסימני המסחר המוצגים באתר. כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.​
ט.ל.ח. מצאתם טעות באתר, שמעתם על מבצע חדש? מוזמנים לדווח לנו בכתובת: [email protected] | כל הכתבות

לוגו סמארט קאט