תפריט
נטפליקס מגיע לסלקום

שיתוף פעולה בין סלקום לנטפליקס

הישראלים אוהבים את נטפליקס, זה כבר ברור לכולם. בנוסף, הישראלים הם צרכנים חכמים שמשווים לא רק בין המחירים של חברות הטלוויזיה, אלא כמובן בין התוכן שהן מציעות, חוויית השימוש, האיכות והגמישות שהן מאפשרות לו.

לכן, החבילה של סלקום TV עוברת שדרוג משמעותי בימים אלה. סלקום TV חתמה על הסכם עם נטפליקס והיא מוסיפה כפתור ייעודי של נטפליקס לשלט שלה(כפי שפרטנר TV למעשה מציעה מרגע השקתה).

המשמעות היא שלקוחות סלקום TV יוכלו לצפות בתכנים של נטפליקס דרך הממיר – ואף יוכלו להגיע אל נטפליקס בקלות רבה, בלחיצת כפתור. נטפליקס, כידוע, היא חברה שמציעה טלוויזיה בסטרימינג בכמה רמות מחירים – החל מכ-30 שקל עבור חבילה בסיסית עבור צפייה במכשיר אחד, דרך כ-40 שקל עבור איכות HD וצפייה בשני מסכים, ועד כ-50 שקל עבור איכות אולטרה HD וצפייה ב-4 מכשירים. המצטרפים מקבלים חודש התנסות חינם.

כידוע, החברה אחראית על כמה מהסדרות האהובות ביותר בטלוויזיה בשנים האחרונות, החל מבית הקלפים ועד נרקוס, ומציעה התאמה אישית של התוכן בהתאם להעדפות המשתמש ועוד.

כזכור, מאז השקתה ועד היום, סלקום TV מציעה חבילה חודשית שמחיר 99 שקל בחודש. השת"פ עם נטפליקס לא מתבטא במחיר החבילה – כלומר, יש להוסיף תשלום על מנוי לנטפליקס. מדוב בשת"פ שמתבטא בזמינות התכנים בממיר ובכפתור השלט.

בכל מקרה, סלקום TV  – שיש לה כיום כ-220,000 לקוחות – לא מסתפקת בשיתוף פעולה עם נטפליקס, אלא גם משיקה ממיר מתקדם, ונטפליקס תוצג בממיר הזה. הממיר החדש של סלקום TV יהיה ממיר 4K מבוסס אנדרואידTV  עם מעבד מסוג S905-X2 שהוא מעבד מהיר וחזק (סלקום הראשונה להשיקו בישראל). הממיר החדש מציע ממשק משתמש נוח ומאפשר הורדת אפליקציות מחנות אנדרואיד TV Google Play.

כאמור, סלקום TV היא לא הראשונה לשתף פעולה עם נטפליקס. גם הוט עושה זאת לאחרונה – כאשר אפשר להצטרף לנטפליקס ולצפות בשידוריה באמצעות ממיר פייבר 4K ובאמצעות המיני פייבר-בוקס.

גם כאן – אין הטבת מחיר, אך אפשר לשלם לנטפליקס דרך החשבונית של הוט.

הראשונה לשתף פעולה עם נטפליקס הייתה פרטנר TV, אשר עד לאחרונה הציעה גם הטבה של חצי שנה נטפליקס חינם. מומלץ לעקוב מדי פעם אחרי החבילות של פרטנר TV, מפני שהיא עשויה להחזיר את הטבת נטפליקס חינם – כפי שכבר עשתה בתחילת 2019.
להצטרפות לפרטנר לחץ כאן>

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

נגישות