תפריט
עכשיו זה סופי: נטפליקס גם בסלקום TV, במקביל לממיר חדש ומבצע חדש

סלקום, חידוש מרענן

כאשר סלקום TV הושקה – היא הייתה חידוש מרענן בנוף הלא תחרותי של שירותי הטלוויזיה בישראל, אשר בו פעלו רק הוט ו-yes. מי חשב אז על צפייה באמצעות האינטרנט, מי דמיין אז טלוויזיה בסטרימינג, מי שמע אז על נטפליקס ומי העלה על דעתו שאפשר לשלם רק 99 שקל בחודש ולצפות במגוון ערוצים?

עם השנים עולם הצפייה בטלוויזיה השתנה לחלוטין גם בעולם וגם בארץ. כאשר פרטנר TV הושקה בארץ – הצרכנים הישראלים זכו למנה נוספת של תחרות: החברה הצעירה הציעה חבילה שעולה פחות מ-70 שקל, שכוללת גם חיבור לנטפליקס והטבה של נטפליקס חצי שנה חינם. אפילו בשלט של פרטנר TV ייעדו כפתור מיוחד לנטפליקס.

המדיניות הזאת הוכיחה את עצמה. הצרכנים הצביעו ברגליים, ופרטנר TV מגייסת מנויים בקצב יפה. כל זה קרה במקביל לחדירתה של נטפליקס לארץ גם באופן עצמאי מאז השקתה של נטפליקס ישראל עם אתר בעברית ותשלום בשקלים.

מה חדש בסלקום?

עכשיו סלקום הולכת בעקבותיה של פרטנר TV ומצרפת את נטפליקס לשירות שלה. בנוסף, היא משיקה ממיר חדש – אשר רק באמצעותו אפשר לצפות בנטפליקס דרך סלקום TV. הממיר החדש נותן מענה גם לדרישה לאנדרואיד TV וגם לדרישה לצפייה באיכות גבוהה, משום שמדובר בממיר 4K.

אפליקציית נטפליקס כעת מובנית בממיר – ומאפשרת ללקוחות שיצטרפו לנטפליקס להרחיב את התוכן.

ולא רק ממיר חדש – סלקום TV משיקה גם שלט חדש, שבו, בדומה לשלט של פרטנר TV, יש כפתור ייעודי לנטפליקס (וגם ליוטיוב).

מה שעוד מעניין הוא שסלקום מציעה את חבילת הטלוויזיה כעת במבצע, במחיר זהה לזה של החבילה החודשית בפרטנר TV – כלומר מחיר של 69 שקל לחודש. מחיר המבצע תקף לזמן מוגבל, ואחר כך המחיר עולה ל-99 שקל בחודש.

להצטרפות לחבילת סלקום TV שבמבצע

חשוב לדעת שמחיר זה בכל מקרה לא כולל את התשלום לנטפליקס עצמה. ההרשמה לנטפליקס והתשלום החודשי לחברה מתבצע בנפרד – וככל הנראה יתאפשר בהמשך דרך החשבונית של סלקום TV.

נטפליקס ישראל מציעה ללקוחות שלושה סוגי חבילות בשלושה מחירים – חבילת בסיס ב-29.90 שקל בחודש (צפייה במכשיר אחד באיכות רגילה), חבילת סטנדרט ב-39.90 שקל בחודש (צפייה בשני מכשירים בו-זמנית באיכות HD) וחבילת פרימיום ב-49.90 שקל בחודש (צפייה ב-4 מכשירים באיכות HD).

לאור זאת, נכון לעכשיו, צירוף של נטפליקס להוצאות הצפייה החודשיות עבור מנויי סלקום TV מייקר את ההוצאה בכ-30-50 שקל. עם זאת, לאחרונה נטפליקס העלתה את המחירים שלה בבריטניה, וייתכן שהיא תשנה את התעריפים גם במקומות נוספים בעולם.

אגב, עולם הטלוויזיה בסטרימינג נמצא על סף שינוי משמעותי בחודשים הקרובים, עם כניסתן של שתי חברות ענק לתחום: אפל תשיק את אפל TV PLUS ודיסני תשיק את דיסני פלוס. לשינויים הללו תהיה השפעה על היקף התוכן בנטפליקס, אשר צריכה מצדה להשקיע עוד יותר בתוכן מקורי מוצלח, בדומה לסדרות שהפכו אותה להצלחה עד היום (כמו בית הקלפים, נרקוס ועוד).

במקביל, נטפליקס הכריזה ממש לאחרונה על כניסה לעולם הגיימינג – כאשר המשחקים שהיא תשיק מבוססים על הסדרות שלה ומיועדים לקונסולות, סלולר ומחשב. כבר ביולי יושק משחק ראשון, המבוסס על הסדרה "דברים מוזרים".

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

נגישות