תפריט
פרטנר שוב מפסיקה את נטפליקס

מה פרטנר הציעה עד היום?

פרטנר TV היא חברת הטלוויזיה הצומחת ביותר בישראל, ומאז השקתה היא מקפידה לתת למצטרפים חדשים הטבה משתלמת. במשך זמן רב אחרי השקת TV, קיבלו כל המצטרפים החדשים גישה לנטפליקס חינם (לחבילת HD) למשך חצי שנה. מדובר בחבילה שעלותה החודשית כ-40 שקל, כך ששווי ההטבה היה כ-240 שקל.

באוגוסט 2018 פרטנר TV עשתה לראשונה שינוי במדיניות: היא ייקרה את חבילות הטריפל,  הפסיקה להעניק נטפליקס חינם לחצי שנה והחלה להציע הטבה שמדברת אל לבם של חובבי הספורט: חבילת ערוצי ספורט פרימיום חינם.

את שנת 2018 פרטנר TV סיימה עם הכי הרבה גיוסים חיוביים. מספר בתי האב המחוברים אליה עמד על 122,000 מנויים. את שנת 2019 היא פתחה בהודעה דרמטית: הטבת נטפליקס חוזרת, אבל רק מי שיצטרף לחבילות משולבות (כלומר, לא רק טלוויזיה, אלא טריפל או באנדל) – יוכל ליהנות ממנה.

המדיניות הזאת לא הביאה כנראה את כמות המצטרפים הרצויה, ומהר מאוד חזרה פרטנר TV להציע לכל המצטרפים החדשים לקבל שישה חודשי מנוי לנטפליקס חינם. התוצאה כנראה הייתה טובה – ובסוף מרץ 2019 כבר היו לפרטנר TV כ-140,000 משקי בית מחוברים.

מה פרטנר שינתה בהצעה?

שבוע שעבר היא שוב שינתה את מודל ההטבות – לא עוד נטפליקס. ההטבה החדשה היא למעשה ההטבה המוכרת – חבילת ערוצי ספורט פרימיום חינם. מדובר בערוצים 5 לייב, 5 גולד, ספורט 5 4K, ספורט stars וONE 4K. שווי ההטבה כ-30 שקל בחודש – כלומר, כ-180 שקל.

החבילה של פרטנר TV עדיין אטרקטיבית

כיום, פרטנר TV עדיין מציעה חבילה משתלמת מאוד מבחינת העלות תמורת התועלת. אמנם, לקוחות שהתמהמהו ואמרו לעצמם שמתישהו יצטרפו לפרטנר TV כדי ליהנות מנטפליקס חצי שנה ללא תשלום – כבר לא יכולים לעשות זאת, אבל לקוחות חובבי ספורט יכולים כעת ליהנות ממגוון גדול של שידורי ספורט בתמורה למחיר חודשי של 69 שקל בחודש. כך מביאה אליה פרטנר TV מנויים בעלי צרכים שונים.

כעבור שנה תתייקר החבילה של פרטנר TV ל-89 שקל בחודש.

בכל מקרה, אם לשפוט על פי ההתנהלות של פרטנר TV, יש סיכוי שהטבת נטפליקס עוד תחזור. נזכיר כי פרטנר TV היא חברת הטלוויזיה היחידה שיש בשלט הרחוק שלה כפתור ייעודי לנטפליקס, כך שיש להניח שהיא רואה בחיבור עם שירות הסטרימינג האמריקני המצליח יעד לטווח רחוק.

בכל מקרה, מי שמעוניין להתנסות בנטפליקס, מקבל בכל מקרה חודש חינם. נטפליקס מציעה שלוש חבילות – שהיקרה שבהן עולה כ-50 שקל בחודש:

1.חבילה בסיסית: כ-30 שקל בחודש; צפייה במסך אחד בלבד.
2.חבילה סטנדרטית: כ-40 שקל בחודש; איכות HD ; צפייה ב-2 מסכים במקביל.
3.חבילת פרימיום: כ-50 שקל בחודש; איכות HD ואולטרה HD ; צפייה ב-2 מסכים במקביל.

לאחרונה פורסם כי נטפליקס בודקת היתכנות לשנות את התעריפים של ה בישראל ובמדינות נוספות, אך נכון לעכשיו אלו הם המחירים – ולאור התחרות הצפויה לה מצד שירותי הטלוויזיה החדשים שהוכרזו (אפל TV פלוס ודיסני פלוס), לא בטוח שהיא תעשה שינויים כלשהם בעתיד הקרוב – בטח לא כלפי מעלה.

להשוואה בין חבילות טלוויזיה משתלמות לחץ כאן

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

נגישות