פוסט מובייל

פוסט מובייל | post mobile

שיתוף פעולה בין גולן טלקום לדואר ישראל יציג חבילות סלולר מוזלות

פוסט מובייל הכירו את החברה החדשה

שיתוף הפעולה בין חברת גולן טלקום מעולם התקשורת וחברת דואר ישראל המוכרת לכל. יצרה מותג חדש: Post Mobile. מותג פוסט מובייל הוא לא עוד מותג בשוק התקשורת אלא הצעה מפתה מאוד ששברה לגמרי את השוק והבחירה של חברת דואר ישראל בשירותי ההפעלה של גולן טלקום מבוססת על מרכז מקצועי שנערך בין שלל חברות הסלולר בישראל. מבחינתם של לקוחות רבים, הרכישה של חבילות סלולר בסניפי הדואר המקומיים היא החלטה שמעניקה ביטחון, אמינות ויציבות, כך שהיא עדיפה על פני התקשרות עם חברות פרטיות.

סניף דואר ישראל
סניף דואר ישראל (צילום יח"צ)

כמה עולה החבילה?

שנים של מלחמות מחירים בעולם הסלולר חייבו שינוי חד, והקיץ הוא מגיע אלינו בצורה שונה לגמרי. חברת גולן טלקום, אשר נחשבת לנותנת שירותים עם היצע מחירים נוח יחסית, לקחה את היתרונות של חברת דואר ישראל יחס, בחבילת פוסט מובייל החברות מספקות לצרכנים שירות סלולרי במחירים אטרקטיביים.

חבילת פוסט מובייל מציעה לצרכנים שירותי גלישה בנפח של עד 11 ג'יגה, לצד 3000 דקות שיחה חודשיות ועד 3000 הודעות SMS חודשיות. כמו כן החבילה מאפשרת עד 60 דקות שיחה לטלפונים נייחים בחו"ל ולקווים ניידים בארה"ב ובקנדה, כחלק מהיצע השירות הבסיסי. עלות החבילה הבסיסית היא 16 ₪ לחודש.

עלויות ושירותים נוספים שכדאי להכיר

לצד זאת חשוב לציין כי המפעילה של השירותים, חברת דואר ישראל, גובה סכום של 19 ₪ על רכישת סים ראשונית, כמו גם דמי חיבור חד פעמיים לחבירה בסך של 11.9 ₪. נכון להיום היצע השירות בחבילה הוא ללא הגבלת זמן ולכן מוטלת עליכם האחריות לבחון שינויים עתידיים במחיר.

במידה ותרצו להרחיב את חבילת השירות הבסיסית ולקבל נפח גלישה גדול ומשמעותי יותר, ניתן לרכוש תוספת של 2 ג'יגה גלישה בעלות של 6.9 ₪ או 5 ג'יגה גלישה בעלות של 9.9 ₪ (עלות חודשית לתוספת). על כל חריגה בנפח הגלישה ייפתח באופן אוטומטי ג'יגה גלישה נוסף בעלות של 3.9 ₪ ועד חמש תוספות מידי חודש.

לחבילת פוסט מובייל יש שורה של עלויות נוספות, אותן חשוב להכיר כגון:

  • עלות תא קולי של 3.9 ₪ לחודש.
  • עלות הודעת MMS של 60 אגורות.
  • עלות חריגה מהחבילה – בשיחות טלפון על כל דקת חריגה החיוב יהיה 17.8 אגורות. בהודעות SMS עלות הודעות שחורגות מהחבילה תהיה אגורה אחת.

היכן ניתן לרכוש את חבילת פוסט מובייל?

משווקת השירותים ומפעילתם היא כאמור חברת דואר ישראל. לפיכך, נכון להיום ניתן לרכוש את שירות פוסט מובייל, רק בסניפי דואר ישראל. הרישום והתשלומים כולם נערכים דרך חברת דואר ישראל. ורק לאחר הרישום הראשוני, אנשי המקצוע של חברת גולן טלקום יצרו קשר עם רוכש השירותים.

תפקידם של אנשי חברת גולן טלקום הוא לבצע את ההפעלה הטכנית של חבילת השירותים (משמע – חיבור הלקוח וניוד מספר הטלפון לחבילת פוסט מובייל). מנקודה זו ואילך, כלל ההתקשרות של הלקוח ניעשת אל מול חברת גולן טלקום. החל ממתן שירותי תמיכה טכנית וכלה בחשבוניות ומתן שירות לקוחות שוטף.

שיתוף הפעולה של חברת גולן טלקום ודואר ישראל, מנגיש לציבור הרחב חבילת סלולר איכותית ומאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לצמצם משמעותית את עלויות הסלולר השנתיות.

רשימת הסניפים לרכישת החבילה

חברות נוספות שאולי יעניינו אותך:

שאלות ותשובות חבילות סלולר פוסט מובייל

פוסט מובייל מציעה חבילת סלולר אחת בשלב זה, בנפ 11 ג'יגה הכוללת 3,000 דקות ו- 3,000 הודעות. למידע נוסף בקרו באתר.

חבילת הסלולר תעלה בשלב זה רק 16 ש"ח לחודש אך יש עלויות חד פעמיות נוספות. למידע נוסף בקרו באתר.

ההצטרפות לחבילה מתבצעת בסניפי הדואר הפרוסים בארץ. לרשימת הסניפים המלאה, בקרו באתר.

לאחר רכישת החבילה, לקוחות פוסט מובייל יקבלו שירות ותמיכה במוקדי גולן טלקום בטלפון 0058*

רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!

סמארטקאט השוואת מחירי תקשורת אינה משויכת לסימני המסחר המוצגים באתר. כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.​
ט.ל.ח. מצאתם טעות באתר, שמעתם על מבצע חדש? מוזמנים לדווח לנו בכתובת: [email protected] | כל הכתבות

לוגו סמארט קאט