תפריט
SALE – גם בחבילות סלולר

חבילות סלולר משתלמות

לפני שנים אחדות, כאשר החלו מחירי חבילות הסלולר לצנוח בשיעור של מאות אחוזים, העריכו המומחים שהדבר לא יימשך לאורך זמן. אלא שהערכות לחוד – ומציאות לחוד. גם בשנת 2018, הצרכן הישראלי יכול ליהנות משיחות והודעות ללא הגבלה, חבילות גלישה רחבות, שיחות לחו"ל והטבות נוספות, והכל במחיר של שני שיפודים בפיתה.

ענף הסלולר לא נח לרגע וחברות הסלולר מצליחות לכבוש את קהל הלקוחות מחדש וזאת משום שהחבילות המוזלות מובילות לחיסכון משמעותי ביותר.

למה לשים לב בבחירת חבילת סלולר?

ישראלים רבים עושים טעות, בעודם מתייחסים אך ורק למחיר המפורסם על ידי חברת הסלולר לחבילת התקשורת שלה. החכמים שבינינו יודעים להבחין גם בנושאים הבאים:

  • גודל חבילת הגלישה – צופים בסדרות במכשיר הסלולרי? מאזינים למוסיקה ב-YOUTUBE מדי יום? מניחים את המכשיר הסלולרי רק כשאתם מתקלחים וישנים? אתם חייבים חבילת גלישה רחבה. הסטנדרט עומד כיום על 30 GB, כשפחות מכך מיועד בעיקר לצרכנים המשתמשים בטלפון החכם לצורכי שיחות, הודעות וגלישה מינימאלית. לגולשים ה"כבדים" מומלצות חבילות של 40-100 GB, בכדי לא לקבל במהלך החודש הודעה על חריגת גלישה, האטת הקצב ואף תשלום נוסף.
  • תשלום לאורך זמן – חבילות גלישה רבות מוצעות במחיר נמוך למספר חודשים. גם אם החבילה אינה מחייבת אתכם להישאר, מומלץ להתייחס למחיר בהיבט שנתי.
  • שיחות לחו"ל – חשוב לקרוא את האותיות הקטנות! לאילו מדינות? מה מחיר חריגות זמן שיחה? האם יש הגבלה לטלפון קווי או סלולרי בלבד? ועוד.

השחקניות הוותיקות

את שוק הסלולר בישראל ניתן לחלק לפי חברות גדולות, בינוניות וקטנות. שלושת הגדולות של השוק בישראל הן גם הוותיקות שבחבורה – סלקום, פלאפון וחברת פרטנר (אורנג') לשעבר. הן נחשבות מעט יקרות יותר מהמתחרות החדשות (יחסית), אך גם בהן ניתן למצוא חבילות תקשורת ב-30 ₪ (פלאפון – 50 ג'יגה במחיר מבצע לגולשי סמארטקאט), או 50 ₪ (סלקום ופרטנר – נפח זהה לפלאפון).

החברות מציעות גם חבילות מורחבות ב-60 עד 80 ₪, חבילות זוגיות ומשפחתיות, וחבילות הכוללות ערוצי טלוויזיה ותשתית אינטרנט ביתי (פרטנר וסלקום).

הכוכבים הצעירים של ענף הסלולר

מספר חברות בישראל פועלות כעשור שנים וצברו כמה מאות אלפי לקוחות נאמנים, הנהנים ממחירים זולים ותשתית טכנולוגית הפועלת על בסיס החברות הגדולות.

גולן טלקום היא דוגמה מצוינת לכך, עם חבילות אטרקטיביות, לרבות גלישה עד 60GB ב-37 ₪ בלבד! הוט מובייל מציעה הן נפח גלישה אימתני (100 ג'יגה) והן 300 דקות שיחה ליעדים נבחרים בחו"ל בפחות מ-40 ₪. גם "רמי לוי תקשורת" חזק בעניינים, עם חבילה לגולשים בינוניים-כבדים (40 ג'יגה) במחיר מצחיק (19.9 ₪).

השחקנים החדשים בישראל

שאר החברות נחשבות צעירות (5 שנים ומטה) וקטנות (אלפי עד עשרות אלפי לקוחות). ברשימה הזו ניתן לציין את We4G המציעה 40GB ב-29 ₪; 012 מובייל דרכה תוכלו לגלוש 50 ג'יגה ב-40 ₪; 019 המציעה חבילות אישיות ב-20 עד 45 ₪; חברת NEXT שמציעה נפח גלישה 50GB ב-27 ₪ בלבד; היי מובייל שם תשלמו 34.9 ₪ על 50GB; ו-GINI MOBILE המציעה מחיר קבוע לשנתיים של בין 29.90 ל-39.90 ₪.

מעוניינים באותה חבילת סלולר איכותית שתוביל אתכם לחיסכון משמעותי? היכנסו אל עמוד השוואת חבילות סלולר של SMARTCUT, האתר שעוזר לכם לחסוך בכל הקשור להוצאות תקשורת ובחרו את החבילה המתאימה לכם. כי אצלנו משווים וחוסכים. בהתחייבות!

נגישות