התחרות על ערוצי הספורט – חברות הטלוויזיה שמספקות את השירות

ספורטאיות

תוכן עניינים

נמאס לכם לחפש שידורים חיים באיכות ירודה לפני כל משחק? השידור נתקע בדיוק אחרי שרונאלדו בעט את הפנדל? הגיע הזמן שנפסיק להמציא פתרונות ונעלה באיכות החיים. בניגוד למה שרבים חושבים, הודות לתחרות בין החברות ניתן למצוא כיום חבילות ספורט איכותיות ומשתלמות במחירים מעולים. בשביל לעזור לכם לבחור, ערכנו עבורכם בדיקה מקיפה – אלו חברות מציעות ערוצי ספורט ובאיזה מחיר? בואו לגלות.

חבילת ספורט 1 של YES

החבילות הראשונות אותן נסקור הן חבילות הספורט Sting TV של YES. החברה מציעה שתי חבילות ספורט מורחבות. בחבילה הראשונה תוכלו למצוא שלל ערוצי ספורט באיכות HD, בניהם ערוץ ספורט 1, ספורט 2, ספורט 3 וספורט 4 במחיר של 67 ש"ח לחודש. בערוצים האלו תוכלו למצוא את מיטב שידורי הספורט מהארץ והעולם, כולל ליגת העל, הPremier League האנגלית, הליגה האיטלקית, הליגה האירופאית, משחקי גביע ספרדי ואנגלי, וכן הליגות מגרמניה, הולנד ארגנטינה והליגה האנגלית השנייה.

החבילה השנייה אותה מציעים בYES היא חבילת ספורט 5, שכוללת ארבע ערוצים נוספים: SPORT 5 באיכות של K4, ערוץ 5STARS שכולל את משחקי היורוליג, הליגה הצרפתית וערוצי טניס, ערוץ 5GOLD וערוץ LIVE5 באיכות HD, במחיר של 60.5 ש"ח בחודש.

אלו כמובן חבילות הספורט המורחבות אותן מציע YES TV. לחלופין, תוכלו לקבל את ערוצי הספורט הבסיסיים כחלק מובנה מחבילות הבסיס של YES החל ממחיר של 35 ש"ח בחודש.

חבילת ספורט מבית HOT

גם בהוט מציעים חבילת ספורט מורחבת דומה לזו של YES במחיר של 73.90 ש"ח לחודש או 18.5 ש"ח ליום, לפי הנמוך בניהם. כמובן ערוצי הספורט 1-4 מצטרפים לערוצי הספורט הבסיסיים שכלולים באופן חינמי בחבילת המנויים הבסיסית, כמו ערוץ ONE, ONE HD שמשדרים את הליגה הספרדית, וערוץ EUROSPORT 2 שמשדר תכנים בלעדיים להוט כמו טניס, קריקט, ספורט אמריקאי וספורט מוטורי, ליגות הוקי קרח וליגת הכדורסל היוונית.

חבילת ספורט נוספת אותה מציעה הוט היא "חבילת ערוצי ספורט 5 פרימיום" שמעניקה גישה לחמישה ערוצי ספורט נוספים שפעילים 24 שעות ביממה ומשדרים תכני איכות, כמו ליגת העל בכדורסל, ליגת האלופות וליגת הNBA.

גם כאן מדובר בחבילות הספורט המורחבות – כאשר את ערוצי הספורט הבסיסיים (שני ערוצי ספורט 5) תוכלו לקבל בחבילת הטלוויזיה הבסיסית של הוט.

ערוצי הספורט של סלקום TV

בשירות סלקום TV ניתן למצוא שתי חבילות פרימיום לערוצי ספורט. בחבילה הראשונה שמחירה 52 ש"ח לחודש תקבלו את ערוץ SPORT5 וערוץ ONE באיכות K4, ספורט 5 לייב וספורט 5 גולד. לסירוגין, ניתן לשלם עבור החבילה 12 ש"ח מדי יום, כאשר מחיר החבילה לא יעלה על 52 ש"ח בחודש. בחבילה השנייה והמורחבת יותר תקבלו גישה גם לערוצי ספורט 1-4 במחיר של 67 ש"ח בחודש.

במידה ואתם מוכנים להסתפק רק בחלק מערוצי הספורט, תוכלו לצפות בהם דרך שירות סלקום TV הבסיסי החל מ70 ש"ח בחודש למשך שלושת החודשים הראשונים, וב100 ש"ח לחודש לאחר מכן.

ספורט פרימיום בPARTNER TV

החבילה הזולה ביותר בקטגוריה עד כה נמצאת דווקא בחברת פארטנר שמציעה חבילת ספורט פרימיום עם המשחקים הכי חמים ושידורים חיים במחיר של החל מ29 ש"ח בחודש. חבילת הספורט כוללת את ערוצים ONE 4K, STARS5, LIVE5, GOLD5, וSPORT5  ב4K.

החבילה הבסיסית של NEXT TV

למרות שבנקסט לא מוצעת כרגע תוכנית ספורט מורחבת ייעודית, תוכלו להנות מ שלל ערוצי הספורט שכלולים בחבילה הבסיסית של נקסט במחיר של 79 ש"ח בחודש. הערוצים שכלולים בחבילה הם SPORT5, PLUS5,וONE.

רמי לוי TV

אצל רמי לוי TV תוכלו למצוא את ערוצי הספורט הבסיסיים של UEROSPORT 1+2,  SPORT5 ו 5PLUS בחבילה הבסיסית של 89 ש"ח בחודש. בנוסף קיימות שני חבילות ספורט מורחבות: חבילת צ'רלטון שכולל את ערוצי הספורט 1+2 במחיר של 73.90 בחודש, וכן את ערוצי ספורט 5 פרימיום – 5LIVE 5GOLD ו5STARS במחיר נוסף של 52 ש"ח לחודש.

טבלת השוואת ערוצי ספורט

 ערוצים מוצעיםאיכות שידורמחיר חודשי
Sting TVספורט 1, ספורט 2, ספורט 3 וספורט 4, מיטב שידורי הספורט מהארץ והעולם, כולל ליגת העל,
הPremier League האנגלית, הליגה האיטלקית, הליגה האירופאית, משחקי גביע ספרדי ואנגלי,
וכן הליגות מגרמניה, הולנד ארגנטינה והליגה האנגלית השנייה.
HD67 ש"ח לחודש
YESSPORT 5 באיכות של K4, ערוץ 5STARS שכולל את משחקי היורוליג, הליגה הצרפתית
וערוצי טניס, ערוץ 5GOLD וערוץ LIVE5
K4,HD60.50 ש"ח בחודש
HOT ערוצי הספורט 1-4 מצטרפים לערוצי הספורט הבסיסיים, ONE, ONE HD ,EUROSPORT 2HD73.90 ש"ח לחודש או 18.5 ליום
סלקום tv 1. SPORT5 ,ONE באיכות K4, ספורט 5 לייב וספורט 5 גולד.
2. ספורט 1-4, SPORT5 ,ONE באיכות K4, ספורט 5 לייב וספורט 5 גולד.
K4,HD1. 52 ש"ח לחודש או 12 ש"ח ליום
2. 67 ש"ח לחודש
פרטנר tvONE 4K, STARS5, LIVE5, GOLD5, וSPORT5 ב4K.K4,HD29 ש"ח לחודש
נקסט tvSPORT5, PLUS5,וONE.K4,HD79 ש"ח לחודש
רמי לוי tv1. חבילת צ'רלטון שכולל את ערוצי הספורט 1+2
2. ערוצי ספורט 5 פרימיום – 5LIVE 5GOLD ו5STARS
HD1. 73.90 בחודש
2. 52 ש"ח לחודש

סטודנטים? מגיע לכם יותר

אם אתם סטודנטים, כמעט בכל חברות הסלולר תוכלו למצוא תעריפים זולים יותר עבור שלל חבילות, ואחת לכמה זמן מתחדשים מבצעים בנושא כך שכדאי להישאר מעודכנים. לרוב מדובר במבצעים ששווים מאות שקלים בשנה והחיסכון לסטודנטים שחיים מהיד לפה עשוי להיות משמעותי מאוד. לכן כדאי שתבדקו היטב אלו מבצעים קיימים לפני בחירת חבילה כך שתוכלו להשאיר כמה שיותר מהכסף שלכם אצלכם.

כמה מילים לסיכום

אז מה חבילת הספורט הטובה ביותר עבורכם? נראה שלא ניתן לתת המלצה גורפת בנושא. התשובה לשאלה תלויה במה הספורט החביב עליכם ובאלו ערוצים אתם אוהבים לצפות.

עבור חלק מהאנשים תספיק חבילת הספורט הבסיסית ביותר שתקנה להם גישה למשחקי ליגת האלופות והליגה הספרדית, ואילו אחרים מעדיפים להישאר מחוברים יותר לשאר הליגות ולענפי ספורט נוספים כמו סקי או טניס. הדבר החשוב הוא שתבדקו מה הצרכים שלכם, ועם איזו חברה אתם מעדיפים לעבוד.

גם אם החבילה המורחבת של YES עשויה להיות זולה יותר, הרבה אנשים יעדיפו להישאר בחברה אחרת שהם אוהבים ושיש לה תכנים נוספים אחרים כך שהמעבר לא כדאי עבורם. לכן יש להתבונן על התמונה הגדולה לפני שבוחרים חבילה ולא ללכת ישר אחרי המחיר הזול ביותר על הנייר.

SMARTCUT – חותכים לכם את המחיר לחצי

אם אתם מכורים לספורט ומחפשים את החבילה שהכי תתאים לכם – הגעתם למקום הנכון. אנחנו בסמארט-קאט נשמח לעזור לכם להוזיל את חבילת הטלוויזיה שלכם ולמצוא את החברה שתיתן לכם את הערוצים שאתם מחפשים.

אצלנו באתר תוכלו לבצע השוואה בין חבילות הטלוויזיה השונות כך שתקבלו את כל האופציות הקיימות בצורה נוחה ישר מול העיניים. מלאו פרטים עכשיו וגלו איזו חבילה מתאימה לכם!

רוצה להוזיל בקלות את חבילת הטלוויזיה שלך?

סמן לפחות 3 חברות ותקבל הטבות מיוחדת לגולשי האתר!

מה תרצו להשוות?
חבילות סלולר

סלולר

חבילות אינטרנט

אינטרנט

חבילות טלוויזיה

טלוויזיה

חבילות טלפון קווי

טלפון קווי

אייקון תשתית

תשתית

אייקון טיפת מים

ברי מים

כתבות נוספות שיעניינו אותך:
רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!

סמארטקאט השוואת מחירי תקשורת אינה משויכת לסימני המסחר המוצגים באתר. כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.​
ט.ל.ח. מצאתם טעות באתר, שמעתם על מבצע חדש? מוזמנים לדווח לנו בכתובת: [email protected] | כל הכתבות

לוגו סמארט קאט

רוצה להוזיל את חבילת הטלוויזיה?