תפריט
מהפכת הסטרימים

מה זה סטרימר בכלל ומהו הסטרימר הכי משתלם בחברות הטלוויזיה?

אחרי שנים ארוכות בהן ענף הטלוויזיה הרב-ערוצית סבל מ"תרדמת הסטטוס קוו" של יס והוט, התחוללו לאחרונה שינויים רבים אשר מעניקים לצרכני הטלוויזיה בישראל שלל אפשרויות במחירים זולים מאי פעם. אחד השינויים הבולטים ביותר הוא כניסת ה"סטרימרים" לחיינו. מה זה סטרימר? אילו חברות מציעות חבילות סטרימר חודשיות? איזה תכנים תוכלו למצוא בחבילות? כל הפרטים בכתבה הבאה.

סטרימר – מידע כללי

סטרימר הוא, למעשה, מכשיר חשמלי המשמש כנגן וידאו ואודיו. באמצעות הסטרימר ניתן להפעיל קבצים מפורמטים שונים, ביניהם קבצי וידאו, מוסיקה ועוד. לסטרימר חיבורים חוטיים ואלחוטיים רבים (בחלק מהדגמים), המאפשרים לגלוש דרכו ברשת האינטרנט הביתית, להוריד תכנים שונים ולבצע מגוון רחב של פעילויות. טווח מחירי הסטרימרים בישראל נע בין 700 ל-1,500 ₪ למרבית הדגמים האיכותיים, המספיקים לשימוש ביתי מגוון.

נקסט, סטינג וכל השאר

וכאן נכנסות חברות ערוצי הטלוויזיה לתמונה. אחרי שב-HOT וב-YES הבינו שלא לכל צרכן מתאים חבילה עם מאות ערוצים לינאריים (חיים) בעלויות חודשיות של 200-300 ₪ ואף יותר, החליטו בחברות אלו (ובעקבותיהן גם בחברות נוספות) לנצל את טכנולוגיית הסטרימר ליצירת חבילות תכנים עשירות וזולות, המבוססות על ספריות וידאו גדושה סדרות, סרטים ותכניות, לצד ערוצי בסיס וערוצים נוספים.

אז מה מוצע לצרכן הישראלי בתחום חבילות הסטרימר?

הנה סקירה קצרה של האפשרויות הטובות ביותר עבורכם:

  • STING TV – חבילת הסטרימר מבית Yes מציעה מגוון אפשרויות ותכנים נפלאים החל מ-9 ₪ לחודש. ניתן לבחור בין חבילות ספורט (9 ₪), מדע וטבע (29 ₪), ילדים, סדרות או סרטים (39 ₪) או חבילה משפחתית הכוללת את כל הטוב הזה ועוד הרבה יותר ב-99 ₪ בלבד (כולל חודש ראשון ניסיון חינם).
  • NEXT TV – התשובה של הוט לחבילת הסטרימר של המתחרה מהלוויין. כאן תיהנו גם משלל היצירות הנפלאות מבית היוצר של ענקית הכבלים ("עספור", "איש חשוב מאוד", "גולסטאר" ועוד), לצד ערוצים חיים ותכנים בינלאומיים עשירים (כולל סדרות מענקית הטלוויזיה האמריקאית HBO). ניתן לרכוש חבילות בין 29 ל-99 ₪ בחודש, כשגם כאן מוצע חודש ראשון חינם ללא התחייבות.
  • חברות פרטנר וסלקום – במקרה של שתי ענקיות הסלולר, שהצטרפו לענף הטלוויזיה בשנים האחרונות, כל התשתית ההתחלתית שלהם מבוססת על סטרימרים. החברות מציעות תכנים ישראליים ובינלאומיים, מעט הפקות מקוריות (סלקום) ואפילו מנוי ללא תשלום לחצי שנה לנטפליקס הגדולה. בנוסף, באמצעות חיבורי ממיר ייעודיים, ניתן להאזין ולצפות בתכנים שונים השמורים אצלכם.
  • רמי לוי תקשורת – חבילה ב-89.90 ₪ על בסיס תכני הוט – ספריית וידאו עשירה וכ-40 ערוצים חיים.

מרבית החבילות מאפשרות גלישה ממספר מכשירים (טלפונים, טאבלטים, טלוויזיות), במקביל. זכרו להשוות חבילות ולוודא שהמחירים המוצעים לכם לא עולים בחלוף תקופה מסוימת.

מעוניינים לחסוך בזמן ובכסף? כנסו אל קטגוריית חבילות טלוויזיה וטריפל באתר SMARTCUT, האתר שחוסך לכם בהוצאות תקשורת, סמנו את החבילות המתאימות לכם, השוו ביניהן, בחרו את החבילה בה אתם מעוניינים, רשמו את פרטי ההתקשרות שלכם ונציג יחזור אליכם. צפייה נעימה!

נגישות