איזו חברת סלולר מציעה חבילה יותר זולה מסאני מובייל?

מי שעזב את ישראל בשנת 2010 וחוזר היום, לא מאמין למה שקרה למחירים של חבילות הסלולר. ממצב של מאות שקלים למנוי אחד, צנחה ההוצאה החודשית לעשרות שקלים לחודש, ואפילו הרבה פחות. את הפצצה האחרונה הטיל רמי לוי, עם חבילת סלולר של 50 ג'יגה ב-12.50 ₪ לחודש בלבד – לכל מי שמצרף 2 מנויים לתוכנית ונמנה עם חברי מועדון הלקוחות וכרטיס האשראי שלו. החבילה כוללת 3,000 דקות שיחה ו / או 2,000 שיחות (המוקדם מביניהם) ו-3,000 הודעות.

מדובר בחבילה הזולה ביותר שאפשר להשיג עבור נפח גלישה כזה, וגם בסוף תקופת המבצע היא נשארת עם מחיר שפוי לחלוטין: המחיר מתייקר ב-10 שקלים לשני הקווים (כלומר, 35 ₪ לשני קווים, 17.50 ₪ לקו אחד).

קיימות כמובן עלויות נלוות, כפי שקורה בדרך כלל בעת מעבר מחבילה לחבילה בתוך חברת סלולר או בין חברות סלולר. במקרה הזה, לקוחות קיימים ישלמו דמי מעבר של 29.9 שקל ומצטרפים חדשים ישלמו דמי חיבור של 49 שקל. צריך כמובן לזכור שמדובר בחבילה המיועדת לחברי מועדון המחזיקים בכרטיס האשראי המשותף לרמי לוי וישראכרט. כרטיס האשראי כרוך בתשלום חודשי של כ-20 שקל בחודש.

התוצאה של התחרות בסלולר

החבילה הזאת מגיעה כמובן בעיתוי לא מקרי, אלא כתגובה לחבילה זולה אחרת שהושקה לאחרונה על-ידי חברת סאני תקשורת של הוט מובייל. גם כאן מדובר בחבילת 50 ג'יגה, ומחירה כ-15 ₪ בחודש ללא התניות, כלומר – ללא צורך לצרף יותר ממנוי אחד וללא חובת הצטרפות למועדון לקוחות כלשהו. הוט מובייל עצמה, שעומדת מאחורי ההצעה הזו, אינה מציעה באופן ישיר חבילה דומה, וזו הדרך שלה לייצר גיוס מנויים חיובי. גם כאן – המחיר האטרקטיבי נשמר לשנה בלבד, ולאחר מכן עולה לכ-30 ₪ בחודש. המצטרפים ישלמו כ-15 ₪ עבור כרטיס סים.

עוד חבילות סלולר זולות

שתי החבילות הללו הן תוצאה של התחרות העזה על לקוחות הסלולר – תחרות שנקודת המפנה שלה הייתה לפני כשנה וחצי, עם השקת חברת הסלולר We4G מבית אקספון. ב-We4G הציעו באותה עת חבילות זולות עם נפח גלישה גדול, והכניסו לענף את העיקרון של "חבילה לכל החיים". הקונספט הזה נשמר גם כעת, כאשר We4G מציעה חבילת 80 ג'יגה בכ-33 שקל לחודש לכל החיים. חבילה במחיר קבוע היא יתרון גדול בשוק שבו התחרות כל כך עזה, עד כי יש חשש לקריסת חברת סלולר ולעליית מחירים. ל-We4G יש גם חבילות זולות יותר עם תוקף יחסית ארוך, למשל חבילת 10 ג'יגה ב-19.90 ₪ לחודש למשך שנתיים.

בגזרת החבילות הזולות עם תוקף ארוך אפשר למצוא גם את החבילה של 019, אשר מציעה נפח של 12 ג'יגה בכ-20 שקל בחודש למשך 3 שנים.

מה המשמעות של התחרות?

המשמעות של החבילות הזולות הללו היא שמשפחה יכולה לסיים את החודש עם הוצאה של כ-60 שקל עבור 5 מנויים אם היא מצטרפת למשל לחבילה של סאני – וזאת בשעה שבחברות סלולר אחרות, כמו למשל פרטנר – מדובר במחיר למנוי אחד בלבד.

הפסיקו להיות פראיירים והשוו

לקוחות הסלולר שיושבים בחיבוק ידיים ולא מבצעים כעת השוואת מחירים יסודית, עשויים להפסיד עשרות שקלים מדי חודש


להשוואת חבילות סלולר >