תפריט
שווה לחיות ביחד

תאמרו מה שתאמרו, אין כמו חיי הזוגיות והמשפחה. תמיד יש כתף לבכות עליה כשעצוב, אף פעם לא משעמם וכשחולים? אל תדאגו, בן / בת הזוג כבר בדרך עם כוס תה חם. אלא שיש עוד סיבה מדוע הכי כיף ביחד – חבילות הסלולר השונות המוצעות על ידי הספקיות השונות! אז אם גם אתם חולקים את חייכם, לא הגיע הזמן שתחלקו גם את חשבון הסלולר? חבילות זוגיות ומשפחתיות בסלולר – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול…

חבילות בסלולר – מה שהיה ומה שיהיה:
את העובדה שעד לפני עשור וקצת שילמו הישראלים מאות שקלים מדי חודש על חשבון הסלולר, קשה לשכוח. בשנים האחרונות החלה מהפכת ענק, שהוזילה את התשלום לספקיות השונות באלפי אחוזים. אלא שלאחרונה החל המחיר עולה בשנית, אמנם בשיעור נמוך באופן יחסי, אך כשמדובר במשפחה עם מספר רב של מנויים, הסכום עלול להצטבר לאלפי שקלים בשנה.
אלא שכאמור, ספקיות הסלולר, אשר יודעות שמרבית המשפחות מעדיפות להיות רשומות אצל אותה חברה, החליטו לשים דגש מיוחד על הזוגות והמשפחות, ויצאו בשלל הטבות ומבצעים, שהופכות את העניין למשתלם במיוחד. אותן הטבות מתרכזות במספר אלמנטים: בראש ובראשונה, מחירים מופחתים. נקודה שנייה – חבילות גלישה מורחבות. עניין נוסף הוא הטבות בשיחות לחו"ל. משתלם, לא?

חבילות סלולר משפחתיות וזוגיות:
את הסקירה הקצרה שלנו נתחיל בסלקום סלולר, שמציעה הנחות לשני קווי סלולר או יותר. לדוגמה, חבילה בת 15 ג'יגה גלישה פלוס אינטרנט ביתי תעלה ליחיד 100 שקלים, כאשר על שני קווים תשלמו מחיר זוגי אטרקטיבי של 139 ₪ ועל שלושה קווים (חבילת סלולר משפחתית) תשלמו רק 179! גולן טלקום מציעה חבילה ב-100 ₪ הכוללת 40 ג'יגה גלישה ו-500 דקות שיחה לחו"ל. לזוג זה יעלה רק 170 ₪.
הספקית החדשה יחסית – 019, מציעה חבילה בנפח 50 ג'יגה במחיר 34.90 ₪. לכל אדם נוסף מהמשפחה, זה יעלה רק 29.90. 012 מובייל מציעה לזוגות חבילות של 50 ג'יגה ב- 67.80 ₪ וחבילות 100 ג'יגה ב- 79.80 ₪ לחודש. מה מבחינת חבילת הסלולר המשפחתית? כאן חברת 012 מציעה חבילה הכוללת שיחות ללא הגבלה, הודעות ללא הגבלה ו- 50 ג'יגה במחיר של 89.70 ₪ בהחלט דיל משתלם. גם בשאר חברות הסלולר דוגמת הוט מובייל, רמי לוי תקשורת או החברה החדשה WE4G, ישנם מבצעים נהדרים שאפשר לחבר אותם לכדי חבילה זוגית או משפחתית עקב המחירים הזולים של אותה חברה.


בשורה התחתונה, חבילות זוגיות ומשפחתיות בסלולר הן עניין משתלם במיוחד. במסגרת חבילות אלו, אין כל סיבה שלא תיהנו מגלישה מהירה, בנפח גבוה, ובמחיר משתלם.
אז..נכון להיום אין סיבה שאתם תהיו לקוחות בפרטנר, האישה בסלקום, הילד ברמי לוי והילדה ב-012. עושים חבילה משפחתית ונהנים מתקשורת זולה ונוחה כל הזמן. בהצלחה!
הצטרפו לחבילות משפחתיות.

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

נגישות