תפריט

לאחר שיצאה לדרך רפורמת הסלולר במאי 2011, אפשר היה למצוא חברת סלולר כמעט תחת כל עץ רענן. אל פלאפון, סלקום ופרטנר הצטרפו אז לא רק רמי לוי והוט מובייל, אלא גם חברת הסלולר אלון, חברת הום סלולר וחברת 012 מובייל.

אלא שבאופן טבעי, לאט לאט הצטמצם מספר החברות. למרבה השמחה, התחרות לא איפשרה למחירים לנסוק לגבהים הלא הגיוניים ששילמנו לפני הרפורמה, אבל החשש מפני היחלשות התחרות ועליית מחירים נותר מקנן בקרב חלק מהצרכנים.

לכן, כניסתה של חברה נוספת שמאלצת את כל החברות להמשיך להציע מבצעים תחרותיים היא מהלך מבורך.

מדובר, כמובן, בחברת We4G, אשר שייכת לאיש העסקים חזי בצלאל, המחזיק בקבוצת התקשורת אקספון.

מנכ"ל החברה הוא יעקב נדבורני, דמות מוכרת, בכירה ועתירת ניסיון בענף הסלולר (בעבר הוא כיהן כמנכ"ל הוט מובייל), כך שיש להניח שהוא מכיר היטב את חוקי המשחק.

We4G מסתערת על שוק הסלולר כשהיא נחושה להציע מחירים נמוכים לחבילות עם נפח גלישה גבוה, ומביאה איתה עוד שתי בשורות מעניינות – האחת היא הצעה לחבילת חו"ל בהיקף גלישה שמתאים גם לנסיעות קצרות, מה שהופך גם אתה המחיר שלה לנמוך יותר מהמקובל; השנייה היא הבטחה למחיר לכל החיים בחבילות מסוימות.

כעת מציעה We4G חבילה של 10 ג'יגה גלישה, עם שיחות והודעות ללא הגבלה, במחיר של 19 שקל לחודש למשך 24 חודשים, וחבילה של 40 ג'יגה גלישה עם שיחות והודעות ללא הגבלה במחיר של 29 שקל לחודש – כאשר המחיר יישאר קבוע.

שתי חבילות חו"ל שמציעה החברה נותנות מענה גם לטסים לתקופה קצרה וגם לטסים לתקופה ארוכה יותר: האחת עולה 49 שקל בלבד ומציעה נפח גלישה של 0.75 ג'יגה עד 10 ימים; השנייה עולה 89 שקל ל-1 ג'יגה גלישה – והיא בתוקף עד 14 יום.

בחברות הסלולר האחרות לא נחים על זרי הדפנה, ולכן יש להניח שנראה בתקופה הקרובה מבצעים מעניינים.

מבצע כזה מציעה בימים אלה הוט מובייל למשל, אשר לרגל שנת ה-70 למדינה מציעה חבילה שכולל 70 ג'יגה גלישה ב-39 שקל בלבד – כאשר שני קווים כבר עולים רק 35 שקל לקו.

למעשה, עוד לפני כניסתה של We4G לשוק, ראינו מבצעים של הוט מובייל ושל גולן טלקום, ששמו דגש על נפח הגלישה. כך למשל, בגולן טלקום מציעים נפח גלישה של 18 ג'יגה בכ-29 שקל לחודש, כאשר אם מזמינים יותר מקו אחד – המחיר יורד ל-25 שקל בחודש.

נפח גלישה של 18 ג'יגה הוא ללא ספק די והותר עבור רבים מהמשתמשים.

מעניין אתכם? להצטרפות לאקספון סלולר>>

כעת יש להניח שגם בזירה של חבילות חו"ל תהיה תחרות גדולה יותר, במיוחד לקראת הקיץ שבו מאות אלפי ישראלים צפויים לטוס לחו"ל ולחפש חבילת חו"ל משתלמת.

אחד המהלכים שרואים אצל חברות הסלולר הוותיקות פלאפון ופרטנר הוא חבילות חו"ל שבהן הגלישה לאפליקציות נבחרות, כמו ווייז, וואט אפ, אינסטגרם ופייסבוק, לא מחושבת כחלק מהגלישה בחבילה – מה שמשאיר למשתמש נפח גלישה פנוי גדול.

לרגל תחילת הקיץ ופתיחת עונת השיא בתחום התיירות, נראה ודאי וריאציות נוספות של חבילות חו"ל.

המומלצות
39.9
לחודש לחודש
סלקום סלולר 49.9
לחודש לחודש
היי מובייל 39.9
לחודש לחודש
נגישות