תפריט
ניסיון חינם צפייה

ניסיון חינם: אילו חברות מציעות לכם להתנסות בשירות שלהן ללא תשלום?

התחרות בין חברות הסלולר, האינטרנט והטלוויזיה היא תחרות קשה שהצרכנים יכולים להרוויח ממנה הרבה. כשמדובר בחברות הסלולר, הצרכנים גמישים יותר ולא חוששים לעבור חברה, בזכות התהליך הפשוט ובזכות העובדה שבסופו של דבר כל החברות מספקות שירות דומה באמצעות כרטיס סים פשוט שאפשר להעביר בקלות ממכשיר למכשיר.
לעומת זאת, כשמדובר בטלוויזיה – ההחלטה לעבור מחברה לחברה מורכבת יותר, משום שהצרכנים רגילים לתוכן מסוים, לממשק של הממיר ולציוד של החברה, כך שיש יותר רתיעה ממעבר לחברה חדשה.

יש חברות טלוויזיה שכבר מבינות שכדי לרכך את ההתנגדות או החשש,  כדאי להן פשוט לאפשר ללקוחות הפוטנציאליים להתנסות בשירות שלהן ולכן מציעות תקופת התנסות חינם:

סלקום

קשה לפספס את הפרסומת המצחיקה של משיח בימים האחרונים, אבל מעבר לצחוק, סלקום מציעה כאן הצעה עם ערך: חודש ניסיון.
נזכיר כי החבילה של סלקום עולה 99 שקל בחודש, וכוללת כמובן את כל ערוצי הברודקאסט הישראליים (ערוץ 11, 12, 13, 14 וכו'), וכן מגוון ערוצים אחרים: ערוצי ילדים כמו ערוץ בייבי, דיסני ג'וניור, ערוץ הילדים וכן סרטי ילדים; ערוצי ספורט – ספורט 5, ערוצי ONE, ספורט 5 לייב, ספורט 1 וליגת האלופות; סדרות של HBO (משחקי הכס, ווסטרוורלד, שקרים קטנים גדולים, ליל האירוע, עמק הסיליקון ועוד.
הנרשמים יכולים לקבל קוד באופן מיידי ולהתחיל את חודש הניסיון באמצעות איזו פלטפורמה שהם בוחרים

החל מסטרימרים מבוססי אנדרואיד TV או אפל TV, דרך טלוויזיות חכמות של LG או טלוויזיות מבוססות אנדרואיד TV ועד הסמארטפון או הטאבלט שלהם.
המבצע מוגבל בזמן, עד 3 בנובמבר. 

מה שחשוב לדעת הוא שגם מי שמצטרף לחבילת הקוואטרו של סלקום, יקבל את החודש הראשון בהנחה של 99 שקל.

הקוואטרו של סלקום כולל 2 קווי סלולר עם גלישה בנפח 30 ג'יגה, ספק ותשתית אינטרנט ב-100 ג'יגה, טלפון קווי וחבילת טלוויזיה – במחיר של 209 שקל לחודש בלבד למשך שנתיים. המבצע הנוכחי בעצם נותן הנחה של 99 שקל על החודש הראשון.

הטריפל של סלקום כולל ספק ותשתית אינטרנט במהירות של עד 40 מגה, טלפון קווי ללא הגבלה וחבילת טלוויזיה במחיר של 149 שקל בחודש, ומי שמצטרף במסגרת המבצע הנוכחי ישלם על החודש הראשון 59 שקל בלבד.

לחבילות סלקום TV לחצו כאן >

NEXT

גם נקסט, אפליקציית התוכן של הוט שמאפשרת צפייה בתכני הוט ללא ממיר באמצעות מכשירי מובייל, מציעה חודש התנסות חינם.
נקסט כוללת 2 ספריות תכנים לבחירה: חבילת נקסט IL, המוגדרת חבילת תוכן ישראלית וכוללת תכנים מקומיים והפקות מקור של הוט, או חבילת נקסט גלובל – המוגדרת חבילת תוכן זר וכוללת סרטים, סדרות רכש ותכנים בינלאומיים, כולל תכני HBO ותכנים מספריית VOD אקסטרה.
המחיר הוא 29 שקל בחודש, וכאמור, החודש הראשון חינם. לאחר שנה, המחיר עולה ל-49 שקל בחודש.

ניתן לצפות בשירות באמצעות מחשבים, טאבלטים או סמאטרפונים וניתן להתחבר לעד 5 מכשירים ולצפות ב-2 מכשירים בו זמנית. ההצטרפות לשירות דורשת הורדת אפליקציה. 

למעבר לחבילות נקסט TV לחצו כאן >

סטינג TV

סטינג TV, כידוע, הוא שירות הטלוויזיה האינטרנטי המוזל של YES, וגם כאן אפשר לקבל את החודש הראשון חינם.
הרעיון בסטינג TV הוא שאפשר לבחור חבילות. כך למשל, מחירה של חבילת סדרות הוא 39 שקל בחודש וחבילת מדע עולה 29 שקל בחודש.
ניתן לצפות במקביל ב-3 מכשירי STINGTV Box ובעוד 2 מכשירים נוספים (סמארטפון, טאבלט, טלוויזיה חכמה)- סה"כ ניתן לצפות במקביל ב-5 מכשירים. החיבור לשירות מתבצע ע"י אפליקציה או סטרימר.

למעבר לחבילות סטינג TV לחצו כאן >

נטפליקס

גם שירות הסטרימינג נטפליקס מציע את החודש הראשון חינם – וזה לא משנה אם בוחרים בחבילה הסטנדרטית, שמחירה 39.90 שקל בחודש, או בחבילת הפרימיום – שמחירה 49.90 שקל בחודש. כמו במקרים הקודמים, ההתקנה של נטפליקס היא התקנה פשוטה שמתבצעת באמצעות אפליקציה, והצפייה מתאפשרת בכל מכשיר – החל מטלוויזיה חכמה ועד הסמארטפון או הטאבלט.

למעבר לחבילות נטפליקס לחצו כאן >

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

המומלצות
פרטנר טיוי 69
לחודש לחודש
סלקום tv 99
לחודש לחודש
159
לחודש לחודש
נגישות