תפריט

יודעים להגדיר מהם צרכי הגלישה שלכם באינטרנט? רוצים לדעת איזה חבילת אינטרנט הכי משתלמת עבורכם? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות חבילות "השוק הסיטונאי" של חברות האינטרנט השונות. קראו, השוו וחסכו גם בחבילת האינטרנט.

למעלה מ-80% ממשקי הבית בישראל מחוברים לרשת אינטרנט, מה שהופך את חבילות האינטרנט הביתיות להוצאה חודשית קבועה המתווספת לסעיפי ההוצאות החודשי בתחומי תקשורת שונים (טלוויזיה וסלולר). עד לפני שלוש שנים, כל משפחה בישראל נדרשה לשלם פעמיים עבור חיבור לאינטרנט, פעם אחת עבור שירותי ספקיות האינטרנט השונות ופעם שנייה עבור שירותי התשתית (שלעיתים הוצעו לנו על ידי אותן חברות בדיוק) וכל זאת בחשבוניות מפוצלות שפשוט גרמו לכך שנדרשו לשלם יותר עבור שירותי החיבור הביתי לרשת האינטרנט.

ביום ה-17/2/2015, נכנסה לתוקפה רפורמת "הפס הרחב" שמטרתה הוזלת עלויות החיבור עבור הצרכנים ובמסגרתה ניתן לקבל את שירותי האינטרנט (תשתית + ספק) מחברה אחת הנמנית על אחת מחברות ספקי הגישה לאינטרנט בישראל. החלת הרפורמה עודדה את התחרות בין החברות השונות ואף הובילה לכניסתן של חברות חדשות לשוק האינטרנט הישראלי, והתוצאה: כל חברות ספקי הגישה לאינטרנט מציעות לנו כיום את חבילות "השוק הסיטונאי" במסגרתן אנו משלמים פחות על ספק ותשתית בחבילה אחת ובחשבונית אחת.

"השוק הסיטונאי" – סוגי החבילות

חבילות השוק הסיטונאי של חברות ספקי הגישה לאינטרנט השונות, מורכב מארבע חבילות עיקריות:
1.חבילות ספק ותשתית 15 מגה
2.חבילות ספק ותשתית 30 מגה
3.חבילות ספק ותשתית 40 מגה
4.חבילות ספק ותשתית 100 מגה

כאשר השוני בין סוגי החבילות השונות נקבע בהתאם למהירות הגלישה המוצעת לכם שאותה דרך אגב מומלץ להתאים לצרכי ודפוסי הגלישה היומיומיים שלכם:

  • חבילות השוק הסיטונאי במהירות גלישה של 15 מגה מותאמות עבור כל אילו מביניכם העושים שימוש באינטרנט הביתי בעיקר לצרכי גלישה באתרים כאלו ואחרים.
  • חבילות השוק הסיטונאי במהירות גלישה של 30 ו-40 מגה מותאמות עבור כל אילו מביניכם העושים שימוש באינטרנט הביתי לצרכי גלישה באתרים, שליחת דוא"ל באופן תדיר, הורדת קבצים מהרשת בתדירות גבוהה וכדומה.
  • חבילות השוק הסיטונאי במהירות גלישה של 100 מגה מותאמות עבור כל אילו מביניכם הפעילים באופן קבוע ברשתות החברתיות, לכל אילו מביניכם שהאינטרנט משמש להם ככלי עבודה יומיומי ולכל אילו מביניכם הנמנים על קהילת "הגיימרים" העושה שימוש ברשת לצרכי השתתפות במשחקי רשת כאלו ואחרים.
  • למגוון חבילות אינטרנט לחצו כאן←

חבילות האינטרנט המשתלמות ביותר – כיצד להשוואת בין החבילות השונות?

ברשימת חברות ספקי הגישה לאינטרנט הפועלות כיום בשוק, תוכלו למצוא חברות וותיקות ומוכרות כגון: בזק ובזק בינלאומי, הוט, נטוויז'ן ו-פרטנר, ולצידן חברות חדשות אשר נכנסו לשוק האינטרנט הישראלי לאחר החלת הרפורמה בשנת 2015 כגון: 018 אקספון, 012 SMILE, 019, TRIPLE C, אינטרנט רימון, ITC ועוד.

על מנת להשוות בין ההצעות השונות המוצעות לכם על ידי חברות ספקי הגישה לאינטרנט השונות ולבחור ספק אינטרנט, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם להגדיר בראש ובראשונה את מהירות החבילה המוצעת לו וזאת בהתאם למאפייני ודפוסי הגלישה היומיומיים שלכם.

בנוסף, אנו ממליצים לכם לבדוק האם חבילת "השוק הסיטונאי" המוצעת לכם כוללת בתוכה נתב (מודם ראוטר) ללא תשלום או שתדרשו לשלם עליו מחיר חודשי נוסף המתווסף למחיר החבילה. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק את המחיר המוצע לכם בעת ההצטרפות והמחיר אותו תדרשו לשלם לאחר השנה הראשונה להצטרפות. פרמטר נוסף אותו אנו ממליצים לכם לבדוק הוא נושא עלות ההתקנה החד פעמית אותה תדרשו לשלם כן או לאו. ככה תמצאו את חבילת האינטרנט הנכונה לכםהסקרים מראים כי עבור חבילות השוק הסיטונאי, החברות המומלצות הן: 012 סמייל ונטוויז'ן.

המומלצות
בזק אינטרנט 75
לחודש לחודש
019 מובייל 64
לחודש לחודש
פרטנר 90
לחודש לחודש
נגישות