גם Yes מציעה חבילת טריפל

חברת yes, שכידוע שייכת לקבוצת בזק, נכנסה לראשונה לשוק הטריפל – ומעתה הצרכנים יכולים להזמין חבילת טריפל שכוללת חיבור לשידורי הטלוויזיה של Yes, אינטרנט של בזק בינלאומי וקו טלפון ביתי (שמבוסס על האינטרנט ולא על תשתית בזק) כחבילה ולא כמוצרים בודדים.

האינטרנט הוא עד 100 מגה, והיקף שיחות הטלפון עומד על 300 דקות בחודש. חבילת הטלוויזיה היא יס אולטימייט ש-yes השיקה לפני יותר משנה, ולמעשה כוללת את רוב הערוצים שלה ו-VOD ללא דמי מנוי.

ומה המחיר? כ-300 שקל בחודש לשנה הראשונה, לאחר מכן 309 שקל בחודש ולאחר שנה וחצי 319 ש"ח בחודש. Yes פונה עם החבילה הזאת גם למנויים קיימים וגם למנויים חדשים – כך שהיא מציעה הנחות גם לאלה וגם לאלה.

מה ההנחה ללקוחות קיימים וחדשים?

לקוחות קיימים ייהנו מהנחה של 70 שקל לחודש בשלושת החודשים הראשונים, כך שהם ישלמו 230 שקל בחודש בתקופה זו.

לקוחות חדשים ייהנו מהנחה נדיבה יותר, של 160 שקל בחודש בשלושה החודשים הראשונים, כך שהם ישלמו בתקופה זו כ-140 שקל בחודש בלבד.

האם המחיר משתלם? ל-yes כמובן יש מתחרות שכבר פועלות בשטח – כאשר הוותיקה והחזקה שבהן היא הוט. להוט הייתה בלעדיות על חבילות הטריפל במשך תקופה ארוכה. כיום, ההצעה של הוט זולה יותר משל yes.

ומה הוט מציעה?

הוט מציעה את חבילת טריפל אקסטרה, שמחירה 265 שקל בחודש (בשלושת החודשים הראשונים – 169 שקל בחודש). החבילה כוללת את כל חבילות התוכן + ערוצי פרימיום (ללא ספורט 5 פרימיום) + תשתית אינטרנט 100 מגה + טלפון קווי ללא הגבלה.

יש חבילות יותר זולות?

המתחרות הצעירות של שתי חברות הטלוויזיה הוותיקות הללו מציעות חבילות טריפל זולות יותר: סלקום מציעה חבילה שמחירה 159 שקל בחודש בשנה הראשונה, ולאחר מכן 179 שקל בחודש.

פרטנר מציעה חבילת טריפל שמבוססת על תשתית הסיבים האופטיים שלה – כך שהיא לא פתוחה לכל הצרכנים. מדובר בחבילת טריפל שכוללת את פרטנר TV, תשתית אינטרנט עד 200 מגה וקו טלפון ביתי שכולל 300 דקות. המחיר – 159 שקל בחודש בשנה הראשונה ולאחר מכן 179 שקל בחודש. נזכיר כי פרטנר גם נותנת חצי שנה חינם בנטפליקס.

מה חשוב לבדוק?

מה שחשוב לצרכנים לבדוק מעבר לעלויות אלו הן כמה עולה נתב (למשל, בסלקום מחירו כ-20 שקל בחודש) אילו ממירים מקבלים וכמה עולים ממירים נוספים.

יש לשים לב כי החברות נוהגות להציע חודשים ראשונים חינם או בתשלום מופחת – אז כדי להבין את העלות האמיתית בשנה הראשונה, כדאי לחשב מחיר ממוצע. בנוסף – חשוב לשים לב לכמה המחיר יעלה, ולקראת סיום החבילה לעשות בדיקה מחודשת ואולי לעבור לחברה אחרת זולה יותר.

בנוסף, חשוב לבדוק מהם הרגלי הצריכה – עבור מי שכלל אינו משתמש בטלפון ביתי, אין בהכרח צורך בחבילת טריפל.

רוצה להוזיל בקלות את חבילת הטלוויזיה שלך?

סמן לפחות 3 חברות ותקבל הטבות מיוחדת לגולשי האתר!