yes פלוס: מה משמעות שירות הסטרימינג החדש של yes?

תוכן עניינים

yes נכנסת לזירת הסטרימינג

הישראלים אוהבים טלוויזיה בסטרימינג, והשבוע התרחב מספר האפשרויות שלהם בתחום הזה – כשהמצטרפת החדשה לזירה היא חברת yes. החברה השיקה השבוע את yes+ (יס פלוס), כשהרעיון הוא לאפשר למנויים לבחור באיזה אופן הם רוצים לצפות בשידורי החברה. יס פלוס הוא שירות סטרימינג, אשר מטבע הדברים אינו משודר באמצעות הלוויין אלא על גבי האינטרנט. ככלל, yes כבר הודיעה לפני מספר חודשים כי היא צפויה לעבור לשידור על גבי האינטרנט באופן גורף תוך פרק זמן מסוים, וזהו אחד השלבים בדרך.

Yes השקיעה בפיתוח יס פלוס זמן ממושך (כמעט שנה) ולא מעט משאבים, וגייסה לעצמה שותפה מאוד מרשימה לתהליך הזה: חברת אפל. ב-yes מציינים כי אפל שותפה גם לעיצוב וגם לתמחור.

אז מה בעצם המשמעות של הצטרפות ל-yes  פלוס?

מבחינת תוכן, לקוחות yes מקבלים את כל התוכן שמוצע להם במנוי רגיל yes, אך המשמעות המרכזית היא ממשק אחר, המבוסס על האינטרנט ומאפשר גמישות רבה יותר מזו שמאפשר שימוש בממיר הרגיל.
כך למשל, השירות מאפשר catch up – כלומר, צפייה בתוכן ששודר – למשך שבוע שלם בכל הערוצים.

ממשק נפרד ובטוח לילדים

בנוסף, yes פתחה ממשק נפרד לילדים, שבו יש תוכן שמוגש בצורה אחרת כך שהילדים יוכלו להתמצא בקלות. ישנה הפרדה בין תוכן לילדים צעירים מאוד לבין בני נוער, ויש דגש רב על היכולת של ההורים לשלוט בתוכן ובזמן הצפייה. ההורים יכולים לקבוע טיימר – שבסיומו הילד יפסיק לצפות בטלוויזיה, והם גם יכולים לחסום סדרה או פרק ספציפי. הילד עצמו לא יידע שהתוכן הזה נחסם, משום שהוא פשוט לא יופיע ברשימות התוכן הזמין לצפייה. כדי לצאת מממשק הילדים לממשק המבוגרים, על הילד לפתור תרגיל בחשבון – מה שמבטיח שהוא לא יוכל לעבור לצפות בתוכן מבלי שהוא בוגר מספיק, או לחלופין, נעזר באדם בוגר ממנו.

כיצד ניתן לצפות ב: +YES

הצפייה ביס פלוס אפשרית בשלב ראשון באמצעות הסטרימר של אפל, אפל TV פלוס, ובקרוב תתאפשר בממירי אנדרואיד ובטלוויזיות חכמות של סמסונג ושל LG. הסטרימר אפל TV מסופק ללקוחות במודל השכרה, ובקרוב הלקוחות גם יקבלו גישה לאפל מיוזיק לחצי שנה חינם.

הלקוחות יכולים לצפות בתוכן בטלוויזיה, ולהמשיך בצפייה מהסמארטפון או מהטאבלט – וזאת באמצעות אפליקציית yes GO ששודרגה גם היא. ניתן לצפות בשלושה מכשירים בו זמנית.

מה ההבדל בין +YES לסטינג TV?

עבור מי שתוהה מה ההבדל בין השירות הזה לבין הטלוויזיה האינטרנטית של yes: סטינג TV, נסביר כי מדובר בשירות שכולל את כל תכני yes – בניגוד לסטינג TV שהוא שירות רזה יותר המגיע עם ממשק משלו. ב-yes למעשה מרחיבים את מגוון ההצעות לצופים הפוטנציאליים מבחינת פלטפורמות הצפייה, הממשק, הטכנולוגיה והמחיר.

ומה לגבי המחיר באמת?

שירות yes  פלוס עולה 199 שקל בחודש, ועלות הסטרימר של אפל TV היא 10 שקלים בחודש. המחיר זהה למחיר של חבילת yes ultimate. בהמשך, כאמור, אפשר יהיה לצפות בשירות גם באמצעות סטרימרים אחרים.

אפשר גם להצטרף לחבילת הטריפל של yes עם בזק בינלאומי בסכום של 299 שקל בחודש.
בשלב זה השירות פתוח לנרשמים, ובקרוב ייפתח באופן גורף.

להצטרפות ל +yes חייגו: 072-3955080

מה עוד חדש ב: YES?

בשורה אחרת למנויי yes מגיעה מכיוון אחר: החברה חתמה על הסכמים עם גופים גדולים ומשמעותיים, ביניהם נטפליקס, וכך תהיה ללקוחות נגישות קלה ופשוטה לצפייה בנטפליקס (בדומה לאפשרות הקיימת אצל המתחרות – הוט, פרטנר TV וסלקום TVׁׂׂ).

להצטרפות לחבילות yes חייגו: 072-3955080

רוצה להוזיל בקלות את חבילת הטלוויזיה שלך?

סמן לפחות 3 חברות ותקבל הטבות מיוחדת לגולשי האתר!

רוצה להוזיל בקלות את חבילת הטלוויזיה שלך?

סמן לפחות 3 חברות ותקבל הטבות מיוחדת לגולשי האתר!

מה תרצו להשוות?
חבילות סלולר

סלולר

חבילות אינטרנט

אינטרנט

חבילות טלוויזיה

טלוויזיה

חבילות טלפון קווי

טלפון קווי

אייקון תשתית

תשתית

אייקון טיפת מים

ברי מים

כתבות נוספות שיעניינו אותך:
רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!

סמארטקאט השוואת מחירי תקשורת אינה משויכת לסימני המסחר המוצגים באתר. כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.​
ט.ל.ח. מצאתם טעות באתר, שמעתם על מבצע חדש? מוזמנים לדווח לנו בכתובת: [email protected] | כל הכתבות

לוגו סמארט קאט

רוצה להוזיל את חבילת הטלוויזיה?