מי מהחברות מציעה מבצעים שווים לסוף השנה?

הימים האחרונים של השנה הם ימים של מבצעי כסאח בענפים רבים וגם בענף התקשורת. כל החברות היו רוצות להגדיל את מספר המנויים שעליהם הן יכולות לדווח לגבי שנת 2019, ולכן הן מציעות מחירים טובים לחבילות משופרות. בדרך כלל המחיר יורד ככל שתוסיפו יותר מנויים.

מה שעוד חשוב לדעת הוא שלעתים המחירים הטובים מיועדים רק ללקוחות חדשים. הסיבה היא, כאמור, שהחברות מעוניינות להגדיל את מספר המנויים ופחות מעוניינות שמנויים קיימים ישלמו פחות. מבחינת הצרכנים, המשמעות היא שזה זמן טוב לבדוק ולהשוות מחירים בין כל החברות.

הנה כמה דוגמאות:

סלולר

פלאפון מציעה כעת חבילת סלולר עם 130 ג'יגה – ב-34.90 שקל לחודש בלבד, והמחיר הזה יורד ל-29.90 שקל בחודש כאשר מצרפים עוד מנוי. המחיר הזה תקף לשנה, והוא רלבנטי ללקוחות חדשים בלבד.

We4G מציעה נפח גלישה אפילו גדול יותר של 160 ג'יגה, במחיר חודשי של 36 שקל לחודש לכל החיים.

גולן טלקום מציעה גם היא חבילה עם נפח גלישה גדול מאוד (120 ג'יגה), תמורת מחיר חודשי של 29.90 שקל. החבילה תקפה לשנתיים ואחר כך תעלה 98 שקל בחודש.

רמי לוי תקשורת מציעה לשלם פחות ולקבל פחות נפח גלישה – אבל החבילה עדיין גדולה ומספיקה בהחלט לרוב הצרכנים: כ-25 שקל עבור 50 ג'יגה. חברי מועדון רמי לוי שמחזיקים בכרטיס האשראי שלו יכולים לקבל 100 ג'יגה גלישה תמורת הסכום הזה. מי שרוצה לשלם פחות ולא זקוק לכזה נפח גלישה, יכול לשלם 19.90 שקל בחודש ולקבל חבילה עם 15 ג'יגה – אשר לצרכנים רבים היא בהחלטה מספיקה.

אינטרנט

הוט: אפשר להצטרף לחבילת 100 מגה שבה העלות היא 79 שקל לחודש, למשך שנה. לאחר מכן, המחיר עולה ל-89 שקל בחודש.
ההתקנה עולה כ-70 שקל.

בזק: גם בזק מציעה מבצע הנחה על שלושת החודשים הראשונים למצטרפים לאינטרנט 100 מגה. כאן מדובר בהנחה קטנה יותר, כך שהמחיר עומד על 79.90 לחודש למשך שלושה חודשים, ואחר כך עולה ל-89.90 שקל לחודש – אך ההתקנה חינם.

זאת אומרת, שבשנה הראשונה לקוח אינטרנט במהירות 100 מגה בבזק משלם בממוצע כ-87 שקל לחודש במסגרת מבצעי סוף השנה.

טלוויזיה

סטינג TV: מותג הטלוויזיה האינטרנטי מבית יס מציע מבצע של 6 חודשים מוזלים. מדובר במחיר של 65 שקל לחודש לחצי שנה, ולאחר מכן 99 שקל לחודש.

המשמעות היא שלקוח שמצטרף לסטינג TV כעת, ישלם בממוצע בשנה הראשונה כ-84 שקל בחוד

רוצה להוזיל את חבילת הסלולר שלך בקלות?

בחר לפחות 3 חברות וקבל הצעות מיוחדת לגולשי האתר!

זכור, יותר הצעות יגדילו את סיכוייך לשמוע הצעה טובה יותר!