תפריט
חייג לנציג מכירות
יס

חבילות יס (yes)

לפניכם מגוון חבילות טלוויזיה מבית yes.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1-800-20-8000 מכל טלפון או 2080* מהנייד.

טריפל מורחב
298.8
לחודש לחודש
טלוויזיה ואינטרנט
284
לחודש לחודש
278
לחודש לחודש
טלוויזיה מורחבת
199
לחודש לחודש
טלוויזיה בסיס
118.9
לחודש לחודש
149
לחודש לחודש
159
לחודש לחודש
חבילות עסקים
140
לחודש לחודש
טופס הצטרפות יס

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות טלוויזיה נוספות:

יס (Yes)

חברת yes הינה חברה פרטית שבבעלות חברת די.בי.אס שירותי לווין בע"מ, שנשלטת על ידי חברת בזק וחברת יורוקום. החברה מספקת שירותי טלוויזיה באמצעות לווין ומחזיקה 43% מהנתח הקיים בשירותי טלוויזיה בישראל.

אם אתם מחפשים מבצעים ביס, בסמארטקאט – השוואת חבילות תקשורת, תוכלו למצוא את כל המבצעים החמים והעדכניים של חברת יס טלוויזיה בלוויין.

לאחרונה החברה החלה להציע ממיר "yesULTRA" שמאפשר צפייה בטכנולוגיית K4 שהיא למעשה פי 4 יותר מאיכות HD. ניתן לקנות, להשאיל או להשכיר את הממירים מהחברה והמחיר משתנה בהתאם לתקנון. כמות ההקלטות שניתן לבצע קשורה לסוג הממיר שאדם בוחר לקחת מהחברה. חלק מהממירים מציעים מקסימום של 2 הקלטות ואילו אחרים מסוגלים גם ל-4.

במקרה שמנוי מחליט לעבור דירה ניתן לתאם את הגעת הטכנאי לדירה החדשה באתר האינטרנט ללא צורך להתקשר לשירות לקוחות, דרך האתר.

שירותי החברה כוללים VOD, אפשרות הקלטה של מספר תוכניות שמשודרות בו זמנית, ואפילו אפשרות לצפות בשני ערוצים במקביל. לקוחות VOD יכולים גם לקבל שירות שנקרא MultiRoom שמאפשר לצופה להתחיל לראות תוכנית בחדר אחד ולהמשיך את הצפייה מאוחר יותר, מהמקום בו הופסקה, בחדר אחר עם ממיר אחר.

לקוחות החברה גם יכולים להוריד אפליקציה בחינם שנקראת "​yesGO Kids" שמאפשרת לילדים בגילאי הגן לצפות בתכנים המתאימים לגילם בטאבלט או במכשיר הנייד שלהם. דרך האפליקציה גם תוכלו לקבוע את מספר שעות הצפייה שהילד יכול להשתמש בהם בכל יום נתון ובכך להגביל את כמות הצפייה. שירות "yesStreamer" מאפשר למנויים בחברה לצפות בתכנים המחשב האישי והאינטרנט על מסך הטלוויזיה שלהם. את השירות ניתן לבטל באופן עצמאי כך שאין בעיה לעצור אותו בכל עת ללא צורך בתקשורת עם נציג.

יס מבצעים מחכים לכם במספר שירות הלקוחות הוא 1-800-20-8000 או 2080*, ושעות הפעילות הן בימי א' עד ה' מ-8:00 עד 20:00 וביום ו' מ-8:00 עד 13:00. ניתן ליצור קשר גם באמצעות צ'אט שמוצע באתר החברה שפועל באותן שעות כמו המוקד.

למידע על שירות הטלוויזיה החדש של יס לחצו – סטינג טלוויזיה

נגישות