תפריט
גולן טלקום

חבילות סלולר גולן טלקום

לפניכם מגוון חבילות סלולר מבית גולן טלקום.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1800-016-058 מכל טלפון או 0058* מהנייד.

חבילות אישיות
13.8
לחודש לחודש
99
לחודש לחודש
29
לחודש לחודש
35
לחודש לחודש
חבילות כשרות
12.9
לחודש לחודש
26.9
לחודש לחודש
79
לחודש לחודש
טופס הצטרפות גולן טלקום

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות סלולר נוספות:

גולן טלקום

חברת גולן טלקום הוקמה באמצע שנת 2011 על ידי איש העסקים היהודי צרפתי מיכאל גולן. חברת גולן טלקום זכתה במכרז יחד עם מספר חברות סלולר והיא הוקמה לאחר מימוש הרפורמה שהוביל השר כחלון בתחום הסלולר.

ניתן לומר כי את תחילת הרפורמה שבאה עלינו לטובה והוזילה לנו באופן משמעותי את החשבון החודשי בתחום הסלולר אנחנו חייבים לחברת גולן טלקום. חברה זו החליטה לממש את המודל העסקי בסלולר בדומה למה שנעשה בצרפת, שעיקרו גביית סכום חודשי נמוך, קבוע וללא תוספות והוצאות שונות.
אתם בוודאי זוכרים את סלוגן החברה של מיכאל גולן "די להיות פראיירים". בעקבות השינוי שהחברה יצרה, הוקמו חברות נוספות כמו הוט-מובייל, 012, רמי לוי ועוד, אשר יישמו את המודל של חברת גולן טלקום, ובכך גרמו לחברות הגדולות כמו פלאפון, אורנג' וסלקום להוזיל מחירים ולהציע חשבון חודשי אחיד ומוזל.

שירותי תמיכה
לתמיכת מכשירים – לחצו כאן>
לתמיכה טכנית – לחצו כאן>
להפעלת הסים שברשותכם לחצו כאן>

גולן טלקום – תשתיות ושירות
גולן טלקום התחייבה בראשית הקמתה להחזיר למדינה סכום של כ- 750 מיליון ₪ בתום שבע שנים מהקמתה, וכתנאי לזכייתה במכרז. נכון ליוני 2014 מספר המנויים של חברת גולן טלקום עומד על 500,000 אלף, ונכון להיום החברה הספיקה להחזיר את כל חובותיה למדינה. חברת גולן ממשיכה לפרוס אנטנות ברחבי הארץ וכיום מספר אנטנות החברה עומד על כ- 2300 ברחבי הארץ, ובנוסף משתמשת בתשתיות קיימות של חברות כמו אורנג' וסלקום.

גולן טלקום חבילות סלולר ומבצעים
לגולן טלקום יש מבצעים רבים וחבילות אטרקטיביות, החברה מעדכנת תעריפי חבילות לעיתים קרובות.
לכן אנחנו ב-SmartCut דואגים להעביר לכם את האינפורמציה בזמן אמת עבור אותן חבילות ושירותים שחברת גולן טלקום מציעה. כמו בשאר חברות הסלולר, חלק מהחבילות והמבצעים של חברת גולן לא תמיד נמצאים באתר הרשמי של החברה. מכיוון שחבילות אלו משתייכות לאוכלוסיות ספציפיות או למגזרים שונים שלא מאפיינים את כל הלקוחות. אין זה אומר שאתם לא יכולים ליהנות מאותם מבצעים, אלא יש צורך להכיר את הפרטים ולדרוש את החבילות!

אנחנו ב-SmartCut מציגים עבורכם בצורה פשוטה ומקיפה את כלל המסלולים והמבצעים שקיימים בחברת גולן טלקום, ובעזרת מיפוי פשוט של סוגי המסלולים השונים עם הצגת הטבות החבילה והמחיר הסופי. על ידי כך תוכלו לקבל בקליק פשוט את האינפורמציה הדרושה להצטרפות, על ידי איש קשר שיחזור אליכם מיד ויעזור לכם לבצע שינוי מסלול בזריזות ויעילות.

נגישות