תפריט
חייג לנציג מכירות
פרטנר טי וי

חבילות טלוויזיה פרטנר TV

לפניכם מגוון חבילות טלוויזיה מבית פרטנר TV.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1-800-800-054 מכל טלפון או 5484* מהנייד.

טלוויזיה
פרטנר טיוי 69
לחודש לחודש
טלוויזיה + אינטרנט
פרטנר טיוי 139
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 179
לחודש לחודש
טריפל
פרטנר טיוי 139
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 179
לחודש לחודש
טריפל + סלולר
פרטנר טיוי 258.7
לחודש לחודש

טופס הצטרפות פרטנר TV

השלימו פרטים להצטרפות:

חברות טלוויזיה נוספות:

פרטנר TV

חברת פרטנר מספקת מוצרי תקשורת בתחום הסלולר והאינטרנט ובנוסף בתחום שירותי הטלפוניה (למידע על פרטנר חבילות סלולר) בארץ ובחו"ל באמצעות חברת 012 סמייל שבבעלותה. פרטנר שווקה בעבר תחת המותג אורנג' והחל משנת 2016 יצאה לדרך עצמאית והחברה מותגה את עצמה מחדש תחת השם  המקורי- פרטנר.

בשנת 2017 פרטנר הודיעה על הצטרפותה לתחום הטלוויזיה והשיקה את השירות פרטנר טיוי.

מיזם הטלוויזיה פרטנר טיוי כולל 40 ערוצים ומטרתו להוות אלטרנטיבה זולה ואיכותית ביחס למתחרות  יס, הוט, סלקום טיוי וסמארט של טריפל סי. בנוסף, השירות כולל תכני חדשות, ילדים, ספורט, בידור ולייף סטייל, קומדיה, טבע ובנוסף ספריית VOD עם סרטים וסדרות מהארץ ומהעולם.

כמו כן החבילה של פרטנר TV כוללת את ערוצי עידן פלוס: קשת, רשת, ערוץ 10, 11 (כאן), כאן בערבית, ערוץ 20, חינוכית 23, ערוץ 24 וערוץ הכנסת. החברה חתמה על הסכמים עם חברות התוכן RGE, בעלת 5 ערוצי הספורט מבית ערוץ הספורט- 5sport, 5plus, 5live, 5gold ו- 5sport HD. זאת יחד עם ערוצי הילדים שבבעלות החברה ומבינהם ערוצי ילדים-, לוגי, ערוץ הילדים, GINX (ערוץ גיימרים), ערוץ הכוכבים, בייבי (בעברית, אנגלית ורוסית) ו-ערוץ Zoom.

בתחום תכני החדשות והאקטואליה נכללים הערוצים הבאים: CNN, Fox News, Fox Business, France24 (בצרפתית, אנגלית וערבית) ו-TV5.

בתחום הבידור, הלייף סטייל והטבע של פרטנר טיוי ניתן למצוא את הערוצים הבאים- ערוץ Viceland של חברת Vice, ערוץ יאמיס, Food Network, ויוה, ויוה פלוס, ערוץ האופנה FTV, בית+, ערוץ של AMC, נשיונאל ג'אוגרפיק+ וערוץ של Travel Channel. בנוסף בתוספת תשלום חודשית, ניתן יהיה להתחבר לנטפליקס באצעות כפתור ייעודי בשלט. וכן תתאפשר גישה למעבר ליו טיוב גם עם כפתור ייעודי.

חבילות

פרטנר TV משווקת מגוון חבילות טלוויזיה, בינהם חבילת טלוויזיה בעלות 69 ש"ח לחודש, וחבילת טריפל בעלות 139 ש"ח לחודש. לכל חבילה תינתן האפשרות לצרף את שירותי התוכן של נטפליקס החל מ-29.9 ש"ח לחודש

ממירים

הממיר של פרטנר טיוי מבוסס על מערכת הפעלה מבית אנדרואיד TV ובאמצעות אפליקציה ייעודית שניתן יהיה להורידה לכל טלוויזיה חכמה, סמארטפון או טאבלט. ניתן יהיה לרכוש ממיר בעל יכולות הקלטה המבוססות ענן. השימוש באמצעות אנדרואיד TV מאפשר גישה מהירה לאפליקציות מובילות. בנוסף פרטנר מציעה חבילת טריפל הכוללת אינטרנט, טלוויזיה וטלפון ביתי).

 

נגישות