תפריט
פרטנר טי וי

חבילות טלוויזיה פרטנר TV

לפניכם מגוון חבילות טלוויזיה מבית פרטנר TV.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו 5484* מהנייד.

טלוויזיה
פרטנר טיוי 69
לחודש לחודש
טלוויזיה + אינטרנט
פרטנר טיוי 139
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 159
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 159
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 169
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 179
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 179
לחודש לחודש
טריפל
פרטנר טיוי 139
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 159
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 179
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 179
לחודש לחודש
טריפל + סלולר
פרטנר טיוי 258.7
לחודש לחודש

טופס הצטרפות פרטנר TV

השלימו פרטים להצטרפות:

חברות טלוויזיה נוספות:

פרטנר TV

חברת פרטנר מספקת מוצרי תקשורת בתחום הסלולר והאינטרנט ובנוסף בתחום שירותי הטלפוניה (למידע על פרטנר חבילות סלולר) בארץ ובחו"ל באמצעות חברת 012 סמייל שבבעלותה. פרטנר שווקה בעבר תחת המותג אורנג' והחל משנת 2016 יצאה לדרך עצמאית. החברה מיתגה את עצמה מחדש תחת השם המקורי – פרטנר.

בשנת 2017 פרטנר הודיעה על הצטרפותה לתחום הטלוויזיה והשיקה את השירות פרטנר טיוי.
מיזם הטלוויזיה פרטנר טיוי כולל 40 ערוצים ומטרתו להוות אלטרנטיבה זולה ואיכותית ביחס למתחרות יס, הוט, סלקום טיוי וסמארט של טריפל סי. בנוסף, השירות כולל תכני חדשות, ילדים, ספורט, בידור ולייף סטייל, קומדיה, טבע ובנוסף ספריית VOD עם סרטים וסדרות מהארץ ומהעולם.

כמו כן החבילה של פרטנר TV כוללת את ערוצי עידן פלוס: קשת, רשת, ערוץ 10, 11 (כאן), כאן בערבית, ערוץ 20, חינוכית 23, ערוץ 24 וערוץ הכנסת. החברה חתמה על הסכמים עם חברות התוכן RGE, בעלת 5 ערוצי הספורט מבית ערוץ הספורט- 5sport, 5plus, 5live, 5gold ו- 5sport HD. זאת יחד עם ערוצי הילדים שבבעלות החברה ומבינהם ערוצי ילדים-, לוגי, ערוץ הילדים, GINX (ערוץ גיימרים), ערוץ הכוכבים, בייבי (בעברית, אנגלית ורוסית) ו-ערוץ Zoom.

חבילות

פרטנר TV משווקת מגוון חבילות טלוויזיה, ביניהם חבילות טלוויזיה, חבילות הכוללות טלוויזיה+אינטרנט וחבילות טריפל הכוללות בנוסף לאינרטנט וטלוויזיה גם חבילת טלפון קווי.

ממירים

הממיר של פרטנר טיוי מבוסס על מערכת הפעלה מבית אנדרואיד TV ובאמצעות אפליקציה ייעודית הניתנת להורדה לכל טלוויזיה חכמה, סמארטפון או טאבלט. ניתן לרכוש ממיר בעל יכולות הקלטה המבוססות ענן. השימוש באמצעות אנדרואיד TV מאפשר גישה מהירה לאפליקציות מובילות. 

שירותי תמיכה:
לשירות הלקוחות חייגו: 5484*

נגישות