תפריט
בזק בינלאומי אינטרנט

בזק בינלאומי טריפל

לפניכם מגוון חבילות הטריפל מבית בזק בינלאומי
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור איתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1800-228-282 מכל טלפון או 076-5014014 או 3014* מהנייד.

טריפל
בזק בינלאומי 199
לחודש לחודש
דאבל
בזק בינלאומי 189
לחודש לחודש
טופס הצטרפות בזק בינלאומי טריפל

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות טלוויזיה נוספות:

בזק בינלאומי

בזק בינלאומי הוקמה בשנת 1996, והיא חברה ישראלית המספקת שירותי טלפוניה בינלאומיים תחת הקידומת 014. החברה מספקת בנוסף שירותי אינטרנט וחבילות גלישה אטרקטיביות ללקוחות פרטיים ועסקיים, ביוני 2018 השיקה בזק בינלאומי את הטריפל הראשון שלה בו היא משתפת פעולה עם חברת סטינג TV.

בזק בינלאומי טריפל

חברת בזק בינלאומי הצטרפה לתחרות הטריפלים והציעה טריפל ב-199 ש"ח ובכך נכנסה לשוק התחרותי בו נמצאות בין היתר חברת פרטנר TV וסלקום TV
מבחינה רגולטורית לחברת האם בזק אסור לשווק טריפלים אך אין מניעה מחברות הבת לשווק מבצעים אלו, ובכך נוצר מצב שחברת בזק בינלאומי המספקת את שירותי הטלפון הקווי ושירותי האינטרנט חברה לחברת סטינג TV ובכך סללה את הדרך לשוק חבילות הטריפילים.

בזק בינלאומי הוקמה על ידי חברת בזק והיא נמצאת בבעלותה המלאה. חברת בזק בינלאומי נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחומי האינטרנט, בשיחות בינלאומיות, בשירותי טלפון ביתי, אחסון אתרים, פתרונות IT, אבטחת מידע, שירותי ענן ועוד.

בזק בינלאומי היא חברה ישראלית המספקת שיחות בינלאומיות תחת הקידומת 014, ומשמשת ספק שירותי אינטרנט בישראל.

אחד ההישגים של החברה התרחש בשנת 2012. בשנה זאת החברה הניחה כבל תקשורת אופטי תת ימי בין ישראל ומערב אירופה באורך של 2,300 קילומטר ובקיבולת של יותר מ 7 טרה ביט לשנייה בממשקים של 40 ג'גה ביט – מה שיצר מערכה מותאמת להעברת מידע בממשקים של 1,000 גיגה בייט. הישג זה נחשב מדהים גם בממדים בינלאומיים!

כיום בזק בינלאומי מרוויחה 1.58 מיליארד שקלים, נתון נכון לשנת 2015.

תמיכה במכשירים ובשירותים בבזק בינלאומי:

בזק בינלאומי מאפשרת שירותי תמיכה בטלפון ביתי:

https://www.bezeqint.net/suppot/phone

שירותי תמיכה באינטרנט:

https://www.bezeqint.net/support/internet

תמיכה בשירות בינלאומי 014:

https://www.bezeqint.net/support/014

בזק בינלאומי חבילות

בזק בינלאומי מספקת מגוון חבילות טריפל, דאבל וחבילות גלישה ומסלולים ללקוחות פרטיים ועסקיים . החבילות דינאמיות ואטרקטיביות ומותאמות לתחרות בשוק. המבצעים והמסלולים של החברה משתנים בכל זמן ושומרים על תחרות בריאה בשוק השיחות הבינלאומיות, האינטרנט, הטלפון הקווי, שירותי הענן ושאר השירותים שהחברה מציעה, כך שהלקוחות הפרטיים והעסקיים יכולים ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומהתאמת חבילות לתקציבם האישי.

נגישות