fbpx
תזכורות תזכורת

FreeTV | פרי טיוי

free tv
סוג חבילה:
כמה תרצה לשלם בחודש:
מאפיינים נוספים:
ספקי שירות:

freeTV מזמינה אתכם ליהנות מטלוויזיה מרעננת עם ערוצים ותכנים מגוונים וברסת ניסיון ללא עלות. בלי ממירים ובלי להמתין לטכנאי, מצטרפים בקלות וצופים מיד!

סדרות וערוצים
ספריית VOD עשירה
מחיר קבוע לכל החיים
לצפייה ב-2 מסכים בו זמנית
חודש התנסות חינם!
39.9
ש"ח לחודש
השוואה
פרטי המסלול: שם המסלול: FREE 2 - לצפייה ב-2 מסכים בו זמנית.

ערוצים ותכנים: כאן, 12, 12, 14, ספורט 5, One, ויוה, בייבי. מגוון רחב של ערוצי בידור וספריית VOD גדולה של סרטים וסדרות ישראליות ובינלאומיות.
מחיר: 39.90 ש"ח לחודש במחיר קבוע לכל החיים.התקנה: התקנה עצמאית ללא עלות.ממיר: ללא צורך וניתן להוריד את אפליקציית freeTV לטלוויזיה חכמה או באמצעות הסטרימר המחובר לטלוויזיה שלכם.VOD: כלול במסלול.מידע נוסף: ההצטרפות באמצעות אתר החברה בכרטיס אשראי בלבד.
סדרות וערוצים
ספריית VOD עשירה
מחיר קבוע לכל החיים
לצפייה ב-5 מסכים בו זמנית
חודש התנסות חינם!
54.9
לחודש
השוואה
פרטי המסלול: שם המסלול: FREE 5 - לצפייה ב-5 מסכים בו זמנית.

ערוצים ותכנים: כאן, 12, 12, 14, ספורט 5, One, ויוה, בייבי. מגוון רחב של ערוצי בידור וספריית VOD גדולה של סרטים וסדרות ישראליות ובינלאומיות.
מחיר: 54.90 ש"ח לחודש במחיר קבוע לכל החיים.התקנה: התקנה עצמאית ללא עלותממיר: ללא צורך וניתן להוריד את אפליקציית freeTV לטלוויזיה חכמה או באמצעות הסטרימר המחובר לטלוויזיה שלכם.VOD: כלול במסלול.מידע נוסף: ההצטרפות באמצעות אתר החברה בכרטיס אשראי בלבד.

הכירו את Free TV (פרי טיוי)

הגיע הזמן להכיר את השחקנית החדשה בעולם הטלוויזיה הישראלי, שמכוונת לעשות מהפכה בכל מה שקשור להרגלי הצפייה שלנו ולתשלום החודשי שלנו על שירותי טלוויזיה. זה הזמן שלכם להכיר את FreeTV (פרי טיוי) – שירות הטלוויזיה שיאפשר לכם לראות בדיוק את מה שאתם רוצים, ולשלם על זה מחיר נמוך הרבה יותר ממה ששילמתם בעבר.

שוק הטלוויזיה בישראל נשאר בשנים האחרונות מעט מאחור לעומת תחומים טכנולוגיים אחרים, בהם ככל שנפתח השוק כך גם המחירים לצרכן ירדו והשירותים השתפרו. ועכשיו, בדיוק כמו שזה קרה בסלולר, באינטרנט ובטיסות לחו"ל, בא לשכונה בחור חדש גם בכל מה שקשור לטלוויזיה שלכם – Free TV.

אבל איך זה בדיוק יעבוד, כמה זה יעלה, ואיך זה שונה מכל מה שהכרנו עד היום? נסביר לעומק עכשיו.

פרי טיוי | free tv
פרי טיוי | free tv

איך זה יעבוד? סקירת השירות של Free TV

הרעיון שעומד בבסיס של Free TV מיושם בשנים האחרונות במספר מקומות בעולם, ונוחל הצלחה בהוזלה משמעותית של שירותי הטלוויזיה לציבור הרחב, עם התאמה אישית להרגלי הצפייה של כל צופה.

סקירת השירות עצמו מגלה לנו שהרעיון הוא אפליקציית טלוויזיה, שמאפשרת צפייה בחבילת תכנים בסיסית, שכוללת מבחר לא ענק של ערוצים מרכזיים שמרבית הצופים מעוניינים בהם, במחיר זול בהרבה מחבילות הטלוויזיה הבסיסיות הקיימות בשוק כיום.

הרעיון הבסיסי הוא לכוון להרגלי הצפייה של הצופה הישראלי הממוצע.

הייחוד בשירות של FREE TV הוא שבנוסף לחבילת הערוצים הזאת, כל משתמש יוכל להלביש על גבי האפליקציה שלו תכנים נרכשים של חברות סטרימינג כמו נטפליקס, אמאזון פריים, ועם הגעתם לארץ – גם דיסני פלוס ו-HBO MAX.

בעולם שבו הצפייה בערוצי הטלוויזיה המסורתיים מצטמצמת, וההסתמכות על סטרימינג עולה – הגיע הזמן שנשלם פחות על חבילת טלוויזיה שתתאים לנו יותר.

 

מי עומד מאחורי המיזם החדש?

FREE TV הוא מיזם הטלוויזיה החדש של קשת וחברת RGE, שמכוונת לבצע בשוק הטלוויזיה מהפכת מחירים ושירותים, בדומה למה שקרה בשוק הסלולר או בשוק הטיסות לחו"ל לפני מספר שנים.

הרעיון שעומד בבסיסו המיזם הוא פשוט – להתאים את חבילת הטלוויזיה הבסיסית לצופה הממוצע, לאפשר לו להוסיף לה את התכנים שהוא בוחר ורוצה ולא את אלה שבוחרים בשבילו, ולאפשר לו לשלם על כך בדיוק את המחיר שמתאים לו – שיהיה זול בהרבה מחבילות טלוויזיה מרובות ערוצים, בהן בממוצע צופים באחוז קטן מאוד מהערוצים בפועל.

 

אילו ערוצים ושירותים יהיו ב-Free TV?

חבילת הערוצים הבסיסית שתיכלל ב-FREE TV היא חבילה שכוללת, מן הסתם, את ערוצי קשת, כמו גם את הערוצים המסחריים האחרים 13 ו-14, כאן, ערוצי הספורט ועוד מבחר לא גדול של ערוצים, שכמות הצופים בהם היא יחסית גבוהה לעומת ערוצים אחרים בטלוויזיה כיום.

חשוב לציין כי הצופה הישראלי הממוצע לא משתמש בהרבה יותר מזה.

מרביתנו צופים באופן שגרתי בטלוויזיה בערוצים המסחריים, והשימוש שלנו כיום בערוצי סדרות וסרטים הוא שימוש שהולך ומצטמצם, ככל שיכולת הבחירה שלנו במה לצפות הולכת ומתרחבת.

FREE TV נותנים לצופה לראשונה את היכולת להחליט בדיוק מה הוא רוצה – ולשלם על כך הרבה פחות.

 

מה יהיה אפשר להוסיף לאפליקציית הצפייה?

הייחוד בשירות של FREE TV, שהוא גם מה שיעשה את המהפכה האמיתית בתחום, הוא היכולת להוסיף לחבילת הערוצים הבסיסיים בה הצופה הממוצע צופה, תכנים נרכשים של ענקיות הסטרימינג הבין לאומיות.

כך, אם אתם מעוניינים להוסיף לחבילה הבסיסית את מבחר הסדרות והסרטים העצום של נטפליקס, במחיר הבסיסי שאתם משלמים על החבילה החודשית – תוכלו לעשות זאת בקלות.

גם המתחרה העיקרית של נטפליקס בישראל כיום, אמאזון פריים, תוכל להיות מצורפת לחבילת FREE TV. ההתפתחות המרגשת באמת היא היכולת להוסיף את השחקן החדש שמביא לנו את כל תכני דיסני, מארוול, מלחמת הכוכבים ועוד – דיסני פלוס.

שירות הסטרימינג של דיסני כבר הוכרז וצפוי להתחיל לעבוד בישראל במהלך חודש יוני, מה שיתאים כמו כפפה ליד של FREE TV, כשהמשתמשים בה יוכלו להוסיף לאפליקציה שלהם את התכנים של דיסני פלוס בצורה נוחה מהרגע הראשון.

בהסתכלות קדימה, אנחנו צופים שגם שירות הסטרימינג של ערוץ העילית HBO יגיע לישראל בתקופה הקרובה – וגם אותו ניתן יהיה להוסיף.

 

מה היתרונות של FreeTV?

היתרון העצום של FREE TV הוא ביכולת של הצופה לשלם הרבה פחות על אותם התכנים שבהם הוא נוהג לצפות בשגרה.

אם, כמו הצופה הישראלי הממוצע, אתם משלמים על חבילת טלוויזיה שכוללת עשרות ערוצים לכל הפחות, בנוסף לשירות סטרימינג אחד לפחות בחשבון אישי או משפחתי – אתם משלמים על כך מאות שקלים בחודש כיום.

עם FREE TV, לא רק שתוכלו להשתמש ולגשת בנוחות גדולה הרבה יותר לכל התכנים שנחוצים לכם תחת אפליקציה אחת – תוכלו גם לעשות זאת במחיר זול הרבה יותר ממה שהכרתם עד היום.

 

האם יש בשירות הזה חסרונות?

עבור עכברי טלוויזיה שנהנים ממבחר עצום של ערוצים, ושנוהגים לצפות בערוצים אזוטריים בשפות זרות או בערוצים ייחודיים לתחומים מסוימים כמו ערוצים אוכל, חיים טובים וכדומה – יתכן וחבילת הערוצים הבסיסית של FREE TV לא תהיה מספיקה.

 

כמה זה צפוי לעלות מנוי חודשי לשירות Free TV?

נכון ליום ההשקה, שירות FREE TV ניתן ללא עלות ללקוחות המעוניינים להתנסות, שימו לב כי נדרש אמצעי תשלום ולאחר תקופת הניסיון תחוייבו בעלות השירות החודשית שתעמוד ככל הנראה על 40 ש"ח לחודש.

אין ספק שמחיר השירות צפוי לשנות את השוק, ולהוזיל את המחיר שאנחנו משלמים על שירותי הטלוויזיה שלנו בעשרות שקלים בחודש – עבור צפייה עשירה בדיוק כמו שאנחנו רגילים ואוהבים.

 

באילו מכשירים וסטרימרים ניתן לצפות ב free TV?

טלוויזיות:

דגם טלוויזיה מערכת הפעלה שנות ייצור/ גרסה
LG טלוויזיות חכמות של LG המבוססות על WEB OS 2018 והלאה, גרסת מערכת הפעלה 4 ומעלה
Samsung טלוויזיות חכמות של Samsung המבוססות על Tizen 2018 והלאה, גרסת מערכת הפעלה 4 ומעלה
Hisense טלוויזיות חכמות של Hisense המבוססות על VIDAA 2020 והלאה
Toshiba טלוויזיות חכמות של Toshiba המבוססות על VIDAA 2020 והלאה
Xiaomi טלוויזיות חכמות של Xiaomi המבוססות על Android TV גרסה 8 ומעלה
Philips טלוויזיות חכמות של Philips המבוססות על Android TV גרסה 8 ומעלה
TCL טלוויזיות חכמות של TCL המבוססות על Android TV גרסה 8 ומעלה
SONY טלוויזיות החכמות של SONY המבוססות על Android TV גרסה 8 ומעלה
Android TV טלוויזיות חכמות המבוססות על Android TV גרסה 8 ומעלה

סרימרים:

דגם סטרימר פלטפורמה שנות ייצור/ גרסה
GOtv Android TV גרסה 8 ומעלה
Nvidia Shield Android TV גרסה 8 ומעלה
Xiaomi Mi Box S Android TV גרסה 8 ומעלה
Xiaomi Mi TV Stick Android TV גרסה 8 ומעלה
Android TV כל הממירים והסטרימרים המבוססים על הפלטפורמה גרסה 8 ומעלה

לראות בדיוק מה שאתם אוהבים – בהרבה פחות כסף

עם השירות החדש של FREE TV, נוכל ליהנות ממחיר הוגן על התכנים שאנחנו אוהבים – לא רק על ערוצי הטלוויזיה הבסיסיים שמרביתנו צופים בהם ביום יום, אלא גם על שירותי הסטרימינג שממלאים את הזמן הפנוי שלנו, ושיהפכו פתאום להרבה יותר נגישים ונוחים לצפייה תחת אפליקציה נוחה אחת.

חברות טלוויזיה נוספות להשוואה

תחומים נוספים להשוואה

חבילות סלולר

סלולר

טלוויזיה

טלוויזיה וטריפל

אינטרנט ביתי

אינטרנט

סיבים אופטיים

סיבים אופטיים

טלפון קווי

קווי טלפון

ברי מים

ברי מים

שאלות ותשובות בנושא: freeTV

FreeTV הוא שירות טלוויזיה חדש בישראל המציע חבילת תכנים וערוצים הכוללים סדרות וסרטים מהארץ והעולם. השירות מתבסס על תשתית אינטרנט קיימת ומתאפשר באמצעות מכשירים תומכים

ניתן להצטרף לשיורת באמצעות האפליקציה בטלוויזיות חכמות או בסטרימר או דרך אתר האינטנרט של החברה.

כאן, 12, 12, 14, ספורט 5, One, ויוה, בייבי

ניתן לצפות בשירות FreeTV במכשירים עם חיבור לאינטרנט על ידי הורדת האפליקציה לטלוויזיה החכמה, לסטרימר או לממיר שלכם.

כתבות שאולי יעניינו אותך
מתלבטים?
סמנו מאילו חברות תרצו לקבל הצעה משתלמת
*השארת הפרטים תשמש אותנו כהסכמה שלך לפנות אליך בפנייה שיווקית במספר הטלפון שמסרת לנו, אך לא כהסכמה לביצוע עסקה כלשהי.
סינון

חבילות להשוואה

ניתן להשוות עד 5 חבילות
חבילות להשוואה
כבר יוצאים?
סמנו מאילו חברות תרצו לבחון הצעה משתלמת:
*השארת הפרטים תשמש אותנו כהסכמה שלך לפנות אליך בפנייה שיווקית במספר הטלפון שמסרת לנו, אך לא כהסכמה לביצוע עסקה כלשהי.

רוצה לקבל הצעת מחיר

המועדפים שלי

שלחנו לך קוד אימות ב-SMS לטלפון
לבעלי טלפון כשר תישלח סיסמא באמצעות שיחה קולית
הקוד שהזנת שגוי
הקוד לא הגיע?
נתקלת בבעיה או שאלה?
אנחנו כאן לשירותך בטלפון 077-404-5025 בימים א'-ה' בין השעות 9:30-18:00
או במייל: info@smartcut.co.il
הקוד אומת בהצלחה!
שליחת הטופס מתבצעת