תפריט
פרטנר סלולר

אינטרנט פרטנר

לפניכם מגוון חבילות אינטרנט מבית פרטנר.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1-800-800-054 מכל טלפון או 054* מהנייד.

ספק ותשתית
פרטנר 85
לחודש לחודש
פרטנר 85
לחודש לחודש
פרטנר 109.9
לחודש לחודש
פרטנר 95
לחודש לחודש
פרטנר 114.9
לחודש לחודש
פרטנר 110
לחודש לחודש
ספק בלבד
פרטנר 20
לחודש לחודש
פרטנר 25
לחודש לחודש
פרטנר 30
לחודש לחודש
פרטנר 35
לחודש לחודש
תשתית סיבים אופטיים
פרטנר פייבר 90
לחודש לחודש
פרטנר פייבר 100
לחודש לחודש
פרטנר פייבר 110
לחודש לחודש
טופס הצטרפות אינטרנט פרטנר

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות אינטרנט נוספות:

פרטנר אינטרנט

חברת פרטנר תקשורת בע"מ הינה אחת מחברות התקשורת המובילות והגדולות בישראל. פרטנר מספקת מוצרי תקשורת סלולריים, ספקי שירות אינטרנט ושירותי טלפוניה פנים-ארציים ובינלאומיים על ידי חברת smile 012 שבבעלותה. בעבר שווקה בארץ תחת שם המותג אורנג', אך ב-2016 נפרדה פרטנר מחברת אורנג' הבינלאומית וחזרה לשווק את עצמה בשם המקור – הלוא הוא פרטנר.

פרטנר משווקת מספר חבילות גלישה היכולות להגיע עד 200Mb ובאתר שלהם הם גם מקפידים לציין את יכולת ההורדה וההעלאה של קבצים בתוך חבילת הגלישה.

חבילות גלישה
פרטנר מציעה שירות הנקרא Partner Home – שירות זה מציע חבילת גלישה לאינטרנט על תשתית של דור 4ללא צורך  תשתית פיזית של כבלים שמתחברים לבית, ולכן ההתקנה הופכת להרבה יותר פשוטה וקלה ללא צורך בטכנאי או חברת חיצונית בעלת ספק ותשתית.

בנוסף לחבילות גלישה החברה מציעה מספר שירותים בשביל להטיב את חווית הגלישה. לדוגמא "סינון אתרים בסיסי", המאפשר לסנן גלישה לאתרים מסוימים וגם להגביל הורדה של תוכנות מסרים מיידים ושיתופי קבצים. שירות שומה לכך הוא שירות "השמרטף" שמייעד את הסינון וההגבלה של אתרים בזמן שהילדים גולשים באינטרנט הביתי. שירות זה ניתן גם ליישם על טאבלטים ובסמארטפונים שפועלים על מערכת הפעלה של אנדרויד.

שירות ה- GAMER
פרטנר מציעה שירות לגיימרים ברשת המעניק חווית משחק חדשה – שירות ה- Gamer מבטיח לייצר קישור מהיר לשרתי משחקים בחו"ל ובכך להקטין את זמני התגובה בזמן אמת, ועל ידי כך לתת חווית משחק מהירה וטובה יותר.

שירותי הטלוויזיה
שירותי טלוויזיה מבית פרטנר – בדומה לסלקום TV, חברת פרטנר השיקה את שירותי הטלוויזיה הרב ערוצית, שמבוססת על מערכת Android. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת שמשלבת גם ממשק נוח ומודרני לחוויית צפייה חדשה בטלוויזיה.

שירותי תמיכה:
להצטרפות לאינטרנט ולפרטנר TV חייגו: 1-800-054-054
לשירות לקוחות בסלולר והאינטרנט חייגו: 1-800-054-054
לתמיכה טכנית באינטרנט ובסלולר חייגו: 1-800-054-054

נגישות