תפריט
חייג לנציג מכירות
פרטנר סלולר

אינטרנט פרטנר

לפניכם מגוון חבילות אינטרנט מבית פרטנר.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1-800-800-054 מכל טלפון או 054* מהנייד.

ספק ותשתית
פרטנר 85
לחודש לחודש
פרטנר 85
לחודש לחודש
פרטנר 109.9
לחודש לחודש
פרטנר 95
לחודש לחודש
פרטנר 114.9
לחודש לחודש
פרטנר 115
לחודש לחודש
ספק בלבד
פרטנר 20
לחודש לחודש
פרטנר 25
לחודש לחודש
פרטנר 30
לחודש לחודש
פרטנר 35
לחודש לחודש
תשתית סיבים אופטיים
פרטנר 90
לחודש לחודש
פרטנר 100
לחודש לחודש
פרטנר 110
לחודש לחודש
טופס הצטרפות אינטרנט פרטנר

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות אינטרנט נוספות:

אינטרנט של פרטנר

חברת פרטנר תקשורת בע"מ הינה חברה ענקית שמספקת מוצרי תקשורת סלולריים וספקי שירות אינטרנט וגם שירותי טלפוניה פנים-ארציים ובינלאומיים בעזרת בחברת smile012 שבבעלותה. בעבר שווקה בארץ תחת שם המותג אורנג',  אך ב-2016 נפרדה פרטנר מחברת אורנג' הבינלאומית וחזרה לשווק את עצמה בשם המקור – הלוא הוא פרטנר.

פרטנר משווקת מספר חבילת גלישה שיכולות להגיע עד 200Mb ובאתר שלהם הם גם מקפידים לציין את יכולת ההורדה וההעלאה של קבצים בתוך חבילת הגלישה.

לאחרונה שיווקה החברה שירות שנקרא Partner Home – שמציע חבילת גלישה לאינטרנט על תשתית של דור 4. הרעיון בשירות הוא שלא צריך תשתית פיזית של כבלים שמתחברים לבית, ולכן ההתקנה וההתעסקות הרבה יותר פשוטות. כלומר, השירות החדש מציע לאנשים להתחבר לאינטרנט דרך פרטנר מבלי לחבר, להוסיף, או לשנות חברות ספקי תשתית אינטרנט. לכן גם אין צורך בטכנאי שיגיע עד לבית בשביל להתקין מוצר כלשהו. חבילה זו גם מגיעה עם אבטחה ומהירות הורדה והעלאה שיכולה להגיע עד 30Mb.

בנוסף לחבילות גלישה החברה מציעה מספר שירותים בשביל להטיב את חווית הגלישה. לדוגמא, "סינון אתרים בסיסי", שמאפשר לסנן גלישה לאתרים מסוימים וגם להגביל הורדה של תוכנות מסרים מיידים ושיתופי קבצים. דומה לשירות זהו הוא שירות "השמרטף" שמייעד את הסינון וההגבלה של אתרים בזמן שהילדים גולשים באינטרנט הביתי. את שירות זה ניתן גם ליישם על טאבלטים ובסמארטפונים שפועלים על מערכת הפעלה של אנדרויד.

שירותי ה- Gamer מבטיח לייצר קישור מהיר לשרתי משחקים בחו"ל ובכך להקטין את זמני התגובה בזמן אמת, כלומר לתת חווית משחק מהירה וטובה יותר.

שירותי טלוויזיה מבית פרטנר – בדומה לסלקום TV, חברת פרטנר השיקה את שירותי הטלוויזיה הרב ערוצית, שמבוססת על מערכת Android. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת שמשלבת גם ממשק נוח ומודרני לחוויית צפייה חדשה בטלוויזיה.

נגישות