תפריט
חייג לנציג מכירות
וואלה מובייל סלולר

וואלה מובייל הצטרפות לחבילות סלולר

לפניכם מגוון חבילות סלולר מבית וואלה מובייל.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 166* מהנייד.

חבילות אישיות
29.9
לחודש לחודש
34.9
לחודש לחודש
49.9
לחודש לחודש
חבילות זוגיות
59.8
לחודש לחודש
79.8
לחודש לחודש
חבילות משפחתיות
89.7
לחודש לחודש
89.7
לחודש לחודש
חבילות כשרות
29.9
לחודש לחודש
44
לחודש לחודש
טופס הצטרפות וואלה מובייל

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות סלולר נוספות:

וואלה מובייל חבילות והצטרפות

וואלה מובייל היא חברת תקשורת ישראלית פרטית מקבוצת בזק, העובדת בשיתוף עם חברת פלאפון (להצטרפות לפלאפון). החברה מציעה עשרות חבילות סלולר זולות במיוחד לקהל הרחב, ומגדירה עצמה כשירות הסלולר הזול ביותר בישראל המקנה חבילות אטרקטיביות למשתמשים קלים ולכל המשפחה.

וואלה מובייל נוסדה תחת פורטל 'וואלה' שהוקם על ידי ארז פילוסוף וגדי הדר, המשמש כמדריך אתרי אינטרנט, וכיום היא אחד מפורטלי האינטרנט הפופולאריים בארץ.

וואלה מובייל, מציעה ללקוחותיה לבחור חבילות סלולר מוזלות וללא הגבלה, מסלולי שיחות בינלאומיות, חבילות מוזלות לגלישה באינטרנט – תוך שהחברה מציעה חבילות סלולר מוזלות עם תכנית 'למשתמשים קלים', ומגוון תכניות ביניהן: שיחות וסמסים מוזלים, וגלישה המותאמת למשפחות. בנוסף מציעה החברה כרטיסי SIM נגישים, ושירות לקוחות טלפוני.

עוד מציעה וואלה מובייל הצטרפות קלה במיוחד לשירותי הסלולר שלה, וזאת דרך הרשמה קצרה באתר האינטרנט של החברה או בטופס בראש הדף. על מנת להירשם לשירות, כל מה שיש לעשות הוא להשלים פרטים בטופס, ולהמתין לשיחה מנציג מכירות.

מרכזי שירות ומכירה ברחבי הארץ

שירות הלקוחות של וואלה מובייל הינו טלפוני בלבד במספר *166

הפעלת כרטיס SIM

וואלה מובייל שולחת ללקוחותיה כרטיס SIM  הנשלח בדואר. אופציה נוספת היא קבלת הכרטיס  בסניפי רשת קופיקס במחיר של 5 שקלים בלבד. כאשר ה SIM Card יגיע אליכם הביתה תתבקשו להפעיל את כרטיס ה-SIM באינטרנט, על ידי כניסה לכתובת האינטרנט שתקבלו לדואר האלקטרוני שלכם.

וואלה מובייל חבילות ומבצעים

וואלה מובייל הפתיעה את שוק הסלולר בכניסתה לתחרות. חבילת המשתמשים הקלים שלה מתאימה לילדים, לקשישים, ולאנשים שצריכת הסלולר שלהם אינה משמעותית, ובכך מאפשרת את הקטנת חשבונות הסלולר. התעדכנו בחבילות ובמסלולים של וואלה מובייל, ותוכלו להוזיל משמעותית את חשבונות התקשורת שלכם.

נגישות