תפריט
חייג לנציג מכירות
בזק אינטרנט

אינטרנט בזק

לפניכם מגוון חבילות אינטרנט מבית בזק.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1800-885-199 מכל טלפון או 199 בשיחת חינם מקו בזק.

ספק ותשתית
בזק אינטרנט 75
לחודש לחודש
בזק אינטרנט 89
לחודש לחודש
בזק אינטרנט 87
לחודש לחודש
תשתית
בזק אינטרנט 75
לחודש לחודש
בזק אינטרנט 89
לחודש לחודש
בזק אינטרנט 87
לחודש לחודש
עסקים
בזק אינטרנט 448
לחודש לחודש
בזק אינטרנט 279
לחודש לחודש
טופס הצטרפות אינטרנט בזק

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות אינטרנט נוספות:

בזק אינטרנט

בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ הינה חברה ציבורית הידועה בשם המותג "בזק", והיא אחרת מחברות התקשורת הגדולות בישראל. בזק מספקת שירותי טלפוניה ואינטרנט, ובבעלותה החברות "בזק בינלאומי", יס (חברת הטלוויזיה – להצטרפות ליס), ופלאפון (חברת הסלולרי – להצטרפות לפלאפון).

החברה מציעה שירות "הכל כלול" שמציעה תשתית אינטרנט עד 100 מגב, ספק אינטרנט ועוד שירותים כמו גיבוי חינם לענן, ותוכנת אנטי-וירוס McAfee מאת אינטל (בתשלום) שמגן על המחשב מסוסים טרויאניים, תולעים, ותוכנות ריגול. בנוסף, בזק כעת מפרסמת את "בזק סמארט-נט" שמספק הגנת סייבר לאינטרנט הביתי. השירות אמור לזהות, לסנן ולחסום כל ניסיון פריצה לרשת הביתית – כלומר, אדם שמנסה לפרוץ למחשב הנייד של המנוי דרך האינטרנט של הבית. השירות אוסף מידע, או "לומד" את התנהגות המכשירים בבית וחוסם פעולות שהוא מגדיר כלא תקינה או שונה ממה שלמד.

בחבילות האינטרנט שלה בזק מציעה גם ויפי בחינם בנקודות גלישה שממוקמות במספר גדול של מקומות בארץ או ובעולם, כך שניתן להשתמש במנויי גם כאשר לא נמצאים בבית.

בזק מתגאה בשירות האינטרנט Bfiber שלה שבעצם מספק אינטרנט לבית באמצעות סיבים אופטיים. השירות עדיין לא ניתן באופן רשמי בכל חלקי הארץ ובזק ביצע כבר ניסויים מוצלחים בערים בארץ בנוגע לשימוש בו.

ישנה גם אפשרות לבצע בדיקה של מהירות האינטרנט הנוכחית במכשיר בו אתם משתמשים דרך אפליקציה אותה ניתן להוריד דרך אתר החברה. עוד באתר ניתן להיכנס ל"בזק שלי", שם ניתן לבקש שירות חשבונית למייל, הסבר על החשבונית, לשלם דרך האינטרנט או לעקוב אחרי התשלומים האחרונים של המנוי.

שירות הלקוחות בנוגע לאינטרנט והקו הביתי הוא 1800-800-199 או *3199, ושעות הפעילות הן בימי א' עד ה' מ-8:00 עד 20:00 וביום ו' מ-8:00 עד 12:30.

נגישות