תפריט
נטפליקס

חבילות טלוויזיה נטפליקס

לפניכם מגוון חבילות טלוויזיה מבית נטפליקס.
בחרו חבילה מתאימה השלימו פרטים והמשיכו לאתר נטפליקס לרכישה.

טלוויזיה
נטפליקס 32.9
לחודש לחודש
נטפליקס 46.9
לחודש לחודש
נטפליקס 60.9
לחודש לחודש

טופס הצטרפות נטפליקס

השלימו פרטים להצטרפות:

חברות טלוויזיה נוספות:

נטפליקס טלוויזיה – כל מה שצריך לדעת

חברת נטפליקס מספקת שירות מבוסס אינטרנט וכולל ספריית תכנים עם מבחר של סדרות טלוויזיה וסרטים לצפייה אונליין.

אלו תכנים מציע השירות?
ישנם תכנים הכוללים הפקות מקור של נטפליקס וכן הפקות של רשתות גדולות אחרות (כגון HBO). בין התכנים תוכלו למצוא סדרות טלוויזיה בעלות תוכן זר או תוכן ישראלי, תכנים דוקומנטריים, סרטים עלילתיים, תכני סטנד אפ ובידור וסדרות עבור ילדים ונוער.

אילו סדרות קיימות בשירות?
מבין התכנים תוכלו למצוא סדרות כגון: בית הקלפים, פארגו, נרקוס, ספארטקוס, כתום הוא השחור החדש, מאסטר אוף נאן, ג'סיקה ג'ונס, דברים מוזרים, לעשות רוצח, סמוך על סול, 13 סיבות, Glow, מראה שחורה וכן תכנים ישראליים כגון: פאודה, סרוגים, בני ערובה.

ממשק השימוש
הממשק של נטפליקס הוא בעברית ומרבית התכנים מתורגמים או מדובבים לעברית. בעתיד החברה שואפת להוסיף עוד תכנים ישראליים ולתרגם את רוב תכניה.

התאמת העדפות אישיות
לאחר שתרשמו לשירות תדרשו לבחור 3 סדרות או סרטים המועדפים עליכם ועל סמך בחירה זו נטפליקס תתאים לכם תכנים שיתאימו להעדפות האישיות שלכם. ככל שתשתמשו יותר בשירות, כך התכנים שיוצעו לכם יהיו יותר מדוייקים.

אילו חבילות תמצאו בשירות?
החבילה הראשונה היא חבילה בסיסית שכוללת צפייה במכשיר אחד בלבד ובאיכות רגילה (SD). החבילה השניה היא חבילה סטנדרטית המאפשרת צפייה ב-2 מכשירים ובאיכות HD והחבילה השלישית היא חבילת פרימיום המאפשרת צפייה ב-4 מכשירים ובאיכות Ultra HD.

כיצד ניתן לצפות בשירות?
השירות מבוסס על האינטרנט ולכן ניתן לצפות אונליין באמצעות המחשב האישי, הטלוויזיה החכמה, הסמארטפון, קונסולת המשחקים, הטאבלט או הסטרימר או למעשה כל מכשיר שיכול להתחבר לאינטרנט.

כיצד ניתן להצטרף?
ההצטרפות לנטפליקס מתאפשרת באמצעות אתר החברה. ההצטרפות לשירות הינה ללא כל התחייבות מצידכם וניתן להתנתק בכל שלב דרך האתר.

נגישות