תפריט
סטינג טיוי

חבילות טלוויזיה Sting TV (סטינג טיוי)

לפניכם מגוון חבילות טלוויזיה מבית סטינג TV.
בחרו חבילה או שלבו בין כמה חבילות לפי העדפותיהם האישית, הירשמו בטופס ונציג מטעם סטינג טיוי יצור אתכם קשר.

טלוויזיה
סטינג טיוי 65
לחודש לחודש
טלוויזיה + אינטרנט
סטינג טיוי 199
לחודש לחודש
טריפל
סטינג טיוי 199
לחודש לחודש

טופס הצטרפות סטינג TV

השלימו פרטים להצטרפות:

STING TV- כל מה שצריך לדעת

סטינג טיוי הוא שירות טלוויזיה מבית חברת יס המשודר על גבי האינטרנט ומתבסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד. השירות כולל חבילות תוכן לבחירה הכוללות ערוצים לינאריים וכן קטלוג VOD לצפייה. ניתן למצוא תכנים הכוללים ערוצים מבית יס, סרטים וסדרות, הפקות מקור, תוכניות מטעם רשת HBO, סדרות לילדים, תכנים דוקומנטריים ועוד.

אילו חבילות ותכנים מציע השירות?
כל חבילות התוכן של סטינג TV כוללות את הערוצים ישראלים: קשת, רשת, עשר, 20 ו-24 וכן ספריית VOD לצפייה (מלבד חבילת הספורט שאינה כוללת VOD). ניתן לבחור חבילה אחת או לשלב ביניהן.
בין החבילות ניתן למצוא חבילת סרטים, חבילת סדרות, חבילת ילדים, חבילת מדע וטבע וחבילת ספורט. בנוסף, סטינג TV מציעה חבילה משפחתית הכוללת את כל ערוצי הסדרות, הסרטים והילדים.

מהי מהירות האינטרנט הנדרשת?
על מנת ליהנות משירותי סטינג tv, מהירות חיבור האינטרנט המומלצת היא לפחות 40MB. על מנת לצפות באיכות שידור גבוהה רצוי שכל מכשיר בו צופים יקבל לפחות 15MB.

איך ניתן לצפות בשירות סטינג טיוי?
השירות מתאפשר דרך התחברות לאפליקציה ייעודית, באמצעות כל ממיר אנדרואיד או דרך סטרימר STING TV Box ושלט של יס הכולל זיהוי קולי לחיפוש. הסטרימר תומך בחיבור לשלטי משחק חיצוניים וניתן להתקין עליו אפליקציות או לשחק במשחקים שפותחו עבור אנדרואיד TV. ניתן לחבר אליו התקני בלוטות' כמו ג'ויסטיק למשחקים, מקלדת או רמקולים. בנוסף הסטרימר כולל ChromeCast מובנה המאפשר שידור תמונות, סרטונים ומוזיקה מהסמארטפון או הטאבלט ישירות אל הטלוויזיה.

sting TV

בכמה מכשירים ניתן לצפות במקביל?
ניתן לצפות במקביל ב-3 מכשירי STINGTV Box ובעוד 2 מכשירים נוספים (סמארטפון, טאבלט, טלוויזיה חכמה) ובסה"כ ניתן לצפות במקביל ב-5 מכשירים.

שירות לקוחות
תהליך ההצטרפות הינו עצמאי ולכן אין מחלקת שירות לקוחות, ניתן להתחבר לשירות או להתנתק באמצעות האתר בכל עת ללא התחייבות. לצורך פניות ניתן לפנות לצ'אט או לשלוח מייל באמצעות האתר.

חברות טלוויזיה נוספות:

נגישות