סינון
סננו לפי הצורך שלכם × בטל
צריך שיחות והודעות ללא הגבלה?
מחייג לחו"ל באופן קבוע?

לא נמצאו תוצאות

נוספות:

[et_pb_section admin_label="section" transparent_background="off" allow_player_pause="off" inner_shadow="off" parallax="off" parallax_method="on" padding_mobile="off" make_fullwidth="off" use_custom_width="off" width_unit="off" custom_width_px="1080px" custom_width_percent="80%" make_equal="off" use_custom_gutter="off" fullwidth="off" specialty="off" disabled="off"][et_pb_row admin_label="row" make_fullwidth="off" use_custom_width="off" width_unit="off" custom_width_px="1080px" custom_width_percent="80%" use_custom_gutter="off" gutter_width="3" padding_mobile="off" allow_player_pause="off" parallax="off" parallax_method="on" make_equal="off" column_padding_mobile="on" parallax_1="off" parallax_method_1="on" parallax_2="off" parallax_method_2="on" parallax_3="off" parallax_method_3="on" parallax_4="off" parallax_method_4="on" disabled="off"][et_pb_column type="4_4"][et_pb_text admin_label="טקסט" background_layout="light" text_orientation="right" use_border_color="off" border_style="solid" disabled="off" border_color="#ffffff"]

השוואת חבילות סלולר חו"ל

אנו בסמארט-קאט מבצעים השוואת חבילות סלולר חו"ל על מנת שתוכלו לבחור חבילת סלולר לפי הצרכים שלכם -יעד הטיסה, משך הזמן, גלישה, שיחות והודעות, במחירים הכי משתלמים חשוב מאוד לערוך השוואה אחרת תשלמו על שירות שאתם לא מנצלים וחבל על כספכם.

איזו חבילת גלישה מתאימה עבורי?

חברות הסלולר מציעות מגוון חבילות סלולר חו"ל עם נפחי גלישה שונים ולרוב הצרכן בוחר חבילה בעלת נפח הגבוה מהצריכה המתאימה עבורו. הדרך הפשוטה לדעת איזו חבילה מתאימה עבורכם היא להתסתכל בחשבונית החודשית מספק הסלולר ולבחון את הנפח שצרכתם בחודש האחרון. ניתן לבדוק גם באמצעות הסמארטפון שלכם שמודד עבורכם את צריכת הדאטה בכל חודש. אנו ממליצים על בחירת חבילת חו"ל אשר תענה על הצרכים שלכם על מנת שלא תחרגו ותשלמו עלויות נוספות.

טסים הרבה לחו"ל: גלישה בחו"ל

מי מאיתנו לא טס לפחות פעם בשנה? טיסה ללא חבילת גלישה עלולה להיות יקרה מאוד. כדאי לכם לבחון את אחת מחבילות הסלולר המציעות שיחות מחו"ל לישראל ולחסוך הרבה כסף ברכישת חבילה חד פעמית או כרטיס סים בחו"ל.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

בחרו חבילות מתאימות לדפוס השימוש החודשי שלכם והימנעו מתשלום מיותר עבור חבילה לא מנוצלת!