תפריט
חייג לנציג מכירות
הוט אינטרנט

אינטרנט הוט

לפניכם מגוון חבילות אינטרנט מבית הוט
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו:  1-801-700-700 מכל טלפון 6900* מהנייד.

ספק ותשתית
הוט טלוויזיה 79
לחודש לחודש
הוט טלוויזיה 89
לחודש לחודש
הוט טלוויזיה 99
לחודש לחודש
תשתית
הוט טלוויזיה 69
לחודש לחודש
הוט טלוויזיה 79
לחודש לחודש
הוט טלוויזיה 74
לחודש לחודש
טופס הצטרפות אינטרנט הוט

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות אינטרנט נוספות:

האינטרנט של הוט

הוט מערכות תקשורת בע"מ הינה חברה פרטית שבבעלות קבוצת אלטיס, ופועלת תחת המותג HOT. החברה מספקת שירותי טלוויזיה באמצעות כבלים, תשתית אינטרנט,ושירותי אינטרנט באמצעות חברת הבת  "HOTnetושירותי טלפוניה סלולריים דרך "HOT mobile". במהלך 2018, צפוי שם המותג להשתנות לאלטיס טי וי – Altice TV.

תשתית הוט

חברות התשתית משמשות כצינור להעברת מידע משרתי הרשת ועד למחשב הפרטי, כאשר  המידע עובר באמצעות סיבים אופטיים הנמצאים מתחת לאדמה. המידע עובר בצינורות ומגיע בסופו של דבר באמצעות נתב אל ביתכם. תפקידה של תשתית האינטרנט הוא לחבר בין כל המחשבים בעולם ולאפשר העברת מידע ביניהם.

על מנת להתחבר אל אינטרנט אנו נדרש להתחבר לתשתית ולאחר מכן נצטרך לבחור ספק אינטרנט מבין מגוון החברות הקיימות. ניתן לבחור ספק ותשתית באופן משולב בחשבונית אחת או לבחור להתחבר לספק ותשתית בנפרד.

בישראל ישנן שתי חברות המספקות תשתית- חברת בזק גם אינטרנט הוט. חברת הוט מספקת תשתית משותפת כלומר תשתית שיתופית בין גולשים הקרובים גאוגרפית זה לזה וחברת בזק משתמשת בטכנולוגיית ADSL המאפשרת חיבור לאינטרנט. שתי החברות מספקות תשתית במהירויות שונות, החל מ- 15 מגה ועד ל-200 מגה, בנוסף החברות מספקות נתב להשכרה או רכישה.

לחברת הוט שיתופי פעולה עם מגוון ספקים בינהם ITC אשר במסגרת זו חברת הוט מעניקה את שירותי התשתית וחברת ITC מספקת את שירותי ספק האינטרנט

נגישות