תפריט
הוט אינטרנט

חבילות הוט טלוויזיה וטריפל

לפניכם מגוון חבילות טלוויזיה מבית הוט.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו:  1-801-700-700 מכל טלפון 6900* מהנייד.

טלוויזיה
הוט טלוויזיה 149
לחודש, ל-3 חודשים לחודש, ל-3 חודשים
הוט טלוויזיה 169
לחודש לחודש
טלוויזיה + אינטרנט
הוט טלוויזיה 180
לחודש לחודש
הוט טלוויזיה 229
לחודש לחודש
טריפל
הוט טלוויזיה 169
לחודש לחודש
הוט טלוויזיה 190
לחודש לחודש
הוט טלוויזיה 199
לחודש לחודש
הוט טלוויזיה 285
לחודש לחודש
חבילות עסקים
109
+מע"מ +מע"מ
169
+מע"מ +מע"מ
199
+מע"מ +מע"מ
229
+מע"מ +מע"מ
טופס הצטרפות הוט

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות טלוויזיה נוספות:

הוט (HOT)

הוט מערכות תקשורת בע"מ הינה חברה פרטית שבבעלות קבוצת אלטיס, ופועלת תחת המותג HOT. החברה מספקת שירותי טלוויזיה באמצעות כבלים, שירותי אינטרנט באמצעות חברת הבת "HOTnet" ושירותי טלפוניה סלולריים דרך "HOT mobile".

החברה החלה להציע שירות "Multi WiFi" שהופך כל ממיר טלוויזיה בבית לנקודת WIFI נוספת ובכך מגדיל את שטח הקליטה של רשת האינטרנט האלחוטית הביתית. ניתן גם להעביר את התוכנית שנצפתה בסלון לחדר אחר ולהמשיך לראות מהנקודה שבה הופסקה.

שירותי החברה כוללים שירותי VOD, אפשרות הקלטה של מספר תוכניות שמשודרות בו זמנית, ואפילו אפשרות לצפות בשני ערוצים במקביל. שירותי start over"" ו–"start next" מאפשרים למנוי לראות תוכנית שכבר נגמרה או להתחיל לצפות בתוכנית לפני שהיא משודרת. שירותי "start next" ניתנים רק למנויים של הוט VOD.

שירות "Youtube" מאפשר למנויים בחברה לצפות בתכנים של היוטיוב שלהם על גבי מסך הטלוויזיה שלהם. שירות נוסף אותו מעניקה חברת הוט הוא היצג מבזקים בנושאים נבחרים על גבי מסך הטלוויזיה בלי קשר לתוכנית שהצופה רואה באותו הרגע, כך שהוא יכול להישאר מעודכן בכל אירוע שהתרחש. Social TV מאפשר למנויים לשתף ברשת החברתית שלהם במה הם צופים, ולראות תגובות ולייקים על גבי מסך הטלוויזיה תוך כדי הצפייה.

במקרה שמנוי מחליט לעבור דירה ניתן לתאם את הגעת הטכנאי לדירה החדשה באתר האינטרנט ללא צורך להתקשר לשירות לקוחות, דרך האתר. ניתן גם לבדוק חשבוניות ולקבל הסברים בנוגע אליהם, ולקבל מדריכים בנוגע לשלט ולתפעול כל השירותים המוצעים על ידי החברה.

שירותי תמיכה:
להצטרפות בחרו חבילה מהרשימה.
לשירות הלקוחות חייגו: 1-801-700-700

לחצו לשירות החדש והמוזל של הוט – נקסט טיוי

נגישות