תפריט
חייג לנציג מכירות
הוטנט אינטרנט

אינטרנט הוטנט

לפניכם מגוון חבילות אינטרנט מבית הוט נט – Altice internet.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1-800-468-638 מכל טלפון או 6901* מהנייד.

ספק ותשתית
הוטנט 69
לחודש לחודש
הוטנט 79
לחודש לחודש
הוטנט 79
לחודש לחודש
הוטנט 89
לחודש לחודש
ספק בלבד
הוטנט 20
לחודש לחודש
הוטנט 20
לחודש לחודש
הוטנט 20
לחודש לחודש
טופס הצטרפות אינטרנט הוטנט

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות אינטרנט נוספות:

HOTnet / הוטנט

HOTnet הינה חברה ששייכת למותג HOT, מותג תקשורת ישראלי, ששייך לחברה התקשורת הוט-מערכות תקשורת בע"מ. חברה ציבורית הנסחרת בבורסה. החברה מציעה שירותים בתחום האינטרנט, הטלפוניה והטלוויזיה. חוץ מ-HOTnet יש ברשות חברת HOT גם את חברת HOT mobile שמספקת שירותי טלפון סלולרי. בשנה הבא תעבור החברה מיתוג מחדש ותענה לשם אלטיס – Altice internet.

חברת HOT הינה ספק תשתית, כלומר שכשאדם מנוי להוט ולהוט-נט הוא גם מקבל את התשתית עצמה –כלומר הכבלים שמחברים את הטלוויזיה והבית שלו לאינטרנט- ואת חבילת הגלישה. HOTnet משווקת מספר חבילות גלישה שמתחילות מ-12 מגה ויכולות להגיע עד 200 מגה. החברה משווקת מסלול דאבל שמאפשר מחיר מוזל לרכישת חבילת גלישה לאינטרנט וקו טלפון ביתי.

החברה מציעה ראוטר (נתב) אלחוטי לבית שיאפשר חיבור אלחוטי לכל המכשירים בבית כגון מחשב נייד, נייח, ניידים וטאבלטים.

באתר האינטרנט שלהם, החברה מציגה אפשרות לבדיקת מהירות הגלישה הנוכחית שמסופקת למכשיר ממנו אתם בודקים. עוד אפשר גם לבדוק מיהו הספק שנותן לכם את חבילת הגלישה וגם את כתובת ה-IP של המחשב שלכם. הדבר הכי מפורסם באתר הוא שדרכו ניתן לקבל הנחה בהצטרפות למנויי.

בנוסף לחבילות גלישה החברה מציעה עוד שירותים בשביל להעשיר את חווית הגלישה. החברה מספקת תיבת דואר אלקטרוני שיכולה להגיע בעברית, אנגלית או רוסית, אנטי-וירוס, אנטי-ספאם, ושירותי סינון מייל נוספים. החברה גם מציעה שירות סינון אתרי אינטרנט ללא תשלום. שירותי האנטי וירוס של החברה מוצעים גם למכשירים ביתיים, ניידים ומגוון מכשירים אחרים ולכן ישנו טלפון ייעודי בשביל לקבל עוד מידע על הנושא.

ואל תשכחו, צפו לשם הבא – Altice internet

נגישות