תפריט
אינטרנט רימון

אינטרנט רימון

לפניכם מגוון חבילות אינטרנט מבית אינטרנט רימון.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 8900*

ספק ותשתית
אינטרנט רימון 114
לחודש לחודש
אינטרנט רימון 124
לחודש לחודש
אינטרנט רימון 129
לחודש לחודש
ספק בלבד
אינטרנט רימון 45
לחודש לחודש
אינטרנט רימון 45
לחודש לחודש
אינטרנט רימון 45
לחודש לחודש
טופס הצטרפות אינטרנט רימון חבילות

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות אינטרנט נוספות:

אינטרנט רימון

חברת אינטרנט רימון הוקמה ב-2007 על ידי הרב יהושע שפירא, והפכה להיות ספקית אינטרנט שמתמחה בעיקר בסינון תכנים. החברה בעיקר מושכת את הציבור הדתי, בעיקר בגלל סינון התכנים היותר קפדני והתאמתו לצרכים של הציבור הספציפי. כלומר, האינטרנט שנרכש מספק האינטרנט רימון הוא "אינטרנט כשר" ומגיע מסונן כבר מהספק, ללא צורך בתוכנה שצריך להוריד או להתקין בשביל לסנן ולהגביל תכנים. בחברה ישנה גם יחידה נספחת שהוקמה ושמה "אתרוג" והיא מיועדת ספציפית לציבור חרדי – כלומר, רמת סינון תכנים גבוהה וקפדנית עוד יותר. כיום החברה גם מציעה סינון תכנים במכשירים ניידים, וגם ברשתות חברתיות.

ישנם רמות חסימה שונות שחבילת הגלישה מאפשרת (לחבילות אינטרנט מומלצות אחרות). ניתן לעבור בין הרמות ללא תוספת תשלום ובכל זמן נתון, וגם בתוך רמת הגנה מסוימת ניתן לחסום תכנים או אתרים ספציפיים.

רמות ההגנה כוללות בסיסית, בינונית, גבוהה והרמטית.

החברה גם מציעה שירות שנקרא "תזמונטו" שמאפשר למנויי לבחור באילו שעות תופעל ותפסיק אפשרות הגלישה בבית – לדוגמא בשעות מאוחרות בלילה או כשההורים נעדרים – או לאפשר רמות סינון גלישה שונות לפי שעות מסוימות – לדוגמא הגנה ברמה הרמטית בשעות הצהריים ובסיסית בשעות הבוקר. בנוסף ישנה גם "תוכנת רימון" שניתן להתקין כמעט על כל מכשיר והתוכנה מגנה על המכשיר ומסננת את התכנים על פי רמת הסינון שלך גם אם אתה גולש ברשת ציבורית בבית קפה או ברחוב.

את החסימה ברשתות החברתיות אינטרנט רמון מסכימים לספק למנויי כל החברות, בעלות חודשית. הסינון כולל איתור של תכנים פוגעניים, אלימים, מיניים, וכו' – ושליחת מייל להורה בכל פעם שאותר תוכן כזה ברשת החברתית שהילד המפוקח משתמש בה.

בנוסף החברה גם מציעה שירותי אנטי וירוס של חברת ESET הבינלאומית.

נגישות