fbpx

הוט מובייל – הצטרפות לחבילות השונות

smartphone
תוכן עניינים

HOT mobile (הוט מובייל) היא חברת תקשורת סלולרית אשר שייכת לחברת HOT. הוט מובייל מפעילה רשת סלולרית בשיתוף עם חברת פרטנר, אשר משתמשת באותו מערך אנטנות. החברה מציעה חבילות סלולר, מסלולי שיחות, מסלולי גלישה באינטרנט בעזרת מודם סלולרי ואף שירות שיחות לחו"ל.

 

שירות ותמיכה

חברת הוט מובייל מחזיקה מרכזי שירות תיקונים, רכישה ותמיכה בפריסה ארצית, המשמשים גם למכירה של מכשירי סלולר שונים וציוד קצה ללקוחות כל החברות.

יחד עם זאת, מן הראוי לציין כי בשנים 2019 – 2020 חברת הוט מובייל הצטיינה דווקא בתחום קצת פחות מחמיא והוא מספר התלונות שהתקבלו על החברה על ידי ציבור הלקוחות שלה.

התלונות עסקו בעיקר ברמת השירות, והגיעו למשרד התקשורת ולכן מייחסים להן חשיבות רבה.

החברה מציעה מלבד מרכזי שירות, גם אתר אינטרנט שבו אפשר לבצע את מרבית הפעולות, ואף מוקדים טלפוניים הנותנים מענה במגוון תחומים.

 

הצטרפות לתוכניות סלולר

החברה מציעה לא פחות מעשר תוכניות סלולר שונות, אשר מחיריהן נעים בין 30 – 70 ש"ח לחודש.*

ניתן לבחור נפח גלישה משתנה של 150 – 1000 ג'יגה בייט לחודש, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות בחלק מהתוכניות, שיחות ליעדים ניידים ונייחים בארץ ובעולם.

בהתאם לגודל החבילה, מספר דקות שיחה משתנה ליעדים שונים בארץ, ובחלק מהחבילות, אף אפשרות צפייה חופשית בתכנים של NEXT TV מבית HOT.

כמו כן, ניתן על פי חוק להפעיל שירות ניוד מספר, להחליף תוכנית שירות, ולפי צורך להפעיל שירות שיחות לחו"ל ומחו"ל לארץ.

 

הטבות ייחודיות נוספות מתאפשרות לבוחרים בחבילות סלולר מסוימות ובהן:

  • הטבה של 40 שקלים לשימוש במותג DREAM CARD
  • משלוח חינם של כרטיס SIM עד הבית
  • שירות הגנה על ילדים מפני תוכן פוגעני ברשת
  • הכנה לגלישה בדור 5 ועוד.

 

החברה מציעה גם מגוון כרטיסי טעינה למי שמעוניין להגביל עוד יותר את ההוצאה החודשית על המכשיר ומציעה בחירה בין גובה המחיר עבור כרטיסי טעינה שונים.

 

מאפיינים ייחודיים של כל תוכנית

TOP 150

במחיר 30 ש"ח לחודש*

חבילת גלישה של 150 ג'יגה, 3000 דקות שיחה + 100 דקות שיחה בחו"ל, הטבת דרים קארד.

 

TOTAL 200GB 5G Ready

במחיר 36 ש"ח לחודש*

חבילת גלישה של 200 ג'יגה לחודש, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות בארץ, הכנה לגלישה בדור 5, 150 דקות שיחה בחו"ל, הטבת דרים קארד ועוד 3000 דקות שיחה בארץ.

 

TOTAL 200GB RUS 5G Ready

במחיר 45 ש"ח לחודש*

חבילת גלישה של 200 ג'יגה לחודש, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות, הכנה לגלישה בדור 5, הטבת דרים קארד, 3000 דקות שיחה בארץ ועוד 100 דקות שיחה ברוסיה.

 

TOTAL 200GB NEXT 5G Ready

במחיר 45 ש"ח לחודש*

200 ג'יגה לחודש, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות, הכנה לגלישה בדור 5, 300 דקות שיחה בחו"ל ועוד 3000 דקות שיחה בארץ, הטבת דרים קארד, צפיה בתכנים מבית XNET.

 

TOTAL 200GB NORTON 5G Ready

במחיר 45 ש"ח לחודש*

200 ג'יגה גלישה בחודש, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות, הכנה לגלישה בדור 5, 300 דקות שיחה בחו"ל ועוד 300 דקות שיחה בארץ, הטבת דרים קארד ושירות אנטי וירוס של חברת נורטון.

 

TOTAL 200GB Family KEEPER 5G Ready

במחיר 45 ש"ח לחודש*

שירות הגנה על ילדים מפני תכנים פוגעניים ברשת כלול במחיר התוכנית, 200 ג'יגה לגלישה באינטרנט, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות, 300 דקות שיחה בחו"ל ועוד 3000 דקות שיחה בארץ, הטבת דרים קארד.

 

TOTAL 200GB FLY 5G Ready

במחיר 45 ש"ח לחודש*

5 ג'יגה לגלישה בחו"ל כל חודש, 200 ג'יגה לגלישה בארץ, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות בישראל, הכנה לגלישה בדור 5, 150 דקות שיחה בחול ועוד 3000 דקות שיחה בארץ, הטבת דרים קארד.

 

ULTIMATE 5G 500GB

במחיר 60 ש"ח לחודש*

נפח גלישה של עד 500 ג'יגה בייט לחודש, שירות הוט מובייל G5, גלישה חופשית בישראל באפליקציות נבחרות, 300 דקות שיחה בחו"ל ועוד 5000 דקות שיחה בארץ, הטבת דרים קארד.

 

ULTIMATE 5G 1000GB NEXT

במחיר של 70 ש"ח לחודש*

חבילת גלישה של 1000 ג'יגה לחודש, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות בארץ, 500 דקות שיחה בחו"ל ועוד 5000 דקות שיחה בארץ, הטבת דרים קארד, אפליקציית NEXT TV לצפייה במגוון תכנים.

 

ULTIMATE 5G 1000GB Family KEEPER

במחיר 70 ש"ח לחודש*

חבילת גלישה של 1000 ג'יגה לחודש, שירות  HOT mobile 5G, שירות הגנה על ילדים מפני תכנים פוגעניים ברשת כלול בתוכנית, 500 דקות שיחה בחו"ל ועוד 5000 דקות שיחה בארץ, הטבת דרים קארד.

 

מכשירים ומוצרים

החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי אלקטרוניקה, תקשורת וסלולר.

בין היתר אפשר למצוא באתר החברה טלוויזיות חכמות בטווח רחב של מחירים, מחשבים ניידים של מגוון חברות, כמו שיאומי, אייסר או אסוס, טאבלטים של סמסונג במגוון דגמים ומחירים.

מוצרי מולטימדיה וגיימינג, בתוכם שעון חכם של אפל, מקרן קול של JBL, בקר של XBOX, מגוון אוזניות אלחוטיות, מערכת אבטחה אלחוטית של פרוויז'ן, מצלמות רשת ואפילו שולחנות וכיסאות לגיימרים.

נוסף על אלה, החברה מציעה מגוון מכשירי טלפון חכמים, אביזרים משלימים לטלפון, ואפילו מגוון מוצרי חשמל לבית, ביניהם שוטף רצפה נטען, שואבי אבק, מיקסרים, רדיאטורים ועוד.

 

קצת על חברת הוט מובייל

חברת הוט מובייל התחילה את דרכה בשם "חברת מירס" , שהייתה בבעלות חברת מוטורולה, אשר זכתה להצלחה ניכרת בתחילת דרכם של הטלפונים הניידים בישראל, בעיקר במגזר העסקי.

שם החברה השתנה להוט מובייל, לאחר שחברת מירס נמכרה לחברת הוט.

כיום, החברה מפעילה רשת סלולרית בטכנולוגיות מגוונות, במודל של שיתוף רשתות עם פרטנר.

מערכי האנטנות של חברת הוט מובייל משותפים כיום עם המערכים של חברת פרטנר.

דבר זה מאפשר לשתי החברות להפעיל את מערכי האנטנות באמצעות חברת תפעול משותפת, אשר נמצאת בבעלות שווה של שתי החברות, אשר ממשיכות לתת ללקוחותיהן שירותים נפרדים.

במקביל לפעילות בשוק הסלולר, חברת הוט מובייל המשיכה בפעילות של חברת מירס, אשר בין היתר עסקה במתן שירותים לצה"ל, לגופים עסקיים, תעשיות ביטחוניות, רשויות מקומיות, רשות שדות התעופה, גופי הצלה וחירום, עד לסגירת השירות הייחודי בשנת 2019.

 

שירות עצמי באתר – my HOT mobile

האזור האישי של אתר הוט מובייל מאפשר גישה מלאה לשירותים שונים בהפעלה עצמית, ביניהם תשלום חוב, צפייה ביתרת ניצול חבילת גלישה, צפייה בחשבונית, עדכון אמצעי תשלום, בירור נושאים כספיים, קבלת תמיכה טכנית, תשובות לשאלות נפוצות ועוד.

 

לסיכום

הצטרפות לחברת הוט מובייל מאפשרת ללקוחות לבחור בין מגוון תוכניות סלולר, המיועדות לאוכלוסיות שונות ולצרכים שונים, ביניהם משפחות עם ילדים קטנים, יוצאי חבר העמים, אנשי עסקים אשר נוסעים לחו"ל ומקיימים קשרי עבודה עם חו"ל לעיתים קרובות דרך הטלפון ועוד.

לצד הביקורות הקשות על השירות בחברה, אפשר לצפות כי מישהו שם בהנהלה מקשיב לרחשי הלב של קהל הלקוחות ומשפר את השירות הקיים.

 

* המחירים והפרטים נכונים לתאריך 31/03/21

רוצים להוזיל את חבילת הסלולר בקלות?

השלימו פרטים ובחרו לפחות 3 חברות לקבלת הצעות משתלמות

יותר הצעות, יותר סיכוי לחסוך כסף!

רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!
smartcut

סמארטקאט השוואת מחירי תקשורת אינה משויכת לסימני המסחר המוצגים באתר. כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.​
ט.ל.ח. מצאתם טעות באתר, שמעתם על מבצע חדש? מוזמנים לדווח לנו בכתובת: [email protected] | כל הכתבות

כבר יוצאים?
תנו לחברות לחזר אחריכם עם חבילות שאסור לפרסם!

רוצה להוזיל את חבילת הסלולר?