הוט או יס? שאלת השאלות

יס או הוט

תוכן עניינים

אחת השאלות הגדולות של צרכני הטלוויזיה היא באיזו חברה לבחור, כאשר בין החברות המובילות ניתן למצוא את חברת "יס" ואת חברת "הוט" שעד לפני מספר שנים שלטו בשוק באופן בלעדי.

היום קיימות חברות נוספות שהצטרפו לרשימה, אך גם אם בוחנים את יס והוט, ניתן לראות שהן מציעות מגוון חבילות צפייה במחירים שונים. לכל חבילה יש מאפיינים משלה ורצוי עבור המתלבטים לבחון את האפשרויות הקיימות.

דוגמה לחבילה שמציעה חברת הוט

דוגמה לחבילה אחת שמציעה חברת הוט היא "טריפל עסקי", מסלול זה מיועד לעסקים שמחזיקים בתעודת ע.מ/ח.פ/ע.פ.

החבילה כוללת 4 חבילות תוכן ובסיס מורחב ללא VOD, ממיר HD או MINI והתשתית שלה היא 100 מגה. כמו כן, כוללת החבילה: רשת אלחוטית וספק ITC, 1,000 דקות טלפון קווי לניידים ונייחים, כאשר ניתן לשכור נתב בעלות של 10.17 שקלים בתוספת מע"מ לחודש.

מחיר ההתקנה הוא חד פעמי ועומד על 68 שקלים והמחיר לפני מע"מ לשנה הוא 169 שקלים. בהמשך המחיר עולה ל-216 שקלים לפני מע"מ.

החברה מציעה ללקוחותיה את האפשרות לרכוש חבילה שכוללת מסך הייסנס דגם H55A6500IL 55 אינץ' תמורת סכום של 259 שקלים לחודש למשך שנה, מחיר זה אינו כולל מע"מ.

כאן יש לשים לב לאותיות הקטנות: במידה שהלקוח מנתק את עצמו מהחבילה או משנה את המבצע במהלך 36 החודשים הראשונים של השימוש, עליו להמשיך לשלם את התשלומים שנותרו בגין המסך (77 שקלים) עד שהוא יסיים את היתרה של 36 התשלומים.

לחבילות הוט טיוי למגזר הפרטי לחצו כאן >

דוגמה לחבילה שמציעה חברת יס 

דוגמה לחבילה אחת שמציעה חברת יס היא: "טלוויזיה +"YES (יס פלוס). החבילה – אותה יכולים לרכוש רק לקוחות חדשים, כוללת מגוון ערוצים ללא תוספת תשלום, ביניהם: שפע ערוצים שיש ב-YES וב-VOD,  yesGO ,Global Searchותכנים נוספים למעט ערוצים מסוימים, כמו למשל: ספורט פרימיום וערוצים זמניים.

המחיר של החבילה הוא 69 שקלים לחודש למשך 3 הראשונים של השימוש, כאשר מהחודש ה-4 ועד החודש ה-18 המחיר הוא 199 שקלים לחודש, לאחר תקופה זו עולה המחיר ל-209 שקלים לחודש.

ההתקנה ללא תשלום וה-VOD ללא תוספת תשלום. בנוגע לתוספות, ניתן לרכוש ממיר Apple tv בעלות של 10 שקלים לחודש. במידה שמעוניינים בממיר נוסף, עולה כל ממיר 50 שקלים לחודש. יש אפשרות לחבר 3 ממירים בבית.

אם יש ללקוח של החברה סטרימר של Apple, ניתן להתקין את האפליקציה של יס בלי לשלם על הממיר. השירות של Apple tv ללא תשלום למשך שנה, כאשר בעתיד יהיה ניתן לקבל Apple tv music ללא תשלום למשך 6 חודשים. כאן מצוין בחבילה שכדי להשתמש ב-VOD, יש צורך במהירות גלישה של מעל 15 מגה לכל הפחות.

השוואות ממוקדות באתר שלנו – " smartcut" – לבדוק ולקבל החלטה נכונה

מידע נוסף בנוגע לחבילות האחרות ניתן למצוא באתר שלנו – " smartcut", כך שבמידה שאתם מעוניינים לבחור בחבילה שמתאימה לכם, תוכלו לעיין בהשוואות שאנו עורכים באתר ולקבל מידע ממוקד ומעודכן.

 אם יש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

רוצה להוזיל בקלות את חבילת הטלוויזיה שלך?

סמן לפחות 3 חברות ותקבל הטבות מיוחדת לגולשי האתר!

מה תרצו להשוות?
סלולר

סלולר

חבילות אינטרנט

אינטרנט

חבילות טלוויזיה

טלוויזיה

חבילות טלפון קווי

טלפון קווי

אייקון תשתית

תשתית

ברי מים

ברי מים

כתבות נוספות שיעניינו אותך:
רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!

סמארטקאט השוואת מחירי תקשורת אינה משויכת לסימני המסחר המוצגים באתר. כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.​
ט.ל.ח. מצאתם טעות באתר, שמעתם על מבצע חדש? מוזמנים לדווח לנו בכתובת: [email protected] | כל הכתבות

לוגו סמארט קאט

רוצה להוזיל את חבילת הטלוויזיה?