אם אתם לא מרוצים מאיכות האינטרנט שלכם ורוצים להחליף את החברה ממנה אתם מקבלים שירות, או אם אתם עוברים לדירה חדשה ומעוניינים להתחבר לאינטרנט, יהיה עליכם לקבל החלטה, שכן ניתן לקבל את שירות האינטרנט מחברות מגוונות. 

האפשרויות הרבות עשויות לבלבל מאוד וכל חברה מבטיחה את השירות הטוב ביותר, דבר שגורם לבלבול נוסף. מהירות הגלישה, המחירים וכל הנושאים הרלוונטיים האחרים עשויים לייצר כאב ראש ולגרום למשתמש פשוט להרים ידיים, לבחור בחברה מסוימת בלי לערוך בדיקות ולייחל לטוב. יחד עם זאת, לא רצוי להרים ידיים, כל מה שיש לעשות זה להתמקד בפרמטרים החשובים ולזכור שלא תמיד כדאי להתפשר על המחיר הנמוך ביותר.

תשתית וספק או חבילות – דברים שחשוב לדעת

כדי לגלוש באינטרנט יש צורך בתשתית וספק. החברה שמספקת את התשתית דואגת לכך שקווי הטלפון, הסיבים או הכבלים יגיעו לביתו של המשתמש, כאשר החברה שמהווה את הספק מתחזקת את השרתים, כך שהמשתמש יוכל לגלוש באינטרנט. אפשר לקבל את השירותים משתי חברות נפרדות, כאשר ניתן גם לבחור בחברה אחת שמספקת את שני השירותים. בכל מקרה, לפני שמבצעים את הבחירה, יש לבדוק מהי התשתית שיש במקום שבו מתגוררים או עובדים.

בדקו עם עצמכם: מהם הצרכים שלכם?

לכל משתמש יש צרכים משלו בנוגע לשירות האינטרנט. במידה שמדובר על משתמש "כבד" או משפחה שמתגוררת בבית שמכיל הרבה מכשירים בהם ניתן לגלוש, חשוב לשים דגש על מהירות הגלישה. לעומת זאת, אם מדובר על אדם יחיד, הוא יוכל להסתפק במהירות גלישה נמוכה יותר. 

כמו כן, יש מקרים בהם ההורים מעוניינים לחסום תכנים מהילדים, במקרים אלו ניתן למצוא חבילות שמסננות תכנים ואפילו ללא תשלום נוסף. במידה שיש צורך בקו טלפון קווי, ניתן לרכוש חבילות שכוללות קו טלפון קווי. 

נושא חשוב ביותר נוגע לאיכות השירות, החברות הגדולות שבשוק מספקות שירותי תמיכה ומוקד שירות מסביב לשעון, כאשר יש חברות קטנות שמציעות גם הן את השירותים הללו. במידה שיש צורך בתמיכה במשך כל שעות היממה ובכל ימות השבוע (כמו למשל במקרה של עסקים שצריכים לתפקד במשך שעות רבות ועלולים להפסיד הרבה מאוד כסף במקרה שהחיבור לקוי), יש לקחת את הנושא בחשבון. כמובן, שחשוב לבחור בחברה שמעסיקה נציגים רבים שעברו הכשרה יסודית ויכולים לסייע ללקוחות החברה לפתור בעיות באופן יעיל ומהיר.

לשים לב לעלויות נוספות ולמחירים משתלמים

חבילות רבות מציעות השכרת נתב, השכרת ראוטר ותוספות אחרות עליהן יש לשלם סכומים נוספים, חשוב מאוד להיות מודעים לכך כדי למנוע הפתעות לא נעימות. מעבר לכך, התחרות הרבה בין החברות מובילה להצעות משתלמות ומבצעים מפתיעים, אך יש לשים לב למחירים שניתנים לתקופה מוגבלת, כמו למשל: לחודש הראשון, לשלושת החודשים הראשונים או לשנה הראשונה, חשוב לבדוק מה יהיו המחירים לאחר שהמבצעים יסתיימו.

באתר שלנו – "smartcut", תוכלו למצוא השוואות בין שירותי האינטרנט השונים ולקבל החלטה נכונה.

רוצה להוזיל את חבילת האינטרנט שלך בקלות?

בחר לפחות 3 חברות לקבלת הצעה מיוחדת לגולשי האתר!