תפריט

מי עדן או נביעות? אז מה כדאי?
במדינה חמה ולחה כמו ישראל, לא בכדי הפכו ברי וכדי המים לחלק בלתי נפרד מנוף המטבח המקומי. אחרי שבשנות ה-90' סבלו הכדים ממראה גדול ומיושן, שבאו במקביל למחירים גבוהים למדי, הרי כיום פני הדברים שונים לחלוטין. וזה בדיוק הזמן להכיר מקרוב את שוק מתקני המים הישראלי, ואת שתי החברות השולטות בו לאורך שנים: מצד אחד של הזירה – נביעות, ומהצד השני – מי עדן. מי ינצח בקרב על הצרכן (הצמא) הישראלי? יצאנו לבדוק…

מי עדן – מהגולן למיליוני בתים בישראל
תכירו את חברת מוצרי המים המינרליים הוותיקה בישראל. מי עדן נולדה בשנת 1980, ו-3 שנים לאחר מכן, לאחר בדיקות מקיפות, קיבלה אישור לשווק מים מינרליים לרשתות השיווק. בשנת 88' החלה לספק כדי מים לעסקים ובתים פרטיים ממקורות מים ברמת הגולן, ועד לסוף המאה שעברה חלשה על כ-40% מהשוק בישראל. החברה, שחוותה הצלחות רבות ומספר משברים בשנות קיומה, נסחרת בבורסה, מעסיקה למעלה מ-800 עובדים וכ-25% מבתי האב ועסק בישראל נהנים ממוצרי החברה.
בתחום כדי המים, מציעה מי עדן מבצעים רבים, בינהם שלושה כדים (קרוב ל-57 ליטר מים בחודש) תמורת 107 ₪ לחודש ו-12 בקבוקי ספורט חצי ליטר במתנה (3 כדים קטנים יותר, בני 11 ליטר כל אחד, יעלו לכם 91 ₪ בחודש). צמאים יותר? אל דאגה! תוכלו ליהנות מארבעה כדים ב-136 שקלים בלבד. על אלו יש להוסיף דמי התקנה חד פעמיים בסך 49 שקלים, כמו גם פיקדון שיוחזר לכם עם סיום השירות (25), כשישנה אפשרות לשדרוג בר המים עצמו בכמה שקלים בודדים לחודש. שווה, לא?

נביעות – 30 שנה של מים טעימים ובריאים
חברת נביעות, שנולדה 9 שנים לאחר "אחותה הגדולה" מי עדן, תופסת נתח שוק של כמעט שליש מהמגזר הפרטי בישראל. החברה מתגאה באיכות המים שלה, הנחשבים דלי נתרן (מלח. פי 5 פחות מאלו של מי עדן) ובעלי ערך סידן גבוה. גם בתחום כדי המים, מציעה נביעות מבצעים מפתים לצד שירות מעולה וכדים מעוצבים. תוכלו ליהנות משלושה כדים בגודל זהה לאלו של מי עדן ב-109 שקלים לחודש (דמי התקנה חד פעמיים: 49 ₪). אם תסתפקו בשני כדים בחודש (כ-37 ליטר. מתאים ליחיד או לזוג), תשלמו רק 61 ₪.

פסק הדין – מה יותר כדאי?
בשורה התחתונה, מדובר בשתי חברות ותיקות, אמינות, בעלת תודעת שירות גבוהה ואפשרויות רבות – לזוג, משפחות בנות 3-4 נפשות או משפחות גדולות יותר. שתי החברות מציעות מים בריאים, טעימים וכדים יפים ומעוצבים. גם בחברת נביעות מבצעים מעולים, וגם המתחרה הוותיקה לא נותרה מאחור. מחפשים מבצעים? מי עדן ונביעות מפעילות מוקדים טלפונים ומקוונים להזמנות ושירות. והכי חשוב – תשתו הרבה. לרוויה!

אולי יעניין אותך:
חבילות מבצעים נביעות
חבילות ומבצעים מי עדן
חבילות ומבצעים תמי 4

 

המומלצות
מי עדן 40
לחודש לחודש
נביעות מים 96
לחודש לחודש
תמי 4 118
לחודש לחודש
נגישות