תפריט
פרטנר tv מהמחשב

פרטנר TV תשיק היום (5.11.18) את האפשרות לצפייה בשירותי הטלוויזיה על גבי המחשב. השידורים יעוברו על גבי האינטרנט וללא צורך באפליקציה כזו או אחרת אלא בדפדפן האינטרנט ונכון לרגע זה באמצעות דפדפן הכרום של גוגל בלבד בכתובת: www.tv.partner.co.il

חשוב לציין כי פרטנר תשדר בנוסף לשירותי ה VOD גם שידורים חיים, מה שמבדל אותה ממתחרים בשוק הצפייה באינטרנט כמו נטפליקס או אמזון פריים.

בשלב זה פרטנר תציע את השירות בשני מסלולים: 
מסלול ראשון: מיועד למנויי פרטנר TV פעילים שיכולו ליהנות מצפייה בתכנים ובשידורים מהמחשב בעלות של 6.90 ש"ח לחודש ולצפייה עד 2 מחשבים במקביל.
מסלול שני: מיועד למשתמשים חדשים שיקבלו את כל מה שמציעה פרטנר בטלוויזיה במחיר נמוך – 39 ש"ח לחודש לצפייה במחשב אחד בלבד. (דרך אגב ניתן לחבר את המחשב לטלוויזיה וליהנות מחוויה מלאה כמו בשירות פרטנר טיוי).

פרטנר לא החברה הראשונה שנכנסה לשוק הצפייה באמצעות הסמארטפון והאינטרנט. חברת סלקום בעלת השירות סלקום tv השיקה בעבר שירות מוזל המאפשר צפייה באמצעות אפליקציה דרך הסמארטפון והטאבלט, אך שירות זה נסגר כי לא היו לו הרבה מנויים. 
החברות נקסט TV מבית הוט וסטינג TV מבית yes מציעות כבר היום אפשרות לצפייה בתכנים מהטאבלט האישי והסמארטפון אך שירות זה ניתן רק באמצעות אפליקציה ולא נתמך בדפדפני האינטרנט.

בין אם אתם לקוחות פרטנר טיוי או לא, כדאי לכם מאוד לבחון את השירות החדש ואם ממש תתחברו תוכלו להצטרף גם לשירותי הטלוויזה של פרטנר טיוי > 

צוות אתר SmartCut עוקב מקרוב אחר השינויים הצפויים לנו בתחרות הטלוויזיה על מנת שנוכל לעדכן אתכם בזמן אמת.

 

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

נגישות