תפריט
רמי לוי תקשורת

רמי לוי תקשורת חבילות סלולר

לפניכם מגוון חבילות סלולר מבית רמי לוי תקשורת.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
 לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 076-8888-600 מכל טלפון או 123* מהנייד.

חבילות אישיות
רמי לוי סלולר 19.9
לחודש לחודש
חבילות כשרות
רמי לוי סלולר 9.9
לחודש לחודש
טופס הצטרפות רמי לוי תקשורת

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות סלולר נוספות:

רמי לוי תקשורת
חברת רמי לוי תקשורת החלה את פעילותה בשנת 2011 יחד עם רפורמת הסלולר שנכנסה לתוקף. רמי לוי תקשורת הינה החברה שבבעלות איש העסקים רמי לוי שבבעלתו גם רשת המרכולים על אותו השם.
חברת הסלולר רמי לוי תקשורה היא חברה וירטואלית שמתבססת על תשתיות סלולר של חברת פלאפון. איש העסקים רמי לוי מאמין במודל עסקי פשוט, שיש לרכוש דקות זמן אוויר, מסרונים, ודקות גלישה באינטרנט במחיר מוזל ולמכור את השירותים לצרכן בטיפה יותר.
שירותי תמיכה ומידע כללי
דף הבית – לחץ כאן
שירות לקוחות – לחץ כאן
תפעול מכשירים – לחץ כאן
רמי לוי תקשורת תשתיות ושירות
כפי שכבר אמרנו חברת רמי לוי תקשורת היא חברה וירטואלית אשר עושה שימוש בתשתיות של חברת פלאפון. את שירות הלקוחות הפרונטלי מעניקה החברה ברשתות המזון של רמי לוי שיווק השקמה, וברשת המחשבים אייבורי. בכל אחת מרשתות אלו ניתן להגיע ולרכוש כרטיס סים למכשיר הטלפון.רמי לוי תקשורת חבילות סלולר ומבצעים
לחברת רמי לוי תקשורת יש מבצעים רבים לכל סוגי הלקוחות, החברה מעדכנת את תעריפי החבילות ואת ההטבות לעיתים תכופות. לכן אנחנו ב SmartCut דואגים לעדכן אתכם באופן שותף על כל החבילות והשירותים שחברת רמי לוי תקשורת מציעה.
כמו חברת רמי לוי תקשורת חברות סלולר רבות לעיתים אינן מציגות חלק מהחבילות והמבצעים. אני מניח שלרובכם קרה שפתאום מתקשר אליכם נציג מטעם חברה כל שהיא ומציע לכם עסקה "שווה" וחד פעמית באופן אישי. אנחנו ב SmartCutמאמינים בשקיפות מלאה ולכן ריכזנו עבורכם את העסקאות "השוות" ביותר מכל חברות הסלולר. והפעם כשיפנה אליכם נציג אתם תדעו באמת אם החבילה המוצעת היא באמת "שווה"… אבל לא המון כסף 🙂
נגישות