תפריט
הקרב על הצופים יס או הוט

אם רונלדו לא הצליח לשכנע אתכם להצטרף להוט, חכו שתראו את הרכש החדש של החברה – גל גדות. אשת חיל, וונדר וומן, התגברה כבר על כמה קשיים ואויבים – אז מה זה בשבילה לנצח את המתחרות?

היום הודיעה הוט על גיוסה של גל גדות להיות הפרזנטורית של החברה, ואין ספק שמדובר בקלף חזק ביותר. גדות היא גאווה ישראלית, וכל חברה שמצליחה לגייס אותה לשורותיה מרוויחה תשומת לב מיידית ולא מעט אהדה.

רגע לפני שהיא נותנת הופעת אורח באירוויזיון, גדות סיימה לצלם בימים אלה קמפיין ראשון להוט, שאחריו יגיעו עוד קמפיינים, אשר בהם ישתתפו גם כוכבי הסדרות של הוט. בסרטון הראשון השתתף שלום מיכאלשווילי משלישיית מה קשור, ובקרוב נראה את הכוכבים האחרים.

הוט כמובן לא מסתפקת רק בפרזנטורית המשכנעת גל גדות, אלא גם מציעה כמה חבילות אטרקטיביות, ביניהן חבילת אקסטרה טריפל, שעלותה בשלושת החודשים הראשונים 169 שקל בלבד, ולאחר מכן 265 שקל בחודש. החבילה כוללת כמובן טלוויזיה, אינטרנט וטלפון ביתי. בתחום הטלוויזיה, מדובר בכל חבילות התוכן + ערוצי פרמיום (ללא ספורט 5 פרמיום) + חבילה 100%RU . תשתית האינטרנט היא של 100 מגה והטלפון הקווי ללא הגבלה לנייחים וניידים.

עבור מי שלא מחפש טריפל, הוט מציעה את חבילת אקסטרה, שמחירה רק 148 שקל לחודש במשך שלושה חודשים, ולאחר מכן 188 שקל. חבילת אקסטרה של הוט כוללת את כל חבילות התוכן + חבילת הבסיס + הטבת חבילת ספורט 5 פרמיום + ערוצי פרמיום  + חבילה 100% RU. בנוסף, החבילה כוללת שני ממירים (מג'יק HD ו-HD מקליט), ושלושה חודשי VOD חינם.

גם ב-yes לא נחים

חברת yes אמנם לא גייסה רכש נוצץ כמו גל גדות, ומזוהה בעיקר עם הילדה הצרפתייה החמודה אמלי בן סימון, אבל בשבוע האחרון היא בישרה על חידוש טכנולוגי שמקדים את כל שאר המתחרות בענף הטלוויזיה: הפעלה קולית באמצעות השלט.

בעלי ממיר אולטרה של yes יוכלו ממש בקרוב להנחות את הטלוויזיה שלהם בקולם באמצעות לחיצה על כפתור המיקרופון בשלט שלהם. מדובר בהפעלה קולית לכל דבר ועניין, החל מבקשה לעבור מערוץ לערוץ, דרך שאלות כמו "כמה זמן נשאר לסרט" ועד בקשה להמלצות כמו "תמליץ לי על סרט של קוונטין טרנטינו".

מעבר לכך, המערכת היא מערכת לומדת, כך שהיא תשתפר עם הזמן ותתאים את עצמה למשתמש.

ב-yes לא גובים תשלום על השירות, אך הוא מצריך הרשמה מוקדמת באתר החברה. כרגע מדובר ביותר מ-100,000 לקוחות yes שהשירות הזה רלבנטי להם, אך הוא פתוח כמובן ללקוחות חדשים.

מדיניות התמחור של yes השתנתה בשנה האחרונה, עם אימוץ חבילת yes ultimate, אשר עלותה כ-200 שקל בחודש. המבצע הנוכחי של yes לחבית "יס אולטימייט" אטרקטיבי ביותר – החודשיים הראשונים ב-49 שקל בלבד.

החבילה כוללת את מגוון הערוצים הקיימים ב-yes (למעט ערוצי ספורט פרימיום) ו-VOD ללא דמי שימוש חודשיים. בנוסף, היא כוללת את השירותים המתקדמים  yes Multiroom Startover, Global Search, yesGO.

החבילה מגיעה עם ממיר טוטאל, וניתן לשדרג לממיר אולטרה ב-10 שקלים לחודש.

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

נגישות