בעידן בו חברות הסלולר מתרבות כל הזמן וישנה תחרות רבה, יכול כל לקוח לבחור בחברה שעונה על הצרכים שלו בצורה הטובה ביותר. בין חברות הסלולר השונות ניתן לציין את: חברת פלאפון הוותיקה, חברת אורנג' – ששינתה את שמה לפרטנר, חברת סלקום, חברת הוט מובייל, חברת טלקום, חברת 012 סמייל סלולר וחברות נוספות. 

ככל שהתחרות גדולה יותר – כך משתפרים השירותים, זוהי הרי התגובה המידית של השוק להיצע וביקוש, לכן, הצרכנים שבודקים את המידע יכולים להרוויח רבות מההיצע הנרחב ומרצונן של החברות לבלוט בין המתחרות שלהן.

המאפיינים השונים של חברות הסלולר – אילו שירותים מציעות החברות השונות ללקוחותיהן?

בין המאפיינים החשובים של החברות, יש לבדוק את הנושא החשוב ביותר כבר בתחילה, נושא זה הוא התשתית של החברה. לאחר שיודעים מהי התשתית, אפשר לדעת האם אותה חברת סלולר יכולה לספק קליטה טובה באזור שבו נמצאים – המקום יכול להיות הבית, העבודה או כל מקום אחר. בחלק מהמקרים המטרה היא ליהנות מאיכות קליטה גבוהה גם אם נמצאים בטיול או במרתף, הדבר תלוי כמובן בסגנון חייו של המשתמש ובאזורים בהם הוא נמצא.

נושאים חשובים נוספים שיש לבדוק הם כמובן נפח הגלישה שמספקת החברה שבודקים, איכות הגלישה ושירות הלקוחות. שירות הלקוחות אומנם הוזכר אחרון, אך הוא חשוב ביותר, שכן במידה שלא ניתן להשיג את החברה במהירות, יהיה קשה מאוד לפתור תקלות שעשויות לצוץ בתקופת השימוש – שהיא בעצם רוב שעות היום. 

עוד נושא חשוב שמשפיע על הבחירה הוא המחיר שהחברה גובה עבור שירותיה. אז למרות שהחבילות מרשימות והמחירים הרבה יותר נמוכים מאשר בעבר, חשוב להישאר עם היד על הדופק משום שניתן למצוא מבצעים משתלמים במיוחד. 

כל האפשרויות וההצעות של חברות הסלולר הפכו את  הבחירה בחברת הסלולר למאוד מבלבלת, וכדי לקבל את המידע באופן מרוכז וברור, חשוב להיעזר באתרים ייעודיים שעורכים השוואות ממוקדות.

במה תלויה איכות הקליטה?

איכות הקליטה תלויה במספר אנטנות הסלולר שהוצבו באזור שבו נמצאים. למרות שהדבר לא תמיד נכון, נראה שהחברות הוותיקות ביותר, שהן: פרטנר, סלקום ופלאפון הן החברות המובילות בתחום זה. יחד עם זאת, חשוב לבדוק את הנושא ולהבין על איזו תשתית אנטנות החברה שנבדקת פועלת. 

ניתן לקבל את המידע באמצעות אפליקציה ייעודית לבדיקת איכות הקליטה הקיימת באזור שבו נמצאים, האפליקציה מנטרת את רמת הקליטה באזור שבו המשתמש נמצא ומוציאה דו"ח. 

מעוניינים לקבל מידע בנוגע לחברות התקשורת השונות?

במידה שאתם מעוניינים לבדוק האם חברת הסלולר שבה בחרתם משרתת אתכם בצורה הטובה ביותר, או במידה שאתם מעוניינים להחליף חברה, תוכלו למצוא מידע רב באתר שלנו –  "smartcut". באמצעות המידע שתקבלו תוכלו לבחור בחברה המתאימה ביותר עבורכם.

 החברה שלנו עורכת השוואות בין חברות התקשורת השונות ומקפידה להתעדכן באופן שוטף, כאשר כל המידע מתקבל ישירות מהאתרים של חברות התקשורת. אנו ממליצים לגולשים להתעדכן בנוגע לנתונים פעם בחודש. אפשר גם להצטרף לרשימת הדיוור ולקבל את המידע פעם בשבוע, בצורה זו תוכלו לחסוך כספים. 

רוצה להוזיל את חבילת הסלולר שלך בקלות?

בחר לפחות 3 חברות וקבל הצעות מיוחדת לגולשי האתר!

זכור, יותר הצעות יגדילו את סיכוייך לשמוע הצעה טובה יותר!