תפריט

מה כוללות בתוכן חבילות הטלוויזיה השונות? מהם הפרמטרים ההכרחיים לצרכי השוואה בין החבילות השונות וכיצד תוכלו להתאים בעבורכם את חבילת הטלוויזיה המשתלמת ביותר? קראו, השוו וחסכו גם בחבילת הטלוויזיה.

שוק הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל עובר מהפכה של ממש בימים אלו ומאפשר לנו הצרכנים ליהנות ממגוון רחב של מסלולי התחברות וחבילות טלוויזיה אטרקטיביות גם ברמת המחיר וגם בכל הנוגע להתאמתן לצרכי הצפייה האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו.

כיום, בניגוד לעבר, תוכלו למצוא בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל, מספר גדול חברות שונות המתחרות זו בזו על "זמן המסך" שלנו ועל הכיס… התחרות ההולכת וגוברת בין חברות התקשורות השונות בישראל הובילה לכך שכיום אנו לא נדרשים לשלם מאות שקלים בחודש עבור שירותי הטלוויזיה הרב ערוצית ובנוסף לכך שלרשות כל אחד ואחת מאיתנו עומדת האפשרות לבחור את חבילת הטלוויזיה המותאמת ביותר עבור צרכי והרגלי הצפייה היומיומיים שלו.

סוגי החבילות המוצעות לנו כיום

חבילות הטלוויזיה השונות מוצעות לכם כיום על ידי מספר חברות שונות שבראשן שתי "השחקניות הוותיקות" בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל:HOT  ו-YES ולצידן "שחקניות חדשות" כגון: סלקום TV, פרטנר TV SMART ,TV, נטפליקס, רמי לוי TV ועוד.

להשוואת חבילות טלוויזיה לחצו כאן←

 בין יתר סוגי החבילות המוצעות לנו על ידי החברות השונות בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית תוכלו למצוא את:

  • חבילות טריפל- חבילות תקשורת מורחבות הכוללות: חבילת ערוצים מורחבת, חבילת ספק + תשתית לצרכי חיבור לאינטרנט וקוו טלפון נייח. חבילות אלו מוצעות לכם בעלויות משתנות של 129 ₪ לחודש ועד 330 ₪ לחודש בממוצע. כאשר יש צורך ביותר מ- 4 ממירים, אזי החבילה של חברת הוט משתלמת יותר.
  • חבילות הבסיס מאפשרות לכם לבחור בין מספר ערוצי צפייה המועדפים עליכם בעלויות משתנות של החל מ-29 ₪ לחודש (עבור מספר מצומצם של ערוצי צפייה) ל- 100 שקלים לחודש בממוצע עבור מספר רחב וגדול יותר של ערוצי צפייה. חבילות אלו מוצעות לכם בין היתר גם על ידי החברות הוותיקות באמצעות שירותים ייעודים (NEXT של הוט ו-STING TV של יס)
  • חבילות טלוויזיה מורחבות –חבילות ערוצי צפייה מורחבות המאפשרות לכם לבחור בין מספר גדול יותר ערוצים בהשוואה לחבילות הבסיס. חבילות אלו משווקות בעיקר על ידי חברת הוט וחברת יס וניתן לרכוש בעלויות משתנות של 120 ₪ לחודש עד 215 ₪ לחודש בממוצע בהתאם להיקף וסוגי הערוצים בחבילה.
  • חבילות טלוויזיה ואינטרנט- חבילות המשלבות בין חבילת ערוצים כזו או אחרת (אותה ניתן להתאים בין היתר להעדפות והרגלי הצפייה שלכם) לבין חבילת ספק ותשתית לצרכי חיבור לאינטרנט. חבילות אלו מוצעות לכם בעלויות משתנות של החל מ-99 שקלים לחודש ועד ל-299 ₪ לחודש בממוצע.

השוואה בין חבילות הטלוויזיה השונות – מה חשוב לדעת?

ריבוי המסלולים והחבילות, מחייב אתכם להתייחס למספר פרמטרים עיקריים לצרכי השוואה בין חבילות הטלוויזיה השונות המוצעות לכם. בין יתר הפרמטרים המרכזיים לקיומו של ההליך ההשוואתי תוכלו למצוא:

  • צרכי והרגלי הצפייה האישיים שלכם – מהם הערוצים ההכרחיים ביותר עבורכם בטלוויזיה (ערוצי ספורט, ילדים, ערוצי סדרות וכדומה)
  • מספר נקודות החיבור (ממירים) הנדרשות לכם -ממיר אחד, שניים, שלושה או ארבעה ממירים לחדרי הבית השונים והעלויות השונות אותן תדרשו לשלם עבור מספר הממירים בחבילה. כאשר ישנו צורך במספר נמוך של ממירים, אכן חבילות השחקניות החדשות משתלמות יותר אך כאשר עוברים את רף 4 ממירים, החבילה של חברת הוט נמצא המשלמת ביותר.
  • סוגי הממירים הנחוצים לכם – ממיר תומך Hd  או 4K, ממיר מקליט והעלויות החודשיות להן תדרשו עבור כל ממיר
  • שירותי ה-VOD- מהם התכנים השונים המוצעים לכם בספריית התכנים בכל חבילה וחבילה
  • מהירות הגלישה הנחוצה לכם- במידה ואתם רוכשים חבילת טלוויזיה ואינטרנט או חבילת טריפל
  • המחיר החודשי אותו תדרשו לשלם לאורך שנת ההצטרפות הראשונה והמחיר החודשי לאחר השנה הראשונה
המומלצות
בזק בינלאומי 189
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 139
לחודש לחודש
109
+מע"מ +מע"מ
נגישות