אם בעבר לא היו יותר מדי אפשרויות, ולקוח שרצה להתחבר לחבילת טריפל (הכוללת קו טלפון ביתי, תשתית אינטרנט ושירותי טלוויזיה) היה יכול לפנות רק לחברת הוט – היום ההיצע הרבה יותר גדול. היצע גדול זה אמנם דבר טוב, אבל עבור רבים הוא גם מבלבל.
הבלבול נובע לא רק מהעובדה שיש יותר חברות המציעות חבילות טריפל, אלא גם בשל הרכב החבילות.

אז מה צריך לבדוק לפני שבוחרים טריפל? הנה כמה טיפים:

> מחיר

מחיריהן של חבילות הטריפל משתנים בהתאם לחברה ובהתאם למה שכוללת החבילה.

כך למשל,  טריפל בזק בינלאומי הכולל את הטלוויזיה של סטינג TV במחיר של 199 שקל לחודש לשנה הראשונה (3 חודשים ראשונים במחיר של 79 שקל).
החבילה כוללת 300 דקות שיחה ואינטרנט במהירות 40 מגה. מי שירצה לשדרג למהירות 100 מגה – ישלם 10 שקלים נוספים בכל חודש.
עוד חשוב לדעת כי לא מדובר בקו טלפון קווי של בזק, אלא בקו אינטרנטי של בזק בינלאומי, כך שבמקרה של הפסקת חשמל – הוא לא עובד.
הסטרימר ניתן חינם, אך במידה שמעוניינים בסטרימר של שיאומי התומך באיכות צפייה 4K ובנטפליקס – יש לשלם 10 שקלים נוספים.

חברת yes מציעה חבילת טריפל יס הכוללת את תכני טלוויזיה של yes במחיר של 299 שקל לחודש לשנה הראשונה (3 חודשים ראשונים במחיר של 139 שקל).
גם כאן החבילה כוללת 300 דקות שיחה ואינטרנט של בזק בינלאומי במהירות 40 מגה, ומי שירצה לשדרג למהירות 100 מגה – ישלם 10 שקלים נוספים בכל חודש.
הנתב ניתן חינם רק בשנה הראשונה, ולאחר מכן הוא עולה 10 ₪ בחודש.

גם פרטנר, מציעה שני סוגים של חבילת טריפל פרטנר טיוי – אבל ההבדלים הם במהירות האינטרנט.

חבילה אחת, אשר עלותה 139 שקל, כוללת אינטרנט עם תשתית בזק במהירות 100 מגה (אפשר לשדרג ל-200 מגה עם תשתית של הוט בתמורה לעוד 20 שקל בחודש). החבילה השנייה מתבססת על הסיבים האופטיים, כך שהיא מציעה אינטרנט מהיר מאוד במהירות 500 מגה. המחיר עומד על 149 שקל. מחירה של חבילת טריפל במהירות של 1000 ג'יגה הוא 159 שקל בחודש בשנה הראשונה.

הממיר שפרטנר מספקת הוא ממיר 4K אשר ניתן חינם, ויש צורך גם בנתב אשר עולה 20-25 שקל בחודש למשך 36 חודשים. החבילה כוללת 30 דקות שיחה בלבד, ושדרוג ל-300 דקות עולה עוד 10 ₪ לחודש.

סלקום מציעה טריפל סלקום טיוי שבו מהירות האינטרנט היא עד 100 מגה ודקות השיחה אינן מוגבלות – במחיר של 199 שקל לחודש, מחיר קבוע + כ-20 שקל בחודש עבור הנתב. חבילת ערוצי ספורט פרימיום חינם לכל תקופת ההתקשרות, יש לשים לב כי המבצע לזמן מוגבל

סלקום גם מציעה טריפל עם אינטרנט סיבים אופטיים מהיר מאוד במהירות 1000 מגה במחיר זהה.

ומה עם הוט? גם אצלה יש יותר מחבילת טריפל הוט אחת: הראשונה עולה 264 ₪ לחודש (שלושת החודשים הראשונים בהנחה: 168 ₪ לחודש), וכוללת אינטרנט במהירות של עד 100 מגה, שיחות ללא הגבלה וטלוויזיה עם כל חבילות התוכן.

> תוכן

אילו תכנים תראו בטלוויזיה?

עם כל הכבוד לממשק, למחיר ולשירותים נלווים – טלוויזיה היא קודם כל תוכן, ולכן כדאי להשקיע בזה קצת מחשבה. אמנם, יש ערוצים קבועים שאותם תראו בכל חברות הטלוויזיה (כמו ערוץ 12, 13, כאן 11 וכו'), אבל יש לא מעט תוכן בלעדי וייחודי לכל אחת מהחברות.

כאשר אתם מתחברים לטריפל של בזק בינלאומי, למשל, עומדות בפניכן שתי אפשרויות – האחת היא חבילת טריפל הכוללת את יס, והשנייה היא חבילת טריפל הכוללת את סטינג TV. יש לזכור כי סטינג TV אמנם שייכת לחברת יס, אבל היא אינה מציעה את כל התכנים המשודרים ביס.

חבילת הטריפל של בזק בינלאומי עם סטינג TV זולה יותר ומכילה פחות תוכן – וכאן נשאלת השאלה מהם הרגלי הצפייה שלכם.

> ציוד וממשק

החברות השונות עובדות בטכנולוגיות שונות ועם ציוד שונה. כך למשל, סלקום TV מציעה ממשק משלה, פרטנר TV מציעה ממשק משלה ויס מציעה אפילו שני ממשקים – האחד מתבסס על ממיר רגיל והשני של יס פלוס (ממשק אינטרנט המבוסס על הסטרימר של אפל, Apple TV).

בעוד שלצרכנים צעירים, ממשק אינטרנט יהיה קל וטבעי לשימוש, משתמשים מבוגרים לעתים יעדפיו את הממשק שאליו הם התרגלו בעבר.

> בשורה התחתונה

 כדי לבחור בחבילת הטריפל הטובה ביותר עבורכם, עליכם להשוות את העלות הכוללת, כולל עלויות חד פעמיות של התקנה, כולל עלויות הציוד וכולל המחיר לאחר שנה.
עליכם לשאול את עצמכם אילו ערוצים אתם נוהגים לראות בטלוויזיה, כמה דקות שיחה דרושות לכם ועד כמה חשובה לכם מהירות הגלישה באינטרנט.

זכרו – קל להשוות מחירים וקל להשוות את החבילות, כך שעם קצת שיעורי בית, תמצאו את החבילה המתאימה ביותר לצרכים שלכם

רוצים להשוות חבילות טריפל בעצמכם? עברו לעמוד השוואת מחירי טריפל >

רוצה להוזיל בקלות את חבילת הטלוויזיה שלך?

סמן לפחות 3 חברות ותקבל הטבות מיוחדת לגולשי האתר!