תפריט
פרטנר סלולר

פרטנר סיב אופטי פייבר (Parner Fiber)

לפניכם חבילת הסיב האופטי של פרטנר.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1-800-800-054 מכל טלפון או 054* מהנייד.

תשתית סיבים אופטיים
פרטנר 90
לחודש לחודש
פרטנר 100
לחודש לחודש
פרטנר 110
לחודש לחודש
טופס הצטרפות פרטנר סיבים אופטיים (Partner Fiber)

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות תשתית נוספות:

תשתית חברת פרטנר פייבר (Parner Fiber)

תשתית הסיבים של פרטנר תאפשר למשתמשים גלישה במהירויות גבוהות במיוחד שטרם היום בישראל, מהירויות של עד 1,000 מגה-ביט. פרטנר החלה בשנת 2018 לפרוש את הרשת בכל חלקי הארץ וזאת לאחר ניסוי מוצלח של פריסת הסיבים במהלך שנת 2017 בכ- 30,000 בתי אב במרכז הארץ ובירושלים.

בנוסף פרטנר תציע ללקוחותיה גם נתב חדש ומתקדם התומך בקבצי הורדה והעלאה המרביים של הרשת החדשה ויכלול גם הגנת סייבר מובנת וחיבור ל 2 תשתיות בו זמנית כגיבוי בעת נפילת תשתית הסיבים ובעת הצורך תופעל תשתית סלולרית שתאפשר ללקוחות להמשיך ללא הפרעות עד לתיקון התקלה.

פרטנר מציעה שירות הכולל ספק ותשתית אינטרנט במהירות הורדה של עד 1,000 מגה בעלות של 100 ש"ח לחודש בלבד. לאחר שנה המחיר יהיה מלא בעלות של 210 ש"ח לחודש.

מה זה תשתית?

חברות התשתית משמשות כצינור להעברת מידע משרתי הרשת ועד למחשב הפרטי, כאשר  המידע עובר באמצעות סיבים אופטיים הנמצאים מתחת לאדמה. המידע עובר בצינורות ומגיע בסופו של דבר באמצעות נתב אל ביתכם. תפקידה של תשתית האינטרנט הוא לחבר בין כל המחשבים בעולם ולאפשר העברת מידע ביניהם.

על מנת להתחבר אל אינטרנט אנו נדרש להתחבר לתשתית ולאחר מכן נצטרך לבחור ספק אינטרנט מבין מגוון החברות הקיימות. ניתן לבחור ספק ותשתית באופן משולב בחשבונית אחת או לבחור להתחבר לספק ותשתית בנפרד.

מי הן מפעילות התשתית בישראל?

בישראל ישנן שלוש חברות המספקות תשתית- חברת בזק וגם אינטרנט הוט. חברת הוט מספקת תשתית משותפת כלומר תשתית שיתופית בין גולשים הקרובים גאוגרפית זה לזה וחברת בזק משתמשת בטכנולוגיית ADSL המאפשרת חיבור לאינטרנט. שתי החברות מספקות תשתית במהירויות שונות, החל מ- 15 מגה ועד ל-200 מגה, בנוסף החברות מספקות נתב להשכרה או רכישה. החברה החדשה שנכנסה לשוק התשתית היא חברת פרטנר המאפשרת גלישה במהירויות גבוהות במיוחד של עד 1,000 מגה-ביט.

רשימת הערים שבהן ניתן להצטרף לשירות תשתית האינטרנט של פרטנר במהירות 1,000 מגה (נכון לתאריך 18/2/18):

הסיבים האופטיים של פרטנר

רשימת הערים שהצטרפו לתשתית הסיבים האופטיים של פרטנר

 

 

 

נגישות